Jump to content

Jezebel

Üyeler
  • İçerik sayısı

129
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Jezebel kullanıcısının paylaşımları

1. Jezebel

En sevdiğiniz karakter sesleri?

CHOPPER :D acayip kawaii yhaa :wub:
  2. Jezebel

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

malesef sıralamam arkadaşla tıpatıp aynı:D o yüzden yazma gereği bile duymuyorum :hehe-onion-head-emoticon:
  3. huuuffff bu çok daha iyi ya..... :D aslında böyle bir projenin türklerden çıkması çok çok daha iyi olurdu :unsure: (o duyguyu yaşatabilmek adına) zaten video 2013 te eklenmiş. pek duyulmamış galiba (ellerinde patladı herhalde) konum olarak japonlarla çoook uzak bölgelerde olduğumuz için tarihte çok bi etkileşimimiz olmamış malesef. <_<çinliler kadar onlarla da didişseydik kesinlikle animelerde çok bahsederlerdi bizden :evil-smile-onion-head-emoticon:
  4. listede Luffy yok yha :( ben kesinlikle onun adına çalışmak isterdim. :angry: :angry: :angry: :bsod-onion-head-emoticon: :bleeding-onion-head-emoticon: :hate-onion-head-emoticon: :bled2-onion-head-emoticon:
  5. gerçekten de çok yararlı. ellerinize sağlık. bazı kelimeler insanın aklına çok takılıyor. bu konuda çok yardımcı bir ileti... (özellikle abimle kelimeler hakkında tartıştığımızda soluğu bu listede alıyorum. tamamını kaydettim :D)
  6. hadi ya :( ama öyle olması normal zaten.... konu öyle bir konu gibi :dying-onion-head-emoticon:
  7. Jezebel

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

şöyle söyliyim..... genelde sevilen animelerin güzel finali olur. Ama malesef sevilen animelerin bitmesi beni çok üzüyor :crying1-onion-head-emoticon: bu yüzden finallerini sevmiyorum. yinede söylemem gerekirese Sword Art Online'ın finali güzeldi.... -_-
  8. Jezebel

Günün Fotoğrafı

gerçekten çok güzel fotoğraflar var.... emeğine sağlık :) :5:
  9. wuhaaaaa!!!! çok iyi yha... umarım kaliteli bi seri olur ve duyulur :D Duyulursa çok güzel olur bence :cute2-onion-head-emoticon:
  10. Jezebel

En Sevdiğiniz Üçleme ?

herkesin aynı şeyi yazması normal :D bende yazıcam tabiiki... Yüzüklerin efendisi (3) (parantez içleri-film sayısı) Karayip korsanları (4) Herry Potter (8) Matrix (3) Baba ! (3) Sherlock Holmes (2) Hızlı ve Öfkeli (7) Zor Ölüm (5) Ölümcül deney (5) Görevimiz Tehlike (4) Narnia Günlükleri (3) Felekten bir gece (3) Ayrıca MARVEL'in bir çok ürününü çok beğeniyorum; İron Man-Spiderman-X Man-Hellboy-Kaptan Amerika-Hulk-Avengers Bunlar şu an aklıma gelenler... Hepsini öneririm!!!!!!!!!!! :bled1-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon:
  11. ERKEK; Shuu, Subaru, Ayato KIZ; Ririchiyo , :admire2-onion-head-emoticon: :embarrassed1-onion-head-emotico :happy-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon: :cool-onion-head-emoticon: :big-eye-onion-head-emoticon: :embarrassed4-onion-head-emotico :cheer3-onion-head-emoticon:
  12. Sinir olmak kelimesi bence çok yetersiz kalıyor. :crying3-onion-head-emoticon: :bad-atmosphere-onion-head-emoti :cruch-onion-head-emoticon: :crying1-onion-head-emoticon: şahsıma hakaret edilmiş gibi hissediyorum :dead-onion-head-emoticon:
  13. Jezebel

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Hancock yazanlar :D hepiniz birbirinizin kuması olursunuz artık :evil-smile-onion-head-emoticon: :evil-smile-onion-head-emoticon: :evil-smile-onion-head-emoticon: :evil-smile-onion-head-emoticon: :evil-smile-onion-head-emoticon:
  14. Jezebel

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

Benden önce çok yazan olmuş :desperate1-onion-head-emoticon: :desperate2-onion-head-emoticon: Ama tabikii de başlığı okuyunca aklıma gelen ilk isim ZORO & SANJİ!!!
  15. bende dün gittim sinemasına. bence tek kelimeyle MUHTEŞEMDİ!!! :bled1-onion-head-emoticon: gitmeyi düşünen varsa İ-MAX'den izlemesini tavsiye ederim... Bunu hak eden bir film :good-job-onion-head-emoticon:
  16. Aynen benimde başlığı okuyunca aklıma ilk gelen isim LUFFY :evil-smile-onion-head-emoticon: :D :D :D :D :D :D
  17. ben aslında Monkey D Luffy'yi çağırırdım :D ama listede naruto dışında çokta güçlü karakterler yok :mellow:
  18. Jezebel

Anime mi, Manga mı?

Tabii ki de manganın başka bir tadı var... Ama mesela Naruto'nun bağırışlarını duymadan o savaş hissiyatına girmek çok zor :excl: :excl: :excl: Ayrıca her manganın çizimi de çok kaliteli olmuyor :unsure: :(
  19. Naruto'da itachi. jiraya ve Asuma'nın ölümünde çok ağlamıştım....... zaten bu animede hemen her ninjanın hüzünlü bir hayat hikayesi var :depressed1-onion-head-emoticon: One Piece'de Chopper'ın hayat hikayesi beni çok ağlattı :crying1-onion-head-emoticon: Death Note'ta Tabii ki de Ryuzaki'nin ölümü!!!! :desperate1-onion-head-emoticon: Shingeki No Kyojin'de Eren öldü sandığımda ağlamıştım.... :bird-onion-head-emoticon: çok erken bölümlerde büyük bir şok olmuştu.... Angel Beats'te finalde Kanade ve Otonashi vedalaşırken çok ağlamıştım.... :bad-atmosphere-onion-head-emoti . ben zaten tam bir sulu gözüm hemen her duygusal sahnede ağlamışımdır.... :unsure: :unsure: bunlar sadece derinden etkilendiklerim...(ve sadece aklıma gelenler :D )
  20. Jezebel

Anime mi, Manga mı?

Bence kesinlikle ANİME! :happy-onion-head-emoticon: ses efektleri olsun, insanı gaza getiren,heyecanlandıran müzikleri olusun, karakterlerin bağırışması olsun.... hiçbirinin verdiği tat mangada yok... elbette mangaları çok beğeniyorum ama animeyle yarıştırmam :expulsion-onion-head-emoticon:
  21. Herkesi tebrik ediyorum :embarrassed1-onion-head-emotico yarışma için de teşekkürler. çizmek gerçekten de çok zevkliydi. böyle yarışmaların daha sık yapılmasını arzu ederim :bye2-onion-head-emoticon: :bye1-onion-head-emoticon:
  22. artık sonuçlar açıklansın PLEASE!!!!!!!! :desperate1-onion-head-emoticon: (YGS sonucumu beklerken bu kadar meraklanmamıştım :D )
  23. Jezebel

Favori Anime Müzigin ?

tabii kii dee 'Noragami opening' :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon: (hello sleepwalkers)
  24. Jezebel

En son hangi kitabı okudunuz? :)

gerçekten de çok güzel :4:
  25. kız çocuğu olsam da hiç öyle bir ruhum yoktur.... sorunun cevabı ÇAMUR! :bye2-onion-head-emoticon: küçükken her türlüsünü yapardık ; pastalarmı dersiniz, arabalar, evler, çamurdan insanlar :D :D :D (doğada büyüdük açıkçası) barbie bebeklerden nefret ederdim. Hala da ediyorum. çocuğum olsa asla almam yani.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.