Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1097
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. HEEEEEEEEEEEEEEEEEY Çevirmen, düzenleyici ve editör alımları başladı! Okul var, zaman ayıramam, bir işe başlayıp yarım bırakmak istemiyorum diye düşünme! Bu grupta her şey sana göre düzenli. Hiç çekinme şansını dene derim. Birlikte Türkçeye harika seriler kazandırırız. Katılmak için, Sitemizde bulunan Bize katılın bölümünden başvuru yollayarak, [email protected]'a mail atarak ve djmorphosis adlı skype adresine ulaşarak başvuru yapabilirsiniz!
  2. Dj-Morphosis

MangaciM Fansub

Hayırlı olsun vede Kolay gelsin ^_^
  3. Teşekkürler ^_^ Olur onuda yaparız :)
  4. Yeni Bir Seri! Manga Adı: Madara Tür: Macera, Fantastik, DoğaÜstü Çizer/Yazar: Otsuka Eiji, Tajima Sho-u Çıkış yılı: 2007 Konu: Madara yapay organların kullanıldığı bir kasabada yaşayan evlet edinilmiş bir demirci çırağının hikayesini anlatır. Fakat iblis Moki’yle karşılaşınca Madara’nın gerçek kaderi ortaya çıkar, artık gizemli bir arayış içindedir. Onun gerçek babası , zalim Miroku, uzun zaman önce Madara’nın onu öldüreceğinden ve düzeni geri getireceğinden korkuyordu. Madara muazzam güçlerle dünyaya geldikten sonra bedenini parçalara ayırıp 8 şeytan general arasında paylaştırdı. Şimdi Madara, özgürlük savaşçıları ve sihirli bir kılıç yardımıyla, vücut parçalarını toplayıp kardeşlerini saf dışı bırakarak tahtı ele geçirmeli. Savaşları dünyaya karşı olduğu gibi öngörülen kehanetteki gibi: Nasıl babasının krallığını kontrol edecek ve insanların özgürlüğünü geri kazanacak? ---------------------------------------------------------------------------------------- Seri 5 Cilt ve toplam 19 bölümden oluşmaktadır. Gözleriniz yeni manga serilerinin çizimlerine alıştığından bu seride biraz kötü olduğunu düşünebilirsiniz. Bakalım, ilginç bir konusu var. Umarım beğenirsiniz. İlk bölüm bu hafta sonu sizlerle olacak. Şimdiden iyi okumalar.
  5. Dj-Morphosis

Yaoi Fc (+15)

:| yaoi fc hareketleniyor mu yoksa
  6. Fc imzası olduğundan oylamiyim didim ama S:7 veriyorum :D
  7. Yeni Çeviride Geldi. Bu sefer çizimleri ve konusu ile izleyicileri kendine hayran bırakan ve ertelenmeleri ile de büyüüüük bir tepki alan God Eater serisinin Openingini sizlere çevirelim dedik. B) Amv tadında bir şeyler yaptım düzenledim ve ortaya böyle bir şey çıktı. Haa tabi Janset ablanında çevirisine sağlık ^_^İyi dinlemeler! Abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın! https://www.youtube.com/watch?v=ns8z01McfWI
  8. Her iki arkadaşı da tebrik ederim ^_^ Çalışmaları gerçekten güzeldi.
  9. Günaydııın nasılsınız yahu

1. Coolkinq12

Coolkinq12

Değişen pek birşey yok sen

10. Dj-Morphosis

Bleach FC

Amaaan günlerin suyu mu çıktı ya :lol: bir sürü etkinlik var yapılabilecek. Şunları da şuraya bırakayım :3
  11. Dj-Morphosis

Selam Gençler o.o'

Hoş geldin iyi forumlar ^_^
  12. Dj-Morphosis

( 13 / 13) K: Return of Kings

ooh Elinize emeğinize sağlık :3
  13. Dj-Morphosis

Bleach FC

Liderimiz Quincy in isteğini de atayım kimse yazmamışken Aizen
  14. Dj-Morphosis

Bleach FC

Öncelikle çok teşekkür ederim bu harika görseller için. シЅнίснίяυ メ - Tensa Zangetsu charmer56 - Senna Amygirl - Zaraki Kenpachi Kai - Ulquiorra Schiffer Jans09 - Abarai Renji Muserc - Aizen Sousuke I am Ulquiorra - Ulquiorra Schiffer çıkmak zorunda kaldığımdan bulabildiğimi ekledim kusura bakmayın :( Liderimiz seni gözden kaçırdım sanırım gomen ama akşam telafi edeceğim :(
  15. wow bayaaa ilginç ve güzel görünüyor ^_^ Haber için teşekkürler Aşçı bey
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.