Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1097
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. Pek amv denir mi bilinmez. Buna bandai Visual'ın yapmış olduğu pvleri olduğu gibi almış müzik eklemişsiniz gibi geldi bana ama yinede emeğinize sağlık ^_^
  2. Artık Torucon ve devamındaki etkinliklere gelirsin ^_^
  3. Biliyorum :P iletide Ezgi yazdım da sonradan arkadaş olarak düzelttim. :cruch-onion-head-emoticon: emek verip hazırladım ben o sünger bob'u :cool-onion-head-emoticon: :whip-onion-head-emoticon: korkun benden (!) :P
  4. Eren'le konuştuk Ezgi gelirse orada buluşuruz didi :P Dikkat et Eren'de su bulunmasın aman ıslatacağını söylüyordu. Birde orada süngeri kurutmaya uğraşmiyim :D
  5. Adamlar düzenlemiş tarih açısından bilemem kim için nasıl bir sorun ama bundan sonra daha İstanbul'da düzenlenecek bir kaç ekinlik var Torucon, Kontakt gibi..
  6. Ezgiii İcon'a geliyor musun?

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Eren soyledi bana da. Gidebiliriz belki ne zamandi o? :D Bu arada gani sen sunger bob olacaktin ben seni gormedim yildiz parkindaki etkinlikte. (gerci fotolarina baktim biz o etkinligi bulamadik o gun aiskdkx)

7. Dj-Morphosis

AMV'lerim, Strix (13.06.2016)

Aaa Vegas pro da yok değil mi dur drive'ımda vardı atayım sana kurarsın crackle
  8. Dj-Morphosis

Bul Getir!

Beyaz saçlı kırmızı gözlü hasta bir kadın Aklıma Deadman wonderland'den Shiro geldi Hastadan kastını anlamadım pek psikopat felan mı :P Bende Kilolu veya kötü bir görünüşü olduğundan dolayı sürekli bunalımda olan bir kız anime karakteri istiyorum
  9. İstanbul'un neresindesin :whistling: Yakınsan beraber giderdik :P
  10. Sıkça Sorulan Sorular! -Nereden Bilet Temin Edebilirim? Goblin FRP & Oyun Cafe - Kadıköy https://goo.gl/xE9oqs PegasusOyuncak Kırtasiye - Beşiktaş https://goo.gl/QW8O2K Cümbüş KAFE - Beyazıt https://goo.gl/dg4RO6 Paypal - İnternet https://goo.gl/YLEZUy -Etkinliğe Nasıl Ulaşırım? T1 Bağcılar Kabataş Tramvay Hattıyla; Beyazıt - Kapalıçarşı durağında inerek, İstanbul Üniversitesi Merkez Kampüsü'nde inip 1 dakika yürüyerek M2 Yenikapı - Hacıosman Metro Hattıyla; Vezneciler durağında inip 2 dakika yürüyerek 94A Bakırköy - Beyazıt Otobüs Hattıyla Beyazıt Meydanı'nda inip 1 dakika yürüyerek 93C Zeytinburnu - Beyazıt Otobüs Hattıyla Beyazıt Meydanı'nda inip 1 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz. Yoğun noktalardan etkinliğe ulaşım yöntemleri: -Avcılar/Beylikdüzü tarafından gelecekler metrobüs ile Cevizlibağ durağında indikten sonra aktarmayla T1 Tramvay Hattı'na geçiş yaparak, Beyazıt/Kapalıçarşı'ya gelebilir. -Taksim'den katılacaklar, M2 Yenikapı - Hacıosman Metro Hattına binip Vezneciler durağında inerek gelebilirler -Kadıköy'den gelecekler M4 Kadıköy-Kartal Metro Hattı ile Ayrılık Çeşmesi'nde inerek Marmaray'a geçip Yenikapı aktarma istasyonundan M2 metro hattıyla Vezneciler durağında inebilirler. -Kadıköy'den gelecekler, Kabataş vapuruyla T1 Bağcılar-Kabataş Tramvay Hattına geçiş yapıp Beyazıt/Kapalıçarşı durağında inebilirler. ** -Etkinlik nerede yapılacak? İCON'15, İstanbul Üniversitesi Beyazıt (Merkez) Kampüsü Yemekhanesi'nde yapılacak. Kampüs içine girildiğinde "İCON'A GİDER" yazılarını takip edilerek etkinlik alanına ulaşılabilecek. Yemekhanenin dışında kalan alan etkinlik dahilinde olmayacağı için, katılımcıların bunu göz önünde bulundurmaları rica olunur. ** -Etkinlikte yaş sınırı var mı? Giriş, çıkış nasıl olacak? Etkinlikte herhangi bir yaş sınırı yoktur. Katılımcıların, kendilerine etkinlik alanında verilecek bileklikleri taşıması zorunludur. Katılımcılar yırtılma, zarar görme ya da kaybolma durumunda yeni bileklik talebinde bulunamayacaklardır. Katılımcılar aynı bileklik sayesinde, bilet göstermeden 2. gün giriş yapabilecektir. ** -Etkinlik alanında vestiyer olacak mı? Etkinlik alanında ücretsiz vestiyer olacak. Katılımcılar, eşyalarının sorumluluğu kendilerinde olacak şekilde eşyalarını vestiyere bırakabilir. Aşırı yoğunluk durumunda, yığılmanın önüne geçmek için vestiyere daha fazla eşya kabulü yapılmama hakkı saklıdır. ** -FRP oyuncu kayıtları ne zaman açılacak, oyunlara katılmak ücretli mi? FRP Kayıtları eylülün ilk haftasında açılacak. Oyunlar tamamen ücretsiz olacak. ** -LARP olacak mı? LARP için bir ücret ödememiz gerekiyor mu? Etkinlikte Cumartesi ve Pazar günleri LARP yapılacak, herhangi bir ücretin talep edilmediği LARP kayıtları da FRP kayıtlarıyla aynı gün açılacaktır. ** -FRP masası açmak istiyorum, kime başvurmalıyım? FRP masası açmak için [email protected]'a mail atabilir ya da Facebook üzerinden Gökmen Öncü hesabına mesaj atabilirsiniz. ** -Cosplay yarışması hangi gün olacak? Grup cosplay yarışması cumartesi, kadın ve erkek cosplay yarışmaları ise pazar günü yapılacak. ** -Etkinlik alanında fotoğraf çekilebilecek mi? İCON'un kendi fotoğraf ve video ekibi iki gün boyunca alanda yer alacak. Bunun yanı sıra etkinlik alanı olan yemekhanede ve/veya etkinlik alanının hemen dışındaki İstanbul Üniversitesi Ön Bahçesi'nde fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Yüzlerce yıllık sütunları, tarihi Beyazıt Kulesi'ni ve İÜ'nün çiçek bahçesini fotoğraflarınızda fon olarak kullanabilirsiniz. ** -Etkinlikte herhangi bir alanda ödül dağıtılacak mı? Birbirinden zor sorulara doğru yanıt verip Geek Quiz'de yeterli puanı toplayanlara verilecek sürpriz ödüllerin yanı sıra, Cosplay yarışmalarında derece alan kişilere de İCON'15 anısına çeşitli armağanlar dağıtılacaktır. Detaylar için etkinlik sayfasını takipte kalabilirsiniz. ** -Etkinlikte dışarıdan yiyecek-içecek siparişi verebilir miyiz? Hayır, etkinlikte dışarıdan yiyecek ve içecek siparişi veremezsiniz. İCON olarak acıkanlar için, etkinlik alanına yürümeyle 3 dakika mesafede olan fast-food'çuları ve ev yemeği lokantalarını öneriyoruz. ** -Bunları okudum; ama başka sorum var, ne yapabilirim? Sorularınızı yorum olarak ekleyebilirsiniz! Konu facebook etkinlik sayfasından alıntıdır.
  11. Dj-Morphosis

AMV'lerim, Strix (13.06.2016)

Güzel çalışma yalnız biraz efect eklesen fena olmazdı. Eğer istersen BlueFX adında efect paketi var drivemda atabilirim
  12. Günaydın Forumun Güzel İnsanları

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Günaydın. :D

2. JunEzSe KJ

JunEzSe KJ

Günaydın demek biraz tuhaf olacak o yüzden tünaydın diyim bende. :D ^^

13. Elinize ve emeğinize sağlık ^_^
  14. Bekle ki 1 hafta sonra God Eater gelsin.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Bipa

Bipa

Sırf bu gecikmeler yüzünden başlamaktan çok korkuyorum God Eater'a. Dayanamam beklemeye ya, Allah sabır versin

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Birde öyle bir şey ki power up alacak diye beklersin adamın pestili çıkar :D tam son dakikada meraktan çatlatacak son koy 1 hafta bekle birde

4. Just Haz�do

Just Haz�do

Böyle bastıra bastıra baya acıp çektim şuan düzeldi gibi

15. Değişsin değişsin :D Bekliyor olacağım :good-job-onion-head-emoticon: Not:PayPal dışında İstanbul içerisinde nerelerden bilet temin edebileceğinizi akşama doğru açıklandığında yazacağım.
  16. http://hizliresim.com/ forumdan engellendi mi O.o konuda resim paylaşacağım bu linke müsade olmadığı söylenmekte
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

hızlı resime bir resim yükledikten sonra sana 3-4 tane link veriyor.Onlardan direk linki alıp paylaştığında ( normal resim olarak eklediğinde ) sıkıntı olmaz. Türü jpg olduğu sürece sıkıntı değil

3. jans09

jans09

yok canım engellenmedi.. Daha geçen paylaştım :D forum yazan linki attıysan olmuyo sadece :D ikinci sıradaki oluyo :)

4. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Nasıl olduğunu zaten biliyorum sanırım düzelmiştir Papillon dün konuyu o kadar hazırladım baktım olmuyor kapattım :/

17. yok yaa bak konu açtım burada 12-13 Eylülde etkinlik var İstanbul'da. Al pazardan pırasa giy kostümünü gel bende sünger boblu gelicem : :lol: zırh yetişseydi Gilthunder olacaktım.
  18. Dj-Morphosis

bakashuu-translations

Chain Chronicle Crimson gördüm süper :D Eline sağlık ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.