Jump to content

Sabah Sisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

917
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Sabah Sisi kullanıcısının paylaşımları

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Düşündüm de gerçek hayatta sadece iki kez badass gördüm :D

3. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Düşünsenize devlerin arasında bile dev sayılıyorsunuz sonra adamın biri size "Sende mi dans etmek istiyorsun? diyor. :P

4. Amygirl

Amygirl

aksdfghklj most badass :D

1. Sabah Sisi

Selamun aleyküm

Aleyküm selam Emre. Bende Sis, iyi formlar.
  2. Bende İsviçre'de yaşamak isterdim. :D
  3. Sabah Sisi

Bul Getir!

Havalı. :D Uzun tırnaklı, bayan karakter istiyorum.
  4. Colllukta Asuna'yı katlayacak onlarca karakter varken birinci olması bence saçmalık. -_-
  5. Sabah Sisi

Bul Getir!

bende mecha karakter istiyorum ;) Karakter demişsin ama olur sanırım. :) Ben yine zırhlı karakter istiyorum.
  6. Sabah Sisi

Açılış/Kapanış/OST Bulmaca

Bende kolay sorayım: Hound Dog - Rocks
  7. Avatar: 8 İmza: 5 Anlatım bozukluğu örneğin mükemmel. :D
  8. Eline sağlık çok güzel bir konu olmuş. Birde formda cosplay yapan biri vardı adı sanırım HatakeKakashi'ydi. Ayrıca kask değilde miğfer olmasın o. :D
  9. Eldest ve Brisingr -Christopher Paolini- bitti. İkisi de çok güzeldi. Umarım serinin son kitabı beklentilerimi karşılar. :)
  10. Sabah Sisi

Merhaba!!!!

Hoş geldin. Bende Sis, iyi formlar. :)
  11. Sabah Sisi

S.A

Aleyküm selam. Dediğin söz çok yerinde olmuş. :) Hoş geldin.
  12. Sabah Sisi

Bul Getir!

Ben de çift cinsiyetli bir karakter istiyorum :) Erkek olduğu ve kadın olduğu iki ayrı resim olsun :) Sanırım çift cinsiyetli değil ama kılık değiştirmekle kalmadığına inandığım zamanlar olmuştur. :) Sayılır mı emin değilim eğer sayılmıyorsa iletiyi siliver. :D Bende gözleri normal renge ve şekle sahip olmayan karakter istiyorum. Mümkünse Naruto'dan olmasın. :)
  13. Sabah Sisi

tanışmak :D

Her ne kadar Nestle'ye garezim olsada hoş geldin.
  14. -Birincisi dışında- Gördüğüm en saçma salak anketlerdendi. Unutulan vs'leri geçtim unutulan animeler olması daha da saçma. Tabi ki yirmi tanede hepsi olamaz ama o dördüncü nasıl dördüncü olmuş. <_< Tamam kötü değil ama Aizen vs Final Getsuga bile listeye giremezken idare eder bile değil (listeye giremedi diye Bleach dedim yoksa örnekler arttırılabilir).
  15. Sabah Sisi

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

Bence referans varsa aynısı yada çok yakını olmadığı sürece referans aldığı resmi belirtmesi çok da gerekli değil. İnstagram'da yaptıkları bence ayıp olmuş. Videoya başladığını görmek çok güzel. Hiç kullanamadığım sulu boyada bu kadar iyi olmansa daha güzel. :) Sıradaki video Madara olsun-olmasın izlemekten memnun olacağım. Eline sağlık.
  16. Naruto ve One Piece hakkında ağır spoilerlar içerir. Nedense İtachi ağlayınca bir tuhaf olurum. Ama en çok şu sahnelerde: One Piece'de çok fazla var ama en çok alttaki ikili beni etkilemiştir. :) https://www.youtube.com/watch?v=nd6W8cu5Fek&feature=youtu.be
  17. Sabah Sisi

Anime İstek ve Önerileri

Beni ilk bölümden sarmıştı, bir bak belki seversin. http://www.turkanime.tv/anime/zankyou-no-terror Edit: Sıra dışı olarak: http://www.turkanime.tv/anime-seri/K-Project
  18. Sabah Sisi

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Wiki hakkında ben bir şey diyemeyeceğim. Okuyup öğreneceğim, şimdilik. Naruto bir daha Rikudou Mod'a giremez diyorlar. Sizce ne olur?
  19. Sakura. Maymun iştahlılığı yüzünden gıcık oluyordum ancak son çıkan manga ile biraz da olsa saygı duydum.
  20. Sabah Sisi

Bul Getir!

En sevdiğimi koyayım o zaman :) http://www.pageresource.com/wallpapers/wallpaper/berserk_127664.jpg Zırhlı, karizmatik karakter alıyım bende :)
  21. Gintama, zaten yirmi beşinci bölümden sonra bir daha bakmadım.
  22. 1:20'de de Baruto'nun taktığı alın bandı sanırım Sasuke'nin eski üstü çizikli olan alın bandı. Sasuke'nin de tek eliyle teknik yapabilmesi çok güzel olmuş. Haber için sağ olun. :)
  23. Sabah Sisi

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

İkinciyi tesadüfen buldum. Birinciyi biliyordum ama kaldırıldı ondan başka bildiğim yok maalesef. :) Doğrumu değil mi bekleyip göreceğiz sanırım. -_- Birde Wiki'de Baruto'ya yıldırım tipi diyordu sanırım chidori yapmasıyla alakalı.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.