Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

pegasusejder kullanıcısının paylaşımları

1. Ahahahaha aslan parçası be bulmuşsun, helal. :D Burada sürekli konuşup adminlere iş çıkarttığımız için bize oyunlar oynuyorlar, sakın kanma bu numaralara. :D Amerika sitcom'ları 20 dakika falan oluyor, oh ne güzel be diyorsun. :D Televizyon izleyicisi hep kalır ya, çünkü insanlar da televizyon şey gibi, orada açık dursun da en azından ses yapsın. :D Adamlar kendi bölümlerini mi yükleyememiş? :D Dede Korkut'un gözü yaşlı :D Taaa o zamanlardan beri var demek ki bizlerde bir şeyler. :D Burada bir arkadaşım vardı, okulda kulüpleri varmış, her hafta sonu toplanıp oynuyorlarmış falan filan. Bir gün belki senin de olur be. :D Ahahaha incelemek lazım. :D Acun geri getirdi ama çok batırdığını söylüyorlar, ben yeni gelen sezonların ilkini izledim sonra bıraktım. Ama işte bunlar bizi süper güç yapacak, yarın bi gelecekler ülkeye zehir salacaklar ama halk dirençli, sonra ateş püskürtecekler bizde zaten Güneş'e meydan okuyanlar var, sonra ambargo uygulayacaklar aç kalalım diye bi bakacaklar millet taş yiyor. En son ah şu çılgın Türk'ler deyip geri çekilecekler ve dünyayı bize bırakacaklar. :D Bizi yakarsa bi YK'cılar yakar
  2. Ya tam vine'da sayılmaz ama kısa bir video idi, Japon bir abi tarafından çekilen. Ana karakter yenilince, ölmeye yakınken falan bir anda yakın arkadaşın hayal dünyasında belirmesini konu alıyor. Sahilin orada, kamera yavaşça Japon abiye dönüyor ve abimiz denizin orada duruyor, Japon abi de klasik anime sözlerini söylüyor "Bunca zamandır çalıştın, hey sorun ne, hayır hayır hayır vazgeçme" gibi gibi sözler sarf ediyor. Böyle bir şeydi işte. :D Seksenler ekibi gelmişti bize ve bunun Türkiye şartlarından kaynaklandığını söylemişti, normalde onlar için de bayağı yorucu oluyormuş. Araya reklam girmesi falan gerektiği için uzatmaları gerekiyormuş. Ama Leyla ile Mecnun genel olarak 1 saatin altında bölümleri. Bence böyle olması şaşırtıcı, düşünsene savaş öncesi kendini yaralıyorlar falan, savaşa bi gidiyorlar yara bere içerisinde. :D He öyle yara bere içerisinde birisi deli gibi üstüme koşsa tırsarım herhalde. :D Yapma öyle kuzum, beni kan tutar. :D Ahahahaha bizde bir ara bi grup online dnd yapalım dedi ama bir türlü başına oturulamadı. :D Sülalesine hiç girmiyorlar. :D Ya diziyi de izlemedim, kitabı da okumadım sadece ana olayı biliyorum, hani nerede nasıl karşılaşmışlar da evlenmişler bilmiyorum onun için. :D Leyla ile mecnun ölümle bitiyor bazıları. :D Türkiye etkisi x10'du şu an x20 olmuş olabilir. :D Bu mesajını bence ablamıza iletelim, ayrı bir mutlu olur. :D
  3. Bi tane japon emminin yaptığı bir vine vardı amma bulamadım. :D İzleyebilirsin ya, özellikle başlarının güzel bir komedisi vardır. :D Sonradan biraz yoldan sapıyor. :') Orada da şey yapmaya çalışıyorlar, kızın adını yazıp ateşe verecekler hani gönlümde yanıyorsun gibi gibi ama beceremiyorlar. Olabilir tabii her dönemin biraz abartanı vardır. :D Paşam sizin için ölürüz lafını biraz ciddiye alan abilermiş. :D Bulduğun kadarı yeter be yiğidim. Hahahaha forumun gazabına uğramışsın. :D Geçmiş olsun. :D Bu arada bu kız ve annesi düz fakir yani, öncesinde zengin değiller. :D Ya zaten bu kitap 1900 yılında falan yazılıp yayımlanıyor, o zamanlarda batı esintileri başlamıştı zaten. :D O her yaz yaptıkları şey değil mi ya? O.o Aynı yerdeyiz kardeş, ben de hiç anlamıyorum. :D Bize genç birini bulmak lazım bu işlerden anlayacak. Yalnız ne düşünceli ablamızmış öyle, kocası dövsede sövsede yine de çalışanlarını ve destekçilerini düşünüyor. :') Sanki bu terslikte bi iş olmuş gibi ama neyse. :D 21 gün sonrada sınav olacak, muhtemelen anca o zaman gelirsin. :D Sınavında başarılar bakalım.
  4. Bu yolda ölmek var dönmek yok evlat. Diren... Kardeş sakin ol, o dünyadan çık geri buraya gel. :D Bu arada Leyla ile Mecnun başlangıç sahnesinden biraz geçmişsin ama sonra farklı yola sapıyorsun. :D Orada da kızın evin önünü yakıyorlardı. :D Yok ya ensest değil, adam yengesine yürüyor, kan bağı yok yani. Zengin adam var, bu bi tane güzel genç kızla evleniyor, annesi de parası için evlendirttiriyor. Sonra orada adamın yeğeni miydi, yeğeninin eşi mi ne Behlül karakteri, bu ikisi arasında aşk dönüyor. Entrikalar falan. İşte ben o yorumu nerede gördüm bilmiyorum ama ona değinecek tarzında bir şey demişti birileri, o sektörün karanlık yüzü, kirli çamaşırları gibi gibi... Yapmazlar reis yapmazlar... Ya zaten sırf çizimden dolayı izlemeyen konuya gene adapte olmaz, her şey çizim değil. :D Müzikten ben de pek anlamam ama güzeller. :D Ya bu dünyada artık her şeye şova dönmeye ve reytinge döndüğü için artık ne gerçek ne sahte ayırt edemiyorsun. Muhtemelen ilgi çekmek için yapılmıştır.
  5. Bak yiye yiye atmasını öğreniyorsun işte. :D Avrupai deyince aklıma Medcezir dizisi geldi :D Ay ay ne diziler var ya. :D Alaturka da şey Aşk-ı memnu :D Trt reis ücretli mi yapıyor izlemeyi :') Ya ben başlarken "dark" dedikleri için bakayım dedim, ilk bölümde o havayı verdi ama sonra normal lise animesine döndü gibi, he gene izllettiriyor mu şu an izlettiriyor, o yüzden devam. :D Alışınca da bir sempatik gelmeye başlıyor, ah ah o anten kafalar. :D Remake yapsalar acaba nasıl olur :D Clannad'ın şarkıları da çok iyiydi ya. :D Her şey işlenişe bağlı ya, zaten artık ne yaparsan yap klişeye kaçmaya başlıyor, sürekli ters köşe yaparsan bu da bıktırıyor veya beceremiyorsun falan. Mühim olan o senaryoyu nasıl işlediğin oluyor. O da kocası zoruyla yapıyormuş, kendisini dövmekle ve köpeğini öldürmekle tehdit ediyormuş, aslında hiç istemiyormuş bu tarz şeyleri diye bir açıklama yapmıştı. :D Popüler olmak istersen yaparsan, biz adam olmak istiyoruz, adam adam :D
  6. Sen bu işi halledersin be aslan, bu iş sende güveniyorum sana. :D Ya senaryo konusunu böyle aşka kaydırırlarsa sıkıntı, çünkü bizimkiler bence aşk işlerini beceremiyor. :D Ama yine bakılır, Hakan Muhafız'ı da sonunda kadar izleyip öyle gömdüm. :D Ben oradaki son cümleyi Oshi no Ko için yazmıştım. :D Normalde çocuk intikam yeminleri ederken bir anda lise animesine dönüyor falan diye söylüyorlardı. :D Biraz anlaşılmaz olmuş. :D Clannad cidden başka bir şey ama ya, o aradaki aşkın gelişmesi, adamla çocuğun ilişkisi, çocuğun son hali var öyle buram buram işliyorlar ki... Sonra kimisi gelip "Ehe anten kafalar, of çok eski görseller" deyip eleştiriyorlar... Daha başka eleştirenler de vardı da... Biri senaryoya çok klişe demişti, sonunu direkt tahmin edebilirmiş, sonrasında da etti ve tutmadı. :D Ahahaha kardeş sen başka yerlere gidiyorsun, çok gitme oralara. :D He ille de para kazanacam diyorsan, orası ayrı tabi. :D
  7. Bari ucuz alkolde dolandırmayın yav, çocuğun bi hevesi vardı... :D Dayak yiye yiye atmayı öğrenmedin mi peki? :D Hmmm ilginç Avengers ekibiyle de anlaşmışlar galiba görsel efekt için. Çıkarsa bi bakarız, Hakan Muhafız gibi olmasın da. :D Clannad kalbimdeki yara zaten, o Ushio'nun son sahnesi her aklıma geldiğimde... :'( Anlamadım ya olayını, kimisi beğeniyor kimisi ana olaydan koptu lise mangasına döndü falan diyor. Youtube işine ufaktan girdim ama zor bi iş ya, sürekli devam etmen lazım :')
  8. Ahahaha o zaman dal gitsin yav. :D Bizim Rtük kadar hiçbir yerin Rtüğ'ü çalışmaz. :D İyi yapmışsın, ben tek seferde daldım. :D Yok ya oralarda değil ama nerede gördüğümü de hatırlamıyorum. Aslında ilk bölümün sonunda çocuğun o psikopatça düşüncesi hani seri öyle olacakmış gibi gösteriyordu ama sonra güllük gülüstanlık oldu. Hahahaha sende bir yayıncı potansiyeli var kardeş bu arada. :D
  9. Bilmem nerelere gelmişsin? Aleyküm selam Oo Shinpei ve Ushio Bakalım belki ileride değişir bir şeyler. :D Ahahaha demek ki değilmiş veya adamlar risk almışlar. :D Film gibi bölüm yapmışlar. :D Ya bir yerde çok dark teması var falan diyorlardı sanki, ondan bi merak etmiştim ama öyle olmayacak gibi, daha çok slice of life gibi. Şu an sarıyo beni ya. :D Benim github hesabım şu dendiğinde kitap hesabım anlamıştır belki de. :D
  10. İnternete alışınca internetsizlik çok kötü oluyor, gerçi artık bu devirde internetsizlik bayağı zor :') Oshi no Ko diye bir seri, ilk bölümle fena giriş yaptı, normalde izlemeyecektim saçma geldiydi konusu ama izlemeye başlayınca sardı öyle. Ahahahaha çok şükür ben öyle bir konuşmaya denk gelmemişim. :D Konuyu bana getirenle öyle bir dalga geçerdim ki. :D Ama normal ya, bazen insanlar duymayabiliyor, ben de sektörle ilgili bir çok şeyi sonradan öğreniyorum. :')
  11. Hayırlı olsun kardeş, bayağıdır göremiyorduk seni. :) Aynen, güncel serilerden hemen kaptım bir şey. :D Github can kurtarır ya cidden. :)
  12. Geçmiş olsun kardeş, gitmiş senin dc :)
  13. Heee anladım, kolay gelsin. :) Rica ederim. :)
  14. Oyunla ilgili bir alana yönelmek istiyorsan +'sı olur, eğer düşünmüyorsan yani normal çizim yapmış olursun öyle çok bi artısı eksisi yok bu durumun. Sadece 2D alanına yönelebilirsin eğer o tarafı daha çok seviyorsan, 2D oyunlar da çok fazla, özellikle pixel-art çok sevilir. 3D için de bir oyun motoru bilmene gerek yok, sadece kullanacağın oyun motoru hangi dosya formatlarını destekliyor, nasıl yükleyebilirsin bunları bilsen yeterli, bir de Github kullanmayı öğrenebilirsin. Öyle yani genel olarak.
  15. Getirisi ne derken, nasıl bir şeyden bahsediyorsun? İlgileniyorsan birlikte bir şeyler yapabiliriz. Animasyon dediğin şey 3-5 tane daha resim eklemenden oluşuyor yani. :D Hatta ona bile gerek olmuyor, Unity'inin kendi kemik sistemi var, oradan animasyon yapabiliyorsun.
  16. Kolay gelsin, bende 3'e çıkarıp zirvede bırakmıştım okulu. :) Oyun yapma çabaları devam ediyor bende. :)
  17. İyidir kardeş, sen nasılsın? Neler yapıyorsun?
  18. Yeni imzayla herkese selamlar...
  19. Tonikaku kawaii Güzel animedir. https://www.turkanime.co/anime/tonikaku-kawaii
  20. Eee ne var ne yok?
  21. Hoş gelmişsin. :) İş süreçleri komple sıkıntı ya, Allah kolaylık versin. :D 2015 zamanı forum ölürken de daha canlanmaz demişlerdir ama 2019 gibi canlandı. :D O yüzden belli olmaz bu işler. Hoaydaaa kardeş niye ben? Ben niye ilk gidiyormuşum? :D İlk sezonu o kadar unutmuşum ki, benim tam içine dalamadığım bir anime niyeyse...
  22. Herkes sürekli olarak bi hız peşinde... Az durup nefes alsak iyi olacak da. :')
  23. Azalmış demeyelim de kalmamış diyelim. :D
  24. Eyvallah kardeşim senin de Ramazanın mübarek olsun.
  25. Hoş geldin kardeş. Buralar böyle işte, artık yapacak bir şey yok. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.