Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

pegasusejder kullanıcısının paylaşımları

1. En son neler olduğunu unutmuşum, bi tekrar etmem gerekecek @Nones şimdiden elinize sağlık, kolay gelsin.
  2. Herkese günaydın, gününüz iyi geçer umarım
  3. Ben yavaştan kaçıyorum, herkese iyi geceler
  4. Ben Ankara'ya taşınınca ruhum emekliye ayrıldı :) Öyle bir konuştun ki aklıma direkt bu şarkı geldi :) Dinleyip boş yere kendini üzme o zaman :)
  5. @Zorojuro
  6. Sen bilirsin Hayırlı akşamlar
  7. Yeterince şansız bir insanımdır merak etme. İKV diye bir oyun vardı orada grup bölgesi var işte boss kesince nadir item düşüyor (şans sistemli) 100 kere kestim hiç düşmedi yanıma bir tane adam aldım adam hayatında ilk defa giriyor oraya ve ilk seferde bütün nadir itemler düştü :)
  8. Razor sağlam karakter ya baya hoşuma gitti
  9. 16 co-op modu açtım abimle oynamak için Karakter olarak story modundakiler haricinde Razor ve Xiangling var
  10. Bugün onu oynuyordum
  11. Nasıl bir şeydi, belki buluruz
  12. Öyle oyunla takılıyordum biraz sen?
  13. Oyun mu oynuyorsun bizimle :D
  14. İnsanların direkt olarak kabul edebilecğei bir lakap değil :D
  15. Taht kavgası muhabbeti vardı ya ondan bahsediyor
  16. Zaten öyle bir düşüncem olsa senin mesajlarını kaale almazdım, ama canını sıkıyorsa dediğim gibi daha yapmam
  17. Heru bey ciddi :D Ben şaka yaptığımı söylüyorum, alınıyorsan da bir daha yapmam sıkıntı değil
  18. Neyi istiyordun ki
  19. Geçmiş olsun :D Herkes yoğun bir döneme giriyor artık :D İmza da hayırlı olsun :) Güzelmiş :D
  20. Geçersin geçersin merak etme :) Konuşan olduğu sürece kasılır o kadar zor bir şey değil :) Selam, ben iyiyim sen nasılsın
  21. Evet evet sadece burası için 400 ileti :) İlginç bir şey yapmışlar :D Bence gereksiz bir tablo :)
  22. Sadece bu konu başlığı için atılan ileti :) Mesela eski muhabbet mekanında yaklaşık 4k iletim vardı :)
  23. O piti piti diyerek seç :D Ya ileti sayısı artmıyor ama yanda ki tabloda buraya en çok ileti atanların listesi var. İşte taht kavgası gibi aramızda şakalaşıyoruz :)
  24. Pegasusejder resmi sabırsızlıkla bekliyorum ama aceleye getirip mahvetme sakın Önceliklerini belirleyip ona göre yol alman lazım, zevk meseleleri illa ki hallolur.
  25. Maşallah durmaksızın bir iş peşinde :D Ne bu ileti kasma çabaları tamam tahtı verecez dedik :D az tadını çıkarayım senindir :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.