Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

pegasusejder kullanıcısının paylaşımları

1. Biz sizi başta uyarmıştık bu buruna güven olmaz diye. Bir kere Clannad izlememiş birine güveniyorsunuz, çok ilginç siz clannad izlemeyenler nasıl yaşıyorsunuz
  2. @DieNase kardeş bu haftanın yalanları neler bi sırala bakayım
  3. Bir şeyler katar ama deyimlere dikkat etmen lazım.
  4. Bir şey demeyim demeyim diyordum ama iki göz ardı edince hemen coşuyor bunlar :D
  5. @DieNase çocuklar yan bahçede oynuyor canım burası senin gibiler için değil. Senin çakallığının zirvesinde ben zaten kraldım.
  6. @DieNase Amanın da amanın kim gelmiş Eski sevgilim gelmiş Sütü sıcak içmiş belli Gezmiş görmüş öğrenmiş Hayır birde burada olmadığı zamanlar da ego toplayıp gelmiş, yüreğini nereden yiyorsan orayı bırak aslanım.
  7. Afiyer olsun, görüşürüz
  8. Part 3'ü bitirmek üzereyim :D Burada wp gibi olmaz işte :) O yüzden ömürleri uzun sürmez dedim :D Yani forumda mesajlaşma ile diğer ortamlar oldukça farklı o yüzden alışamayabilirler :) Birde wp'den ağızlarına geldiği gibi konuşuyorlarsa burada rahat edemezler Bahaneler bahaneler :D
  9. Dene bakalım Ömürlerinin fazla süreceğini sanmıyorum
  10. Geçen ki mekanda yeni nesil yaklaşı 5 sene sonra gelmişti sen düşün .D
  11. Bence 1. forum savaşı 2015 gibi yapılan adminlerle kullanıcılar arası savaş olur :D Adminlerin ezici üstünlüğüyle kullanıcılar dağıldı :D
  12. Başlangıçta üç kişiydik şimdi yalnız bir şekilde takılan pegasusejder oldum :/
  13. Şimdi şöyle düşün, ben gidersem burada muhabbet edip ileti kasabileceğin kimse olmayacak :D Paradoks gibi :D Birde meşhur Clannad savaşı :D Diğeri anlatılmaz çünkü mekan silindi :D Sana güveniyoruz
  14. Ben ara vere vere izliyorum yoksa hepsi birden izlenmez bence :D Şuan bu part kaç oluyor bilmiyorum ilk Jojo'nun torununun torunu, standların ilk başladığı hikaye, neyse bence bizim yaşlıyı harcamışlar seri de
  15. Bence gayet başarılı bir işti :D Düşünsene sonra ki nesillere aktaracak bir olayın var :) Burası 4k olana kadar senin sayılır :D Benim tek gösterebileceğim yanda ki tablodaki liderliğim o da olmasa :D
  16. Jojo 2. sezonu bitirmeye çalışıyorum :) Tabii sen ki bu mekana isim vermiş birisisin, ben sana karışma gibi bir hadsizlik yapmayayım :D
  17. Belki de "Sen oradaki! Hala muhabbet mekanına gelmedin mi?" olarak evrilebilir :D Şşşş bütün sırlarımızı ortaya mı dökelim
  18. İkiz kendini ele vermiş olursun benlik bir durum yok
  19. Yok canım o gerektiği zamanlarda, yoksa kime ne yaptığımı gördün :D Dikkat aramızda casus var Selam :) Günaydın için niye geç kalacaksın ben 11.58'de öğlen olmadı diye günaydın yazan biliyorum :D
  20. Kendimi belli edecek bir şey yapmam :) En fazla yapın derim (adminler görmez inşallah :D )
  21. @yumulonely'in katkılarıyla Amy abla değiştirdi
  22. Gerçekten bu gözlerden kaçabileceğini mi düşündün??? Günaydın ikiz
  23. Bende iyi gibiyim, bir şeyler izliyordum
  24. Ne yaptın nasılsın
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.