Jump to content

Rofh

Üyeler
  • İçerik sayısı

1078
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Rofh kullanıcısının eklediği dosyalar

1. CocoJutsu, 27 dakika önce yazdı:

seinen deyince aklıma ilk gelen ve bence ennn güzeli 1-ONE PUNC MAN.Orijinal ve hakkaten komik.2-ERASED var.eh işte sürükleyicilikten kazanıyor.3-3 GATSU NO LİON.Karakter yorumlanması açısından keyifli sürükleyici psikoloji iyi işlenmiş.4-DEMİ-CHAN WA KATARİTAİ puanı MAL' da 8 altı ama ben haftalık takip etmiştim ilkbahar sezonunda ben baya beğendim bilmiyorum nasıl anlatacağımı kısaca bu animeyi ama kesinlikle öneririm.Sonuç olarak izlemeyenlere önerilir:

1-One punch man (özellikle Japonca dublaj , ing altyazı önerilir.)

2-Boku dake ga Inai Machi (Erased)

3-3 Gatsu no lion (3 e de 3 denk geldi xd)

4-Demi-chan wa Kataritai 

One Punch Man ve  Boku dage ga alındı :)

Diğerlerini okumadığım için bilmiyorum.

2. Biraz özensiz bir konu oldu ama zamanla düzeltiriz artık :)

Okuduğum en iyi seinen mangalar bunlardır, hepsini tavsiye ediyorum.

7NBWyW.jpg

1- Gantz

2- Berserk

3- Vagabond

4- Koroshiya 1

5- Battle Royale

6- Monster

7- Golden Boy 

8- Green Blood

9- Vinland Saga

10- Shamo

11- Kokou no Hito

12- Rookies

13- Wolfen Crest

14- Blade of The Immortal

15- Holyland

16- Blame!

17- Kiss x Siss

18- Terra Formars

19- Btoom!

20- Black Lagoon

21- Zetman

22- Drifters

23- Hellsing ( Animesindeki zevki mangada alamadım )

24- Hideout ( Daha 9 bölüm çıkmasına rağmen çooook efso bir seri olucak )

25- Pluto

26-  One Outs

27- Jackals

28- Sun Ken Rock

29- İnitial D.

30- Rainbow

31- Nozoki Ana

32- Priest

33- Shigurui

34- Prison School

35- Ubell Blatt

36- Jagaaaaaan

37- Dorohedoro

38- One-Punch Man

39- Boku Dake ga İnai Machi

Listeyi okudukça arttırmayı düşünüyorum, tabii ilgi gelirse :)

Spoiler içerir!!!

Spoiler

Pr72O9.jpg

dGLlO4.jpg

G0ZW92.jpg

7NBW65.jpg

Mv18dN.jpg

DdOWDO.jpg

VMQ8Dn.jpg

7NBWBY.jpg

6XDpav.png

bGvZvb.jpg

6XDpDv.jpg

3. Sakuragi, 1 dakika önce yazdı:

Yani Bleach kendine yakışmayanı yaptı, bir çok etken var tabi sorumlu tutacağımız. Kubonun seriyi doğru götürememesi, okur sayısı azalması, yayıncıların zamanında önce bitirme kararı alması, ve Kubonun her şeyi oldu bitirdiye getirmesi gibi. Ama işte böyle serilerin en kötü yanı bu, yapacak bir şey yok. Mesela diziden örnek vericem ama Lost denilen bir efsanenin sonu veya Leyla ile Mecnun'un doğru düzgün bir sonu olmaması gibi. Gantz bu konuda ender serilerden birisi. Ya bir de sonu gelmeden biten serilerde var ? Manga ve anime dünyasının acı gerçekleri :D

Seriyi daha erken bitirmesi gerekiyordu. Rukia ve Renji çöpü için harcadığı 50 küsür sayıyı çıkarıp düzgün bir final yapabilirdi.

4. Sakuragi, 1 dakika önce yazdı:

Dediğim gibi sende sonuna sinirlenmişsin çoğumuz gibi. Haklısın ama sonu kötü diye bütün seriyi kötülemek haksızlık. Gotei 13 ile başlayan bir hayal kırıklığı vardır bende hep, ve evet Ichigo alacaktı Ywach'ı ama oldu bittiye getirip son bir iki bölümde bunu işlemek, dediğin gibi herkesin bankaisinin gösterilmemesi büyük eksiler. Zaten mangaka da aceleye getirdiğini bildiği için novel yada roman şeklinde devam hikayeleri yayınlıyordu ama hiç bakma şansım olmadı. Belki sen bakıp, isteklerine cevap bulabilirsin.

Açıkcası şu saatten sonra Bleach görmek istemiyorum ya.

5. Sakuragi, 1 dakika önce yazdı:

Oooo buralar karışır, vaziyet alın :D

Finalinin aceleye gelmesi dışında (ki bence burada suç yayıncı kuruluşta diye düşünüyorum ) mangası bence süperdi. Anime konusunda aynı şeyi söyleyebilir miyim ? Eski olmasından dolayı başlangıç bölümleri kötüydü ve fillerlar fazla uzundu, eleştireceğim yanı tek bu galiba.

Abi sen koskoca kaptansın diyorsun ki içigoooooooo gel kurtar biziiiiiiiiii senin bir şerefin onurun var nasıl bunu söylüyorsun

650 küsür sayı Uraha ve Kyoraku'nun bankasini bekliyoruz ve bize verdiği şeye bak

Ywach'ı o kadar yüceltti güçlendirdi saçma bir ok ile gücü kesiliyor ve çöp içigo ona tek atıyor.......

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.