Jump to content

Sabah Sisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

917
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Sabah Sisi kullanıcısının paylaşımları

1. Sabah Sisi

Bu Yıl Sabırsızlıkla Beklenen Animeler

Fairy Tail'i pek sevmem ama nedense bu seri bir hoşgeldi. :) Shinden umarım prim dandirikliği hissini vermez. Berserk ve D. için diyecek bir şey yok zaten, sabırsızlanıyorum. Artık darısı 2015'de tek bölüm çıkmayan hxh nin mangasına. :P
  2. Lucario akar. :P Elinize, emeğinize sağlık.
  3. Az önce deneyerek öğrendim bende. :P Eğer iletiye resmi yazıyla beraber değilde gönderin butonunun sağında ki görsel editör ile gönderirsen (gerçi hiç o amaç için kullanmadım : :P) o kısım doluyor. http://forum.turkanime.tv/topic/13643-yemek-d%C3%BCzenlerseniz-hangi-anime-karakterini%C3%A7a%C4%9F%C4%B1rmazsan%C4%B1z/page-2?p=257107
  4. Sabah Sisi

KatsuMihoku fan art

ShibuM1 demek sensin. :P Uchiha süper olmuş, görünce hatırladım. Görmesem artık bir hxh çizimi isterim diyecektim sonra bunu da hatırladım, eline sağlık. :)
  5. "Nefretiniz elektriğe dönüştürülebilseydi bütün dünyayı aydınlatırdı." Ölümünün 73. yıl dönümü kutlu olsun büyük insan.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Acaba icat ederken böyle de kullanılacağını düşünmüş müdür? :P

3. Kikuchi

Kikuchi

hadi ben de süper marioyu atim :D

4. Witch

Witch

Adam gibi adam Tesla<3

6. Sabah Sisi

Merhabalar

Bende hiç sevmem yemek yemeyi, gerçi seninki gibi dramatik bir anımda yok ya. :P Hoş geldin, umarım hoş vakit geçirirsin.
  7. Sabah Sisi

Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü

Eskiden bir sürü vardı ama hepsi gitti. Zaten olanların çoğu atılmış. Neyse gördükçe gülerim, bırakıp gidiyorum. :P
  8. Sabah Sisi

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Bak bu güzelmiş. :D Güç olarak tabi ki karşılaştırılamazlar ancak genel olarak ben İtachi diyorum. Sesli soru soruyorum. :P
  9. Kesinlikle Wenli. :)
  10. Sabah Sisi

Nippon Yume Fansub

Elinize sağlık. :) Niye bu adı seçtiğinizi sorabilir miyim? Niyeyse acayip merak ettim. :P
  11. Büyüme özürlüsü Ash yerine Red' in hikayesine devam edilse çok daha iyi olurdu ama nerde. :P Elinize sağlık, kolay gelsin.
  12. Sabah Sisi

Türk Anime TV !!! (Anket)

1- 4 yıl oldu neredeyse ve hiç bir fikrim yok. :/ Gerçi sık ve uzun aralar verdim. 2- Çok fazla reklam olmaması Farklı oynatıcılar Forum 3- Zayıf noktamdan vurdun. :P Sırf isim veremediğimden projeyi sıfırladığım oldu. 4- Net bir cevap veremem sanırım ama arkadaş kısmındaki herkesi severim. 5- Adminlerden biridir sanırım 6- Meşgul olduklarını, hemde çok. :P 7- Anime Geyik 8- Daha iyi olabilirdi. :) 9- Zaten bir konu açtım o da iki satır. :P 10- Formda en sevdiğiniz konu hangisi? Yetkili olmak ister miydiniz? Neden? -cümle düşük oldu ama neyse- Hangi yetkili olmak istersiniz? (Admin, mod, çevirmen, fiber vs) Zaten yetkiliyseniz ....... sorulacak soru çok. :P
  13. Sabah Sisi

En sevdiğiniz Bleach müziği?

Hemen hemen çoğunu çok severim ama en sevdiğim budur herhalde. :)
  14. Sabah Sisi

Ship. sanırım. Gerçi oda fil batağı oldu ya. :/ Aynı soruyu soracağım; karakter olarak Gon vs Killua?
  15. Nice ağlamayacağın senelere. :)
  16. Sabah Sisi

Bul Getir!

Aslında duygusuzdan çok hemen hemen hiç duygularını belli etmeyen biri ama olur sanırım. Bende Ölen Arkadaşının İntikamını Almaya Çalışan Karakter Alayım (Duygusuz Olursa)... Elinde dövmesi olan birinini istiyorum.
  17. Keşke formun en altına kimin doğum günüyse yazsalar. :P Daha güzel işler yapman dileğiyle, nice senelere. :)
  18. Şu seri yine bağımlılık yaptı. :P
  19. Sabah Sisi

Bence animesi, manganın tozu olamaz. Maalesef :/ Bence shounen. Önceki soruyu yanıtlayaydın iyiydi. :P Vash'i severim ama Spike ayrıdır benim için. :) Güzel soru, Guts sanırım. :P Karakter olarak Gon vs Killua?
  20. Ve başladığım yere döndüm. :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.