Jump to content

Padvox

Üyeler
  • İçerik sayısı

348
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Padvox kullanıcısının paylaşımları

1. Padvox

Tsuruga Ren FC (21 üye ama artacak :))

Evet yaaaa bencede bende kız olsaydım keşke :( Hayır mangaka nasıl bu mükemmelliği yaratmış anlamadım :mellow: Birde 1.90 :ph34r:
  2. Padvox

Orihime FC

Tek aşkım Orihime için FC açıyorum erkekler katılamaz <_< Hakkında Orihime Inoue (Jap: 井上 織姫, - Inoue Orihime), Bleach manga ve anime serisinin önemli karakterlerinden biridir. Başroldeki Ichigo Kurosaki’nin sınıf arkadaşıdır. Ichigo’nun diğer arkadaşları gibi Orihime de Ichigo shinigami olduktan sonra kendi ruhani güçlerini çabucak geliştirmiştir. Adını, Tanabata festivalinin üzerine kurulduğu bir Japon efsanesinden almıştır.Orihime Inoue, kâküllerini kulaklarının arkasında saç tokaları ile tutturduğu uzun, turuncu-kahverengi saçları olan bir kızdır. Tatsuki Arisawa’nın, onu koruyacağına söz vermesinin onuruna uzattığı saçlarından uyumak haricinde tokalarını çıkarmaz (64. bölümde uyandığı zaman onlarsızdır) çünkü abisinin hatırası için takmaktadır. Orihime, mangadaki resimlerde kahverengi gözlere sahiptir fakat animede gri. Kendi Görüşüm:Ben daha bu kadar güzel,tatlı,hoş (ne desem az) anime karakteri görmedim.Canım ya Orihime olmazsa anime çekilmez hal alırdı benim için.Ama durmadan Kurosaki diyor <_< Kıskanıyorum :wub: Neyse uzatmayayım yazmakla bitiremem sonra ^_^ Katılmak isteyen üyeler yorum yazsınlar. Grkmvc Villian Cold Dewil TSunadeHime Mugiatama narubleach4ever SiyahBeyaz
  3. Padvox

Deadman Wonderland!

Bence çok yaratıcıydı konusu falan kısa sürdü sadece o üzücü oldu :D
  4. Padvox

Highschool of the Dead’e Devam

Sonundaaaa zaten umudumu hiç bir zaman kaybetmemiştim :D
  5. Luffy kadar yemek yiyebilir miyim diye denedim.....Aklı olan denemesin -.-

6. Paul Pierce naptın sen -.-

7. Yorumlar güzel de bence puanlamada fazla kötülenmiş anime örneğin çizimleri bence güzel hele heathcliff çizimi bence çok başarılı.
  8. Papa no iukoto wo kikinasai - Hina Fate Zero - İlya
  9. Naruto mangayı 570lerde bıraktım 618e geldi manga hala bir edo tenseidir gidiyor -.-

10. Padvox

En Sevdiğiniz Anime Filmi ?

Redline Tibet Inu Monogatari Sword Of The Stranger Pokemonun her filmi
  11. Benim level resmim niye değişmiyor ki -_- Kaldım 15 de :D

12. Padvox

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Fairy Tail kızları :wub:
  13. Padvox

Pokémon (anime) FC

İşte buna katılırım ilk fc olacak çok heyecanlı :P Beni de ekleyin lütfen :D
  14. Padvox

Animede Mimari

Narutonun mimarisi çok hoşuma gidiyor gerçekten yaratıcı bence :D Bu arada Trinity Blood animesindeki binaların mimarisi de çok güzeldi :D
  15. Aynı sorunları bende yaşıyorum vimple ve videoslasher ikisininde sunucularından kaynaklı problemleri var sanırım yani sorun sizde değil.Ayrıca size mesaj attım lütfen bakın.
  16. Padvox

Bir kaç çizim de benden olsun (:

Lelouch çok iyi olmuş hatta aşırı iyi yani çok sevdim tebrikler :D
  17. Öncelikle VK Turkanime MAİL Sockshare Putlocker hiç birinde bir sorun yok. Sockshare ve putlocker bazı zamanlar aşırı yoğunluktan dolayı hizmet veremiyor olabilir bunu bende yaşadım ama ilerleyen zamanlarda sorunsuz izleyebilirsiniz. VK ise şu an internette bulunan bence en kaliteli video ve çok yoğunluk var bu yüzden eski hızı yok ama hala sorunsuz izlenebiliyor sadece DNS ayarı yapmanız gerekli. Turkanime alternatifi ise site yönetimin de belirttiği gibi %100 hizmet veremiyor bu nedenle yavaşlık söz konusu bunun internetten kaynaklandığını düşünmüyorum sorun sunucudan sanırım. Videoslasher ise sabahtan beri bende de sorun yaratıyor sitede bir sorun var sanırım. En üstte de yazıldığı gibi videoları izlemenizi sağlayan başka bir bilgisayar(sunucu) aşırı yoğunlukta hız düşmeleri,videoya ulaşamama gibi sorunlar yaşamanız çok normal.
  18. Padvox

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tokyo Magnitude 8.0
  19. Marmaray projesi yapımında bulunan Taisei şirketinin projeyi tanıtımı bu şirket japon olduğu için tanıtımıda anime olarak yapmışlar ilk izlediğimde çok hoşuma gitmişti :D
  20. Şans eseri bir anime forumunda gezerken böyle bir konu vardı orada gördüğüm resimleri almıştım resim arşivime Ghost in The Shell Monster Cowboy Bebop Muv Luv Alternative Total Eclips
  21. Padvox

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Ursula K Le Guin - Rüyanın Öte Yakası bitmek üzere. Bitirdiğim en son kitap Neil Gaiman-Amerikan Tanrıları
  22. Padvox

En Sevdiğiniz Film Replikleri?

Uyanın,uyanın Theodenin süvarileri! Kötülükler kapımızda;ateş ve katliam. Mızrak savrulacak,kalkan parçalanacak! Kılıç günü geldi,kızıl gün geldi daha güneş doğmadan! Sürün atlarınızı,sürün!Haydi Gondor'a Yüzüklerin Efendisi
  23. Padvox

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin Gerçekten çok kaliteli bir yapım.
  24. Padvox

Mangada erkek karakter nasıl olmalı?

Aslında mangaka bitirmek zorunda kaldı :D Bu eser aslında manhwa ve korede yeterince değer verilmiyor yapımcı şirketler tarafından eserlere yazar ve yapımcı şirket anlaşamayınca yazarda manhwayı aniden yarıda kesti.Bunu ben çeviri ekibinden duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.