Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

pegasusejder kullanıcısının paylaşımları

1. Geçmiş olsun kardeş... Ahahaha hadi bakalım, öyle olur diyorsan öyledir. :D :D Hahahaha doğru diyorsun, kimisi kendini iyi pazarlıyor, belli ki ben pazarlamada iyi değilim. :') Güzel senaryoymuş kardeş, nobel ödülüne gösteriyor muyuz? :D Ben atına bağlı bir adamımdır. :D Belki yarından da yakın? Şu söve söve lol oynayanlar var ya, bağımlılıktan oynamaya devam ediyorlar, bunun da öyle bir etkisi olur bence. :D
  2. Heee iyi bari Di mi, halk olacakcak ki sanatçının yaptığı sanatı anlayıp, sanatçıyı yüceltecek. 5 yaşında çocuk kod yazmaya çalışıyor falan böyle. :D Yaani evet hiçbir şey yazamayıp bir şeyler yapan, bir yerlere giren insanlar var ama tam aksi de var :D Yaaa erkek yaa, anlatsana aşkım... Hahaahah aynen sonlarda acayip dövüşlere girmek zorunda kalıyordun. :D Ahh ahh atımı kaybettiğim bir anım geldi aklıma yine. :') Onu da mı çıkardılar be :D Ahahaha o zaman koyduysan silmeyeceksin, benim paradoksum bu :D Ahahaha aynen, ter atar gibi üni sınavı olsun. :D
  3. Geliyor mu kolay? :D Sanat sanat için mi o zaman? Bir ara üşenmezsem bakarım ya. Yani bence fena değildi oyun ilk çıktığında ama şu anı nasıldır bilemiyorum. Kapitalist sistem yakında bunu da yapar merak etme veya şey yaparlar, çocuğu falan varsa babanın işini bitireceksin diye çocuğu çalıştırırlar. :D Kod yazılıyor mu peki? Hahahaha ikna oldum. :D Baltayı falan çok hatırlamıyorum nedense ya ama yani genel olarak ben hızlı şeyleri daha çok seviyorum, ne kadar güçlü olursa olsun hantal olunca pek ilgimi çekmiyordu. İmkan varsa suikast çok sarıyordu. Bir kere benden bayağı güçlü bir gruba şey yapmıştım, peşimden koşuyorlardı bunlar, sonra 1'er 1'er seni bırakmaya başlıyorlardı, en sonuncusu da takibi bırakınca bunlar bi nevi ip gibi dizilmiş oldu, sonra hepsini tek tek suikastle indirdim. :D Bilemiyorum bana sanayi işleri pek ölmezmiş gibi geliyor amma sen de haklı olabilirsin tabii. Dünyanın nereye gideceği meçhul, belki bir anda elektriği kaybedeceğiz ve mağaralara döneceğiz tekrardan... Başta koymasaymış. :D Ya cidden saçma bir seviye tespit sınavı var... Yılda 1 kere olması da cabası... Aldım aldım
  4. Kolay gelsin kardeş... Kardeş ben öyle bir şey duymadım, ne kadar temiz ortamlarda yetişmişsin sen. :D Bir gün arzu ettiğin şeylere kavuşacaksın. :D Bayağı başlarda oynadım ben oyunu ya. Erken erişimden çıktı da güncelleme bir daha getirmeyecekler diye bir şey yok ki. :D Ortamlar cidden öyle ama ya :') Yani çok yok demeyelim de tutturmaya bağlı biraz. :D Hadi ya, öyle miymiş? :D Ben denemişimdir 1-2 silah da neler kullandığımı pek hatırlamıyorum. Ok kullanması biraz zordu sanki onda. Otomatize sayılır zaten ama parça değiştirmek, tamir etmek, parçaları üretmek falan bunlar ayrı işler. Ayıp etmişler, post silenlere gıcık oluyorum. :D Ben matematik kısmında şu trigonemetri konularına bi ısınamadım, kullanışlılar amma...
  5. Ahahaha liseye gidiyorum ayağına sanayiye git :D Ahaha sağ ol, ben de geri döndüm sanırım. :D Kıskandıracak fotolarını atarsın bi ara. :D Hahahaha evet oluyor. :D Ya günde 15 dk kitap okumaya kendini zorlasan, 2-3 hafta sonra alışkanlık oluyor zaten, sonrasında arttırabilirsin. Ben genelde yatmadan evvel aksatmadan ne kadar okursam okuyorum, onun haricinde ara sıra işte.
  6. Yok ya öyle bir şey hatırlamıyorum, ata konmuş denilip geçiliyordu. Hahahaha gm olmanın havası ayrıdır. :D Bannerlord bir ara iyi oynadım da sonra bi sildim, siliş o siliş bir daha başına dönmedim. :D Gerçi 1-2 mod vardı kullandığım onlar çakışınca oyunun kalitesi düştüydü biraz, sonra saldım. Ahahaha Sedat Peker gibi sonra sağda solda konuşacam böyle :D Sen bence kitap yazma işine gir gardaş. :D Ahahaha birisinden borç para nasıl istersiniz. :D Evet evet, ben kılıççıydım galiba, tek el kılıç idi galiba. Hahahaaha o da olmuş olabilir. :D Kardeşim yok ya, sanayici sanayidir :D Adamlar aşırı değerli olmaya başladı çünkü herkes yazılım/tasarım kısmına yönelmeye başladı ve işin sanayi kısmını yapan azalmaya başladı... Şu an bi tornacı olsan var ya öffff. @kirpii bak lise yerine sanayiye gitmeyi düşünebilirsin. Hahahaha millet kendi kendine eğleniyor galiba. :D Olay buna dönmüş; Beni ikisi birden öne atıyor ya, ben biraz eşit ağırlıçıyım sanırım ama sayısalı daha çok seviyorum. :D
  7. Yansınlar hocam. Ahahaha lale çok ilginç bir şeydi, bir de kelebek vardı. Genel olarak küfretmem amma yani küfredene de bir şey demem bir tek ana avratçılar hariç, bu tarz küfürlerden tiksiniyorum ve yanımda biri ederse uyarıyorum. :D Hahahaha ilhinç bir yöntemmiş. :D Seni yüzsüz enik :D Hahaha gayet asiliz, şekiliz kardeşim diye ortamlara girdik. :D Oyunda bunun dengesi olmalıydı ama ya. :D Hakikaten kurtlar sofrası ya ama o işleri de halledecez inşallah. :D Ya geçen evden bi çıktım 50 mt'lik bir ejderha. -Atma Ziyaaa Ya o kadar komboyu kullanabilen varsa bir şey demiyorum bir de her silahta değişiyordu sanki kombolar. :D Çok şükür. :D Ahahaha sallasaydın bari. :D Sonra bi gelecez ve Kirpi Hanım kayıplara karışacak. :D Zaten bir ara sen beni Sazova parkına mı götürecektin, yine böyle bir şeyler vardı. :D Heee iyi bari. :D Hahahaha tebrik ederim. :D Bayağıdır insta kullanmıyorum, arada bir kurum hesabım mı diyem, ona giriyorum. :D cevozby_games olarak geçiyor, istersen at oraya, senin için bi girip kıskanırım. :D ( https://www.instagram.com/cevozby_games/ ) Saniyede de iyi para var ha aslında. :D Paragraf ben sevmem ya. Hahahaha ilginç :D E kitap oku sende??? :D
  8. Loliciler üzgün :D Ahahaha küfrün şekli olmaz aslanım... :D Heee bunu izlemediydim de anca böyle sahnelerini gördüydüm. :D Yok ya o hikayeni oluştururken bir yerde asil bir soydan geldiğini seçebiliyorsun, hatta sancak ile falan başlıyorsun. Neyse o köpek diyenlerin hepsini köpek ettik en nihayetinde... :D Oyun camiası böyle ya, içeride tutunmak pek kolay değil. :') Hadi ya, bize hakiki Ejder Doğrayıcısı falan demişlerdi abimiz için. Kullanmaktan kastım o ya zaten, kullanışlı değil yani, bir oyuncu hatırlayıp kullanamıyor. :D Ben 1-2 tane ezberledim sonrası yok yani. :D Sanırım köpek maması olmamış :D Cevap anahtarı gelince daha da mı iyi oldu? :D Nasıl kopya çekebilirsin ki o sınavda? :D Şimdi ÖSYM binasına gidiyorum. :D Heee anladım. Yani muhtemelen görmeyiz. :D Anca bi Eskişehir'e uğrarsak belki denk gelir görürüz. :D Hiçbir seçenek yoksa senin seçeneğin ne? :D
  9. Ahahahaha trap waifu'lardan dünya savaşına :D Trap waifu'lar aslında çok tehlikeliymiş, anlamış olduk hocam. :D Zaten onun için pek takip etme gereği duymadım. :D Samet gıda ne kardeşim ya, bana camii diyeceksin camii... O hangi filmin sahnesiymiş ya? MB Warband'da da en saçma şey, o kadar şan şöhret kasıyon sonra bi krallık kuruyorsun herkes seni şerefs... belliyor :D Oyun yapmayı şu an en iyi bir ben bilirim... :') Pazara oyun yetiştirmeye çalışıyorum, proje 2 yıllık proje diyoruz, 1 yıla erken erişim falan diyoruz ama 1 ayda prototip bekliyorlar ve her şeyden katmamız gerekiyormuş... :D Hocam gerçek dünyada da Dragonborn'lar var, ejderha avlayıp duruyorlar, kamufle olmak için nakliyat şirketi rolünde çalışıyorlar. :D Hiç etrafta ejderha görüyor musun mesela? (Gizli Dragonborn'lardan bir tanesi) Aynen o açıdan gerçekliği tattıran güzel bir oyundu ama komboları kullanmak biraz zordu, bir de bazı mekanikleri anlayana kadar canım çıktıydı. :D Hahaha ben başka oyunları tanımam anca kendi oyunumu oynarım :D Anlamazlar hocam anlamazlar Elbet bir gün be, ben görmesem bile torunlarım elbet... :D Hahahaha bak o daha mantıklı, buraya anca dersten kaytarmak için geliyormuş demek ki. :D
  10. İnsanlar bilim ve özgürlük diyerek yoldan çıkıyolar hocam, yapacak bir şey yok :') Olabilir, kendisi pek takip ettiğim bir adam değil. :D Ya işte orası çok karıştı, şimdi dönmek kar olunca, sürekli dön dön dön derken yolu şaşırdım... Ahahahaha efsane sahne :') Hocam Mount and Blade geçtin sakin ol :D :D Hadi be... Kingdom Come'da güzel olan şeylerden birisi bana göre tabii, labala lübele millete dalamıyorsun. :D Tabii bunun da zevkli olan yerleri var ama Kingdom'da ki gerçekçilik ve yedirmeleri güzel olmuş. Dediğin gibi orada da pek RPG yoktu gerçi, daha çok olaylar ana hikayede evriliyordu. Hiç görmedim o oyunu. Ahahaha kurban ile hac gene üst üste geldi bu sene de... :D Ya ne yapalım, ülke bana ayak uydurabilecek durumda değil. Belli ki geçmemiş, hala ortalıklarda olmadığına göre. :D @kirpii
  11. Dershanede hocaları mı seviyordun yoksa arkadaş ortamını mı? :D Hahahahaha alemlere de akacak mısın sabahlara kadar? :D Kendine yeter buluyorsan sıkıntı yok. :D İstediğin waifu işte, ne var bunda? Ben ne olduğumu bilmiyorum... Sağ olun hocam döndük. :D Sporda da zaten bir anda yüklenmezler, parça parça, küçük küçük ilerler. :D Bunu daha önce de demiştim Skyrim'de şey eksikliği çok fazla, ya koskoca Dragonborn'sun, Alduin miydi neydi devirmişsin, diyar diyar dolanmış bütün zorlukları aşmışsın adamın biri gelip naber len diyip ensene tokat atıyor neredeyse. Yani evet tek bir kişi seçip sürekli onun hikayesini kavramaya çalışıyorsun. Witcher ve Skyrim birleşip bir şeyler yapsalar... :D Bu arada Kingdom Come Deliverence var, onu oynadın mı hiç? RPG türünde en başarılı bulduğun oyun ne peki? Hahahaha bence mağaraya dönme kısmı mantıklı, şu an insanlığımızı unutmuş durumdayız, bi kökenlerimize gidip tekrar bir oluşum geçirmemiz gerekiyor. :D Şimdi şöyle, benim zamanımda öyle düzgün bir sınav sistemi yoktu, beni gördükten sonra dediler ki bu üstün çocuğu diğerleriyle aynı kefeye koyamayız, ardından çalışmaya başladılar ÖSYM kuruldu, işte o süreçte sınav sistemleri denendi SBS'lerden tut bilmem neye kadar, LGS'den tut TYT'ye kadar bir çok sistem denediler. Asıl sıkıntı şuydu ki ben o süreçte büyüdüm mezun oldum... Neyse mirasım bir sonraki nesillere armağan olsun. :D
  12. Eyvallah reis. Ahahahaha sabahları kafalar güzel oluyor demek ki, ben aşk anlıyorum sen farklı anlıyorsun. :D O zaman hemen dönelim hocam. :D Aynen aynen döverken çok yorulmamak lazım, arada dinlenmek önemli. :D Hay hay efendim. Yani az çok katılıyorum, evet bazı noktalardan eksikleri var, dediğin gibi yaptığın şeylerin oyun dünyasına bir etkisi yok, mesela gidip büyücü loncası başı oluyorsun, eee geride bir şey olmuyor, önceki ve sonraki hali birebir oluyor. Bu noktada eksiklikleri var. Fırtına ve imparatorluk da bir tane görev etkileniyordu, hatta hırsızlar loncasının göreviydi ve onların yüzünden görevleri tamamlayamamıştım... Peki witcher3 sana göre rpg mi? :D Ahahahaha peki, inşallah onlar halledebilir. :D Aynen... Hoaydaaaa bu kafayla sınava girilmez be Kirpi'cim, sana ders verirdik gerekirse... Bir şekilde hallederdik. :') Gez eğlen tabii, her çocuğun hakkı, sistem kötü yapacak bir şey yok. Ben artık kendimi takip etmiyorum, ha küçülmüşüm ha büyümüşüm... Uykunu düzeltmen için önce kalkış saatini düzeltmen lazım. Vücudunun uykuya ihtiyacı olması için belirli bir süre geçmesi gerekiyor, yorulman gerekiyor falan filan. Şimdi mesela saat 8'de uyanmaya kendini zorladın, sonrasında zaten geceye doğru uykun gelecek, böyle böyle uykunu düzene sokmuş olacaksın. Şimdi ne kadar çalışıyorsun? :D
  13. Onu sen karşılacaksın diye haber verdik... İlk okuduğumda Japonca şekliyle "aşk olarak algılamam ne kadar mühendis olduğumun bir göstergesi. :D Zararın neresinden dönersen kardır? Zamanında yediğin zopalar dönmüşler seni kurtarmışlar. :D Tabii uğraşsınlar, insanoğluna bütün zevkleri sunsunlar. :D AC serisinden falan da ayrı gidiyor bence, zaten RPG türünün önünü açmış bir oyun, evet yaptığın şeylerin direkt bir etkisi yok ama modları var sanırım bunlarla ilgili. :D Sonuçta bir insan girip suikastçı loncasına katılıp sadece orada yaşayabilir, diğer görevi yapma zorunluluğu yok. İstediğini yapar, istediğini yapmaz, bence de kısıtlamaları var ama bence özellikle Skyrim'den sonra RPG dünyası iyiye evrilmeye başlandı. Bize bahanelerle değil çözümlerle gel Keman kardeş. :D Sevmek bir ömür sürer, ...... 1 dakika :D Ona benzedi. Başkassıııı yalaannn
  14. Ahahaha aferin doğruyu söyle en azından :D Aaa öyle mi büyümüş müsün? Benim de yeğenim 4 yaşına girdi, o da artık abla olmuş, çok büyümüş... Demek sen de büyüdün, maşallah maşallah ne hızlı büyüyorsunuz. :D Erken yat erken kalk. :D Sen buralara ilk geldiğinde bu kadar tembel değildin. :D
  15. Unuttum gitti :D Maşallah, rahat olmak önemli, strese gerek yok. :D Öyle de demiyeydin iyiydi. :D Anne karnından falan bahsediyor herhalde Sen 3 tane deneme çöz, ne olacak yani? Hani mottomuz hep çalışmaktı? Hemen uçak biletlerini almışlar ve yoldalarmış efendim. :D Patron olursa adam kayıracak mı? Milyonlarca yürek tek bi soru. :D Adam gibi adam Keman... Ben bi kere yolumu oyun olarak seçmişim be yeğen. :D Ahahaha o da doğru :D Onlar da nasıl daha kaliteli waifu yaparız derdindeydi. :D Ya zaten bir RPG'de açık dünya özgürlüğü maksimum olmalı, Skyrim bunu başardı ve sen yok desen de bu yönünü sevenler var, istediğin görevleri alabiliyorsun, istediğin loncaya girebiliyorsun falan insanlar bunu seviyor. Bazıları mesela tek bir loncaya giriyor ve tamamen o loncada o gerekliliklere göre yaşıyor. Ha bence en büyük eksiği şu, o kadar görev yapıyorsun lonca başı oluyorsun ama hayatında değişen bir şey olmuyor veya Alduin'i yenmişsin geliyorsun gardiyan hala gelip sana artistlik taslıyor. :D Ahahaha yeter yeter sen otur başına hele. :D Bu kadar hikaye anlatacağına 3 sayfa çizmiştin bence. :D Ama tembellik zor ya :') Gençlerimizin en büyük düşmanı :')
  16. Vardır vardır, herkesin bir sevdası var açık edemeseler de... Şimdi kim çıkıp da "Ben gıllı insan seviyoommm" diye bağıracak... Öyle düşün. Evveettt deyip kimseler gelmedi. :D Aynen, aynen, şeye benzedi bu, karışık var mı? var! O zaman yükle :D Daha sonrada forumdan nasıl mangaka oldum diye ayrı bir manga yazarsın. :D Bu işin ekmeği bol. :D Tabii ablamızda bir çok sorunlarla uğraşıyordur ve senin için en iyi olacak şeyleri söylüyordur ama belki de baş kaldırmanın da vakti gelmiştir bilemiyorum. :D Ya tasarım ve kodlama biraz daha farklı oluyor ama bence de her türlü teknolojiyi kendi lehine kullanan kazanıyor. Ama Skyrim bence bir devrim gibi oldu RPG olarak, aynı zamanda böyle modlanmasına izin verilmesi falan, insanlar o yüzden bayağı bağlandı. Hacım o zaman yavaş yavaş çiz, belli bir şey çizdikten sonra, artık yıllar mı geçer bilemiyorum, satışa koy. :D
  17. Ahahaha peki sonra konuşuruz. :D Evet biraz olayı öyle. Elbette seni kabul edenler de olacaktır, merak etme... Kıllı seven de vardır hem... Tüh yazık oldu abime o zaman. :') Yapay zeka bizim fişimizi çekecek, belki de kıyamet ondan kıpar. Ahahaha dediğim gibi forumdan bir izleyicin var en azından. :D Ne güzel dedin reis, maalesef öyle ya, saçma sapan işler. Bakuman izle, tam buna göre. :D Ahahahaha güzel hikayeymiş yeğen, satalım bunu. :D Sen ona git tekrardan elini öp, affedicidir o, bir yerlerin açık gitmeyi unutma ama... Tasarımcılar seri üzgün bu duruma. :D Ahahahaha ya cidden çok değişik insanlar var ya, bu kadar şeye nasıl uğraşmışlar. :D Uuuu güzelmiş, bunu yapanı bul. :D
  18. pegasusejder

SELAMLAR

Aleyküm selam, hoş geldin.
  19. Bence adam bunu çok iyi vermiş, bu çocuk çocukluğunu sürekli adam öldürmekle geçirmiş, sonra yolunu kaybetmiş, ardından Einar sayesinde yaptıklarının ne kadar yanlış olduğunu fark ediyor. Psikoloji çok karışık bir durum Kral ile konuşacakları kısmı daha bilmiyorum, manga spoiler'ı verme istersen. :D Ahahaha bu mangakanın kafa farklı. :D Ama burada da şey çok fazla, normalde birbirini biçip kesen adamlar bir anda savaş çok kötü abi moduna giriyor. :D Tamam tamam gülmeyiz, sen yayın yap. :D Başvuru sonucunun cevabını bekliyormuş... Ahahahaha bu sistem hep sana oyun oynuyor Keman kardeş... Dün bir baktım da yabancı BG'ler de banyoya falan kamera koyanlar oluyormuş herhalde. Bir de şey ile karşılaştım, 9 tane kızı BBG çekimi için çağırmışlar, bir yere kapatmışlar ve oradan görüntülerini falan sızdırmışlar. Ulan ne insanlar var insan değil... Bence bunun mangasını yapalım, buradan ekmek çıkar bize. :D Amouranth zaten üstat seviyesinde, kimsenin erişemeyeceği bir seviyede... :D Aslan aslan Ahahaha bayağı güzel yapmış, bizde oyundaki bazı görselleri hazırdan alıyoruz. Ya bi tanesinde tren mi ne oluyordun sanki, çok manyak adamlar var. :D Denedim ya modlamayı, bir tane mod vardı bir yerin içine düşüyorsun, oradan çıkmaya çalışıyorsun falan filan değişik bir moddu ve güzeldi. Modlar çakışınca sıkıntı ama. :D
  20. Almazlar almazlar, bi tane anime daha vardı güncel olan, konusu değişikti bi başlayayım dedim konu ile animesinin alakası yok. :D Vinland Saga'ya laf attırmam :D Ama onun konusu baştan böyle bir şeye evrileceği belliydi, adam babasının yolundan gidecek yani. :D Psikopatça animeler vardı galiba ya :D Mangalarda daha çok bulursun gerçi psikopatlığı :D Onlara da gülelim, buna da gülelim, her şeye gülelim :D Bu abi havalı ve güçlü yan karakter başvurusunda bulunacakmış ama Sen kagıt mı yazdın? :D Bunun absürtlük seviyesine çıkan şovları vardı galiba, dediğin gibi her yere kamera koyan yapım vardır belki de. Laz Rıza da Gonya'ya kadar gelmiş maşallah :D Laz Vikinleri ile Gonya Vikingleri kapıştı. Ortaya çıkan vahşette hala hangi tarafın kazandığı belli değil... Şimdi işin içinde çıplaklık olunca hemen kapatıyorlar :D Sen yanlış yerden girmişsin. :D Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar işte be kardeşim. :D Diğer insanları pek takmamak lazım, kendine ve sevdiklerine nasıl güzel geliyorsan öyle dolanacaksın. Ahahaha o zaman uğraş dur ya, arada kullanışlı oluyor sağ olsun. Ahahaha o kadar mod ekleme sen de be aslanım, ben neredeyse hiç modsuz oynadım. :D Aynen aynen bir tane uzay oyunu çıkarıyorlardı, Elder Scrolls VI artık ne zaman çıkar bilinmez... Biz güzel analım sonu güzel olsun, daha 6. oyunu göreceğiz. :D
  21. Zaten aşk üçgenlerini hemmen oluşturmaya başladılar... Adam değişik bir başlangıç yapıp sonra klişeye can feda diyerek geri normal Japonm lise mangalarına döndürmüş. :D Amannn ne olacak be, biraz gülelim gerisi önemli değil. :D Bu abiye o bilgiyi vermemişler demek ki. :D Ahahaha maşallah. :D Ben de çok bilmiyorum, az çok formatını hatırlıyorum, çok değişik bir programdı ya. :D Ahaha Karadeniz taraflarına da çekebiliriz bence, oradan da güzel şeyler çıkar. :D Sonra Trakya'ya götürürüz, yurdumun güzellikleri bitmiyor. :D Abimin sesi iyiymiş. Maşallah hocam, Youtube kanalınız varsa takip edelim. Ahahahaha ya zaten o tarz kıyafetlerle nasıl rahat ediyorlar pek anlamıyorum. :D Ücretsiz hali de yetiyor ya aslında, doğru promt'ları verirsen güzel cevaplar çıkarabiliyor, arada kafayı yiyor tabii... :D Skyrim bir başka oyun ya cidden. En sevdiğim rpg olarak yerini koruyor... O kadar ağır bir şey değildi ya sanki.
  22. Yani ben de öyle bir şey bekliyordum, adam deli gibi anasının katilini arayacak (bu arada çocuk olarak kalsa daha korkunç olurdu...) sonra onu bulup yavaş yavaş intikamını alacak falan filan. En azından bunu başta yapsaydı da sonra hayatta amacım kalmadı ne yapsam ki moduna girip liseye gitseydi. :D Ama şimdi daha çok şey moduna girecekler "Bu hayatta daha da önemli şeyler var" gibi gibi, belki intikamdan bile vaz geçebilir. Ahahahaha bekliyoruz yiğidim, ben bir hacker bulayım da işimiz görülsün. :D Kamehameha için güç topluyordur o. :D Eyvallah eyvallah :D Keman'lar ölmez... Bir ölür bin dirilir o... Biri bizi gözetliyor diye bir program vardı, ne oldu acaba ona :D Bizi izleyen kimler kimler vardır bir bilsek... -Detaylara çok girme kardeşim, konuya odaklan, dediklerime odaklan. :D Bayağı derin bir hikayeymiş kardeşim, Zeus'un gerçek hikayesini de öğrenmiş olduk sayende, eyvallah. :D Bizim aklımız ermiyor diyelim. Aynen aynen asansöre köpekle biniyor adam, biliyorum onu. :D Ben de o fikirdeyim, hayvan sonuçta bu, bir an sinirlenir/rahatsız olur coştuktan sonra da tutamazsın hayvanı hele hele o dobermandır bulldog tarzı köpekler normal köpek bile değil. :D Ahahaha Domaniç taraflarında ben de öyle dolanıyordum, cepte paradan ziyade taş olurdu, elde de güzel bir sopa, birazdan sanki vandallık yapacakmışım gibi (vandal kelimesi aklıma gelmedi ChatGPT abimize anlattım derdimi, derman oldu sağ olsun) duruyordu. :D
  23. Ahahaha öyle olacağı belliydi, kan ve vahşet mi görmek istiyordun sen? :D Sıradan lise animesine döndü de neyse izliyoruz gene. :D Güzel anime trolleri var aslında ya. :D Denk gelince izliyorum, millet iyi trollüyor. :D Vücudundaki adrenali harcayamamış en son patlama yaşıyor herhalde. :D Estağfurullah ne alaka :D Bu foruma kimler geldi gitti, çoğu da satıp gitti, sen onlara bin basarsın merak etme. :D Seni tarihten bile silmeye çalışırlar... 8 tane miymiş, vah vah biz daha az sanıyorduk, demek orada bile bizi kandırmışlar. :D Murat Soner her yerde. :D Her milletin kafa güzel ya, dediğin gibi arada coşuyorlar yeri göğü deliyorduk abi, evrenler arası yolculuk falan derken sonra muhtemelen aralarından birisi "Atma Ziyaaa" tarzı bir şey diyor ve muhabbet bir anda geçen karşı kabileye uğradığa dönüyor. :D Hahahaha bi korkmuştur ama ortada kız varsa Zeus için şöyle işliyor olaylar; kız >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> diğerleri... Cafer abi bizi unutmamıştır kafire karşı savaşmaktan bize sıra gelmiyordur diyelim, yoksa Cafer abimiz fiyakalı bir abimizdir. :D Hahahaha geçenlerde bulldog mu doberman mı ne bi bahçenin duvarına dayanmış, ön patileri duvarın üstünde duruyor böyle her an atlayacak gibi ve sürekli de debeleniyor, bahçede bir tane kız vardı korkunca sahibi şey diyor yok yok bir şey yapmaz o, korkmana gerek yok... Abla peki bu dediğinden köpeğinin haberi var mı? :D
  24. Evet değişik bir iş yapıyorlar, eğlenceli de. :D Bu arada benim troll videom da şu; Sonda şınav çeken bi abi var, onun kafasını merak ediyorum. :D Yeter be ayıpsın, zaten başka da kimse yok :D Ahahahaha gene Türkiye derin devlet sırlarını açığa çıkardın genç, seni bu ülkede yaşatmazlar, sonra 50 sene sürer davan Kemankech öldü mü öldürüldü mü diye... Vardır vardır, çok değişik mitler falan var, bi ara bakınıyordum ama sonra kaldı öyle. İskandinav mitlerine sarmıştım bir ara. :D Ya bir yerde kız varsa Zeus'u görürsün zaten, o öyle bir karakter. :D Tekrar uğrar merak etme. :D wh40k evreni neymiş öyle. :D Hey maşallah aslanıma benim, işte Türk'ün gücü :D Yalnız çok fazla Türk atıfında bulunduk, aklıma şu sahne geldi https://www.youtube.com/watch?v=HnlKT2DKHhM -Yok olum öyle bi şey, topla topla :D İşte onlar öyle narin, öyle can yakamayan insanlar diyelim. :D
  25. Değişik bir videoymuş, sonuncu abim animelerde artislik yapıp kaybeden kötü karakter olmuş. :D Uyanık mekankeş yoktur ki artık... Ya izleyen de var ama işte onlar belli bir saat diliminde izliyor genellik 20.00-22.00 arası oluyor işte, onun haricinde ses olsun diye açık oluyor televizyonlar. :D Ahahahaha yazık etmişler :D Ya o her millette olan bir şey ya, masallarda falan hep böyle peri güzeli olur. Kardeş Yunana uydurmaya gerek yok Zeus dediğin karakter zaten camiada ne kadar kız varsa hepsiyle ilişkiye girmiş, adamların kültürü bizden daha beter. :D Ya oynamanın bölümü mü olurmuş? Ne saçma şey. :D Eğer yoksa ortaya çıkıp sen yaz böyle bir tez, ilgin var gibi. :D Ahahahaha tüm dünya korksun bizden, bahsettiğin ilk asker de bu arkadaş olabilir Kardeş sen hemen fantezilere kaçıyorsun ama evet öyle yakarlar galiba. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.