Jump to content

getsuga

Kayıtlı Üye
 • Posts

  47
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

getsuga's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Bu haftaki bölümde kabuto edo madarayı yanına çağırma ihtimali yüksek ayrıca kabutonun 1 tane daha gizli tekniği var bizi oldukça iyi bir bölüm bekliyor yakında orochimaruyu bile görme ihtimalimiz var.
 2. 2 bedenin boy farkı var tobi itachi ile aynı uzun saçlı olan kisame ile 20cm var arada karakterlerle alakalı bilgilere bakarsan ayrıca tobinin sahringanı ile diğer bedenin sharinganı farklı yetenekleri var.eğer 1 hokagenin çocuğu ihtimalinde kyubi çakrasından etkilenmiş olabilir diye çünkü mito annesi aynı naruto gibi etkilenmiş olabilir.
 3. Sarutobi sasuke 3 hokagenin babasıdır.Beden olayı uzun saçlı madaraeski mizukage yagurayı kontrol ediyordu gölgede hatta kisamede vardı o sahnede shisuinin gözü vardı o sayede kontrol ediyordu yagurayı diğer shisuinin gözü danzoda zaten, hatta bakacak olursan kisame ile uzun saçlı olan arasında boyfarkı yok diğer beden ise şuan tobi olarak bildiğimiz beden bu bende ise itachi ile aynı boyda.bu beden savaşta kullanıyor zetsudan oluşuyor bu beden ama diğer yarısı belki obitonun olabilir.Bu bedenler esas beden bile olmayabilir madaranın göz yeteneklerinden biri ölü bedeni bile kontrol etme olabilir.Şuan tobi olarak görünen bedenden emin değilim sarutobi sasuke olabilir 1. hokagenin oğluda olabilir çünkü bildiğim kadarıyla tobi bedeni kyuubi çakrası gibi birşey var hatta çünkü annesi mito kyuubi yaşıyıcısı belki maske altında narutoda olduğu gibi iz vardır.Açıkcası tam oturtamıyorum bu bilgileri biraz daha ipucuya ihtiyaç var ama birden fazla beden olduğu kesin.Not:tobi vüdudu çok kısa bir aralık için zamanı yavaşlatabilme ihtimali bile var kyuubi çakrası biraz özel(ama bu bilgi kesin değil tam yatmadı aklıma bir sahneden dolayı olma olasılığı var hatta tobinin naruto peşinde olma amaçlarından biride bu.
 4. madaraya gösterdiği tabutta(ben ona madara yerine tobi diyeyim)ya madaranın ruhu yada izunanın ruhu var.Ayrıca tobi madara değil biraz karışık bir durum var ortada şöyleki madaranın ruhu yok ve ortada sadece ems var madaranın ve tobinin yeri.nde olan kişi bence sarutobi sasukedir.Madara diye gezinen 2 vücut var ayrıca.
 5. Sasukenin normal genjutsu ile narutoya birşey yapamaz ama tsukuyomi seviyesinde bir genjutsuya itachinin verdiği güç ile üstesinden gelecek buda tsukuyomi dünyası ile ilgili bir yetenek genjutsu boyutunda hareket gibi birşey hemde itachi bir müdahaledede bulunacak. Eğer madaranın saydamlığını kırabilecek bir saldırı bilseydi itachi zaten madarayı çoktan öldürürdü zaten madara kendisi demişti eğer itachi benim hakkımda tek birşeyi bilseydi öldürürdü diye.
 6. getsuga

  manga sonu

  Orochimaru geri gelecek bundan emin olabilirsiniz ya kabutonun vücudunun zayıflaması yada totsukandan kurtulup dönecek.
 7. getsuga

  manga sonu

  Manga madaradan sonrada dewam edecektir juubi olayı madara zamanında gerçekleşmeyecek ama ilerde gelecek kötü karakterler zamanında juubi olayı patlak verecektir.(Eğer bu yeni kötüler kimler olur diyorsanız tam olarak bilinmeyen ve intikam isteyen izuna var ,dağıllmış senjular, klanı güçlerinden dolayı katledilmiş ve dağılmış uzumakiler kim bilir.
 8. Sasuke suanda dedğin gibi limitine ulaştı madaranın yenilişine kadar sasukenişn limiti belli ama madara yenilince onun gözünü alıp güçlenebilir buda son nokta sasuke için.Ama olay naruto için farklı sasuke ile olan vssine kadar narutonun gücü belirli bibr sevyiyede olacak ama ojndan sonra naruto farkı açacaktır.Ayrıca orochimaru ile alakalı ise şunu söyleyeyim orochimaru geri gelecek bir zaman sonra bu olay kabutonun güçsüzleşmesiyle mi olur yada kabuto vs sasukede itachinin totsuka kılıcına mühürlü orochimarunun çıkmasıyla mı olur emin değilim ama şundan eminim ki orochimaruyu ilerdeki bölümlerde göreceğiz.
 9. Zaten sasukenin genjutsusuna karşı koymasını sağlayacak bir güç hemde dediğim gibi itachiyi tsukuyomi dünyasında görebiliriz çünkü itachi sasukenin doğru yolu bulmasına yardımcı olacak ve bazı şeyleri de açıklayacaktır.
 10. Peki ne tarz birşey olduğunu düşünüyorsun senin fikrin ne bu konuda
 11. Önceki sayfadaki yazımı tekrar okuyun naruto rikodounun varisi ve rikodounun gücüne ulaşabilmesi için doujutsuyaya ihtiyacı var ve bu potansiyele sahip önündeki tek engel sadece kyuubi ve kyuubi bazı yetenekleri bastırıyor naruto sasuke vs sinde naruto az farkla güçlü olur sasukeye karşı ve naruto kazanır sonra sasuke imana gelir ve beraber madarayı yenerler.(Naruto bu vs de doujutsu kazanabilir yada madaradan manga dewam ederse ki bence edecek bir zaman atlaması göreceğiz bu zaman atlamasında doujutsuyu görürüz.Naruto sasuke ile olan vs sine kadar sasukenin sevyiyesinde olacak ama vs den sonra naruto oldukça güçlenecek ve sasukenin üstünde bir sevyiyeye gelecek.
 12. Bir uchiha nasıl istediği zaman sharinganı açıp kapatabiliyorsa aynı şekilde narutoda sadece gerektiğinde gözü değişir bence nagato gibi olmaz diye tahmin ediyorum.
 13. İchigo bir insan rukiadan güçlerini alınca insan-shinigami oldu sonra urahara sayesinde shinigami oldu shinjiler sayesinde shinigami-hollow oldu ulquiorra ile olan vs de hollow oldu.Fullbringer arcta ise insan-hollow kombinasyonu gerçekleşti antremanda ichigoda ilk bir silah çıkta böylece insan-hollow oldu ginjo ile olan antremanın sonuda ki göünüm insan hollow shinigami kombinasyonu yani bütün formlar tamamlandı.Yazmıs olduğum yazıda katlılıp katılmadığınız veya ekleme ve düzeltme yapmak istediğiniz şeyler varsa paylaşın.
 14. Asıl kötü ginjo mu tsukishima mı bu konu hakkındaki fikirleriniz neler.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.