Jump to content

Dinçer Özgür

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Dinçer Özgür üyemizin başarıları

1. Çocuk Değilim Kardeşim bak kardeşim diyorum Yaşın belli ama Benim Kaçıncı oldugumun Önemi yok Cok iyi videolarda var Bunun farkındayım Ben öylesine Katıldım 3.olup posteri almak isterim orası ayrıda Kendi adıma konusuyorum Yaptıgın videoyu izledim Kendi adıma güzel video olmuş umarım iyi bir dereceye girersin fakat Kendi açımdan senden daha iyi video yapan arkadaslar da var ve pek fazla oy almamıslar hatta Nedense Türkanimede Stajyer olan birwsiinin senin videona okadar önem Göstermesi yorum atması falan Charmer bence senin tamamen tarafsız olman lazım ama 9. sayfada attığın yorumlara bak Ödül sorun degil gidip Bi poster alırım kendime sıkıntı yok ama öle bir konusyorsumn ki kesin ilk 3 e girersin falan şimdi birde Charmer in savunuculugunu yapıyorsun Yaşınız kaç bilmiyorum ama Emin olun sizlerden daha fazla tecrubem var Charmer biz fikrimizi sunduk sadece sinirlenmene gerek yok.
  2. Bu anket daha nekadar uzatılacak Anketin pek adil olacağını zaten düşünmüyorum gereksizde buluyorum açıkçası.Herkes tanıdığı kişiden oy isteyecek kimisi sayfasında falan paylaşıyor sonucta %50 lik puan Anketten alınacak Bana kalırsa Pek fazla uzatmaya gerek yok anketi. Fake hesap açmayan yada oy istemeyen zaten 1 puan geride başlıyor :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.