Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Gallardo in Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.   
    Ben de izleyeceğim bunu. Hiroyuki Sawano da favorilerime girecek bu gidişle :)
  2. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Toprakezgi in Uzun süre girmeyince muhabbetimiz bitmiş çoğu kişiyle :(   
    Tekrar hoş geldin. Geçen seni andık Erenle. :D
  3. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Barış D. Baryshx in Uzun süre girmeyince muhabbetimiz bitmiş çoğu kişiyle :(   
    Bir gazla gelip, bir gazla gittin. Devamlılık sorunun var
  4. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Heimatlos in Uzun süre girmeyince muhabbetimiz bitmiş çoğu kişiyle :(   
    Evet eskiden gelir muhabbet ederdik buradan
  5. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Red-King in Uzun süre girmeyince muhabbetimiz bitmiş çoğu kişiyle :(   
    Yok yok, bitmez merak etme. Hoş geldin bu arada, özlettin 
  6. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to sShoguNn in Herkese Merhaba :D nasılsınız?   
    İyidir eyv sen?
  7. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Lizardon in Herkese Merhaba :D nasılsınız?   
    İyi seni sormalı (şaka yorgunum) :D
  8. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Kikuchi in Selaaam! Ben geldim. Bilgisayar gidince gerçekten sosyal ağlarla iletişimin kısıtlanı   
    Durana kadar yuvarlanıyoruz napalım 
  9. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Kikuchi in Selaaam! Ben geldim. Bilgisayar gidince gerçekten sosyal ağlarla iletişimin kısıtlanı   
    Sen nasılsın , nerelerdeydin bunca zaman :D
  10. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to jans09 in Selaaam! Ben geldim. Bilgisayar gidince gerçekten sosyal ağlarla iletişimin kısıtlanı   
    Senin bu telefona daha nazik davranman lazım. Öyle sağa sola fırlaıp atma daha fazla... Yeter yazık ona da. O.o
  11. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to jans09 in Selaaam! Ben geldim. Bilgisayar gidince gerçekten sosyal ağlarla iletişimin kısıtlanı   
    Hoş geldin... telf da mı gitti?????
  12. Beğen
  13. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to jans09 in Benim, benim, benim, benim <3 <3 <3 <3 Sevgili kuzenimin hediyesi Totoro   
    Ramazan, Esora ikinize de teşekkürler :)
    Esora araştır etrafından en olmadık yerlerden bişiler çıkıyor... resmim biraz ii olsa bardak çanak çizme kalemleri alıp çizerdim ama maalesef daha çok yolum var o mertebeye kadar :P
    Ramazan seni arıcaktım ben de ya ama ne ara müsait oluyorsun bilemedim ~.~
  14. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from jans09 in GOD EATER - Maintain Maintain Insert Songs Collection (02) Lyrics   
    <3 kalplerimi sunuyorum efenim iyi geceler :3
  15. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to jans09 in GOD EATER - Maintain Maintain Insert Songs Collection (02) Lyrics   
    Tamam şu sınav dönemi geçsin hallederiz :))
  16. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to jans09 in GOD EATER - Maintain Maintain Insert Songs Collection (02) Lyrics   
    söyleseydin keşke JR-Kashiye tr yapardık... :D Ben sözlri yapıom deyince trleri sanmıştım...
  17. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Adgcnr666 in Bir süre buralarda olamayacağım hepinize iyi eğlenceler.   
    Geri gel :') özletme kendini görüşürüz
  18. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Mileydi in Merhaba   
    Selam 
  19. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to sadece okan in Bir kedinin üzerine kimyasal dökerek acaba nasıl bir zevk alıyor insan oğlu...   
    çünkü insan oğlu :) veya düşünen hayvanlar mı diyelim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.