Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Luluna kullanıcısının paylaşımları

1. Luluna

TürkAnimeTV İlk 20'ler

Şimdi bu listede yerini hak edenler de var, saçma bir şekilde yer alanlar da. Bu listeyi yapmak zaten çok zor. Anime türü, bölüm sayısı ve puanlama yapan kişilerin yaş aralığına göre ayrı ayrı ilk 20 listeleri yapsanız anca mantıklı bir sonuç ortaya çıkar. Tabi konunun yönetimle ilgisi yok. Sizin elinize sağlık Yine de içinde SAO nun yer almadığı bir liste görmek çok hoş
  2. Eşyalarımı koyduğum yerde bulamıyorum, bazen hiç bulamıyorum. Olayı aydınlatmak için kamera takayım diyorum odaya da... sonu iyi olmayacak diye korkuyorum :what-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Luluna

Luluna

:jgm-pink-cat-emoticon: iyi ki "peki" demişim, bir de itiraz etsem ne olurdu acaba. Neyse uğraşmayacağım senle şirret şey :P

3. Heimatlos

Heimatlos

bende uğraşamayacağım ve gidiyorum iyi geceler :D

3. Luluna

Selamlar!

Hoş geldin Emre, keyifli forumlar
  4. Teşekkür ederim minnoş Dündü, anca mı fark ettin
  5. Teşekkür ederim ^^ 25. yaş gününde nice senelere diyenleri sopayla kovalıyorlar malum artık 30 a 20 den daha yakın oluyor insan :P Teşekkürler Teşekkürler
  6. Luluna

Meraba Ben Hasan

Hoş geldin. Anime olayına hızlı giriş yapmışsın. Fazla izleme aynı gün içinde, gözlerine ve beynine yazık Dünyayı ve zamanı unutturur bu meret
  7. Luluna

Merhaba

Hoş geldin, keyifli forumlar. ( şu k-pop olayını ben pek anlayamadım neyini beğendiklerini. Zaten bir kaç hafta önce k-dramalara bakayım dedim, pek çok da öneri aldım ama tırt! ay ne bayık ne tek düze ne cins. Yok yahu, Kore eğlence piyasası bana göre değilmiş)
  8. Luluna

Yowamushi Pedal Her gün Kidz TV'de.

Vaay şok :D Güzel bir seri seçmişler. İçinde abuk en ufak bir şey yok, her yaşa uygun ve izlettiriyor kendini. Dublajlı halini merak ettim. Baktım kidztv nin sitesinden ama video yok. Neyse hayırlı olsun.
  9. 19 Tian anime olsa, kelebekler uçsa, kuşlar şarkı söylese, kuzular dans etse, ben burun kanamasından gitsem.. :bled1-onion-head-emoticon::greed-milk-bottle-emoticon::panda-78:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Luluna

Luluna

sen karışma :hit-milk-bottle-emoticon: anlamazsın zaten, 10 numara 5 yıldız bir şey o  :P inş. animesi çıkar :bled1-onion-head-emoticon:

3. Perfectum

Perfectum

Sesli güldüm ya :D 

10. Oikawa'yı çok narsist olmasına rağmen asla kötü bir karakter olarak düşünmemiştim. Sadece kendi içinde çabalayan ve doğal olarak kazanmak için elinden geleni yapan egoist bir lisesi, nesi kötü anlamadım. O animede kötü karakter yok ki Orihara İzaya'yı listede görmek çok hoş. Kendisine inanılmaz derecede gıcık olmakla birlikte beni çok eğlendirdiği için çok da seviyorum :D Tam bir eşşek sıpası. Bu tip karakterler cidden sınırı zorlar ve kendini sevdirme oranı dengesizdir.. Ori- chan sınırda kalmayı başarıyor ve renkli kişiliği ile sevilenler listeme giriyor kesinlikle. Eğer izlerken o karakteri cidden sırıtıyorsam, o karakter olmuştur Aizen'e oldum olası gıcık oldum. Karizmatik kuul kötü karakter olarak lanse ediliyor falan ama bence çok abartılı ve itici. Bir türlü sevemedim. Diğerlerine sözüm yok. Rocket Takımın'dan Jessie'nin hayatını okuyunca üzülmüştüm. Farklı bir durum var perde arkasında. Çocukken bile bir sempati duyardım o iki angut kuşuna. Sonuçta sadece kullanılan 14-15 yaşında çocuklar. Makishima Shougo nerde En sevilesi kötü karakter
  11. Hatsukoi monster kadar zırva ötesi bir serinin listede olması beni şaşırtmadı. İlk başta absürt komedi diye başladım ama 3. bölümün yarısına kadar zor dayandım. Bu tip saçmalıkları cidden seviyor Japonlar. Days çok sempatik ilerliyor, Battery de ilgimi çekmişti ama 1. sırada olduğuna göre ona da hemencecik başlayayım beklemeden. Handa- kun'u listede görmek çok güzel. Orange ve Saiki kuuo no Ynan gözüme çarpmıştı, bir bakayım bari madem listede varlar. Berserk 'in listede bu kadar üstte olması şaşırttı ama evet çok güzel olmuş! Danganronpa ve DGray man'in listede olması zaten beklendik bir durum. Genel olarak yeni serilerden çok fazlası hakkında fikrim yok, genel olarak gözüme çarpan ama henüz bakmadığım seriler. Güncel takip edemiyorum pek o yüzden listeyi eleştiremeyeceğim :3 Ama eminim ki listede olması gereken ama olmayan seriler vardır, Japon beğenisine güven olmaz.
  12. Luluna

Selam!

Hoş geldin
  13. Luluna

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

eğer hayatın boyunca tek bir tür izleyeceksin deseler, seçimim Seinen tabi ki Bunun dışında komediyi çok severim. Bilim kurgu, aksiyon, polisiye, mecha, karmaşık olaylar silsilesi ve gizeme bayılır mıyız? elbette. Ama hepsinin dışında shounen de çok severim. Lovecom, ouran high school gibi çerezlik, konusu güzel ve komik olan shoujoları da severim. Spır animelerinin de yeri ayrıdır Konu mühim.. tüm olay konu
  14. Şimdi, animeyi geç izlemiş biri olarak yorum yapmasam ölürüm. Konu çok da eski değil, hortlatmak sayılmaz =_= Gerçekten çok etkileyici başladı seri. Vaay dedim cidden bu seri çok keyifli olacak. Ama 7. bölümde sıvamışlar artık. Adam 29 yaşında, düşündüğü plan o kadar gereksiz ve uzun yola sapmaktı ki kriz geçirdim! kızı saklayalım da annesine sorumsuz damgası vuralım da tırın mırın .. :D animenin başından beri karakter 29 yaşında olmasına rağmen 11 yaşındaki çocuğun tecrübesizliği ile hareket etti. Çok sinir bozucuydu. Yahu kızın hangi saatte dayak yediğini ve depoya kilitlendiğini biliyorsun sen be adam, annen zaten çok mantıklı ve iş birlikçi bir kadın -ki durumun da farkında- yardımını iste ve polisi arayıp, kızın tam dövülüp kilitlendiği saatte suç üstü yakalasınlar. Polisi arayıp da " bir istismar söz konusu, gördük olayı" desen anında damlarlar, kızı bulurlar, anneyle sevgilisini de alırlar içeri ama yooooook!! dram olacak ya hani, annesine sempati duymamız gerekecek ya.. >_> Kız ilk öldüğünde 11:00- 12:30 arasında kaybolduğu için kötü annenin, bizim baş rolün annesini aradığını biliyoruz orijinal olayda. Peki o zaman 2 saat kızı bulamayınca endişelenen kadın ne oldu da bu defa kız 3 gündür kayıp olmasına rağmen bir şey yapmadı? çok tutarsız! Üstelik otopside kızın uzun zamandır annesinden şiddet gördüğü anlaşılmış olmasına rağmen kadını serbest bırakmaları da saçmalığın daniskası. Onun dışında ben öğretmeni ilk gördüğüm anda 1 numaralı şüpheli listeme girdi , hatta yüksek sesle " kesin bu öğretmendir katil ha!" dedim ve animenin sonlarına doğru "herhalde bizi yanıltır mangaka, bu kadar bariz bir şekilde öğretmenin şüphe uyandırması yem olmalı" diye düşündüm ve umut ettim ama olmadı. Dümdüz ve aşırı bariz bir şekilde öğretmen çıktı, neden? Kızın durumunu uzun zamandır bilmesine rağmen,yardım edemeyişiyle ilgili söylediği bahaneler inandırıcı değildi. Hatta üzerinde düşününce mantıksızdı. Adamın en başından beri çok üstün bir gözlem yeteneği var ki bu durum da onu bir numaralı şüpheli yaptı gözümde. Üstelik öldürülen iki çocuk da o adamın sınıfındaydı ve çocuklara en yakın olup, onları gözlemleyebilecek kişi de o adam. Özellikle torpido gözünden şeker çıkması bitirdi olayı. Satoru'nun adamdan hiç şüphelenmeyişi beni delirtti. Annenin tanıdığı biri olduğunu da biliyorsun katilin. Sen cinayet araştırmak için gidiyorsun, gidip akranın olan bir adamla duygusal bağ kurmak nedir ya :D En sonunda yine daha mantıklı ve basit bir şekilde bile adamı yakalayabilirlerdi. Yok binaya tırmanmalar, yok binadan atlamalar vs vs.. çok ekstrem bitti. Adamın 15 yılının ziyan olması farklı bir tat katmış ama zaten önceki hayatında 29 sene yaşamış zaten, ortada bir kayıp çok da yok. Yani çok keyif alarak izledim evet, adamın annesine bayıldım!!! çok zeki ve güçlü bir kadın. Hamster olayı çok iyi bir detaydı. Pek çok açıdan güzel bir animeydi. Yine de daha iyi olabilirdi, ortada güzel bir hikaye vardı, ayrıntılara dikkat edilse çok çok çoook iyi bir seri çıkabilirdi. Belki mangası gerçekten daha iyidir, bilemedim... oh rahatladım U_U
  15. Days'i izliyorum şu ara, gaza geldim. Spor animelerini ayrı bir seviyorum, çok samimi ve eğlenceli oluyorlar ^.^ ben yine 17 yaşında olmayı özledim :')

1. Heimatlos

Heimatlos

spor animesi sarmıyor kan vahşet gözyaşı ölüm dram aşk yok :D yani hepsi birden yok :D

2. Luluna

Luluna

o başka, onu zaten seviyoruz. Spor animelerinde samimi tatlış bir telaş ve gençlik ateşi oluyor, karakterler ayrı ayrı sevimli oluyor ve insanı gaza getiriyor çok keyifle izliyorum fakat hepsinden önemlisi uzun boylu cıvır cıvır genç delikanlılar oluyor dikizlemek için :P uyş seç beğen al :P

16. Kagura konusu bir şaka olmalı? Daha neler -_-
  17. Bazı yemekleri gerçekten çok güzel, mochi daha önce denemediklerim ama denemek istediklerim listesinde. İstanbul'da mochi satan bir mekan varsa bilenlerden, söylesinler. Kendim yapmaya üşenirim
  18. Luluna

Herkese merhaba arkadaşlar Xb

Hoş geldin, iyi forumlar.
  19. ooo LP partisi varmış burada ben de hemen albümleri dizeyim listeye, canım çekti. E o zaman açılışı yapıyorum:
  20. Bu nasıl bir liste :D Gerçi mangalarını okumadığım için bilemeyeceğim ama GTO ve FA ya çok şaşırdım. Asıl Toei'nin OP fanlarından özür dilemesi gerek. Hatta özür yetmez, dogeza yapmaları lazım. Neyse..Zaten anlamıyorum pek Japonları ondan no comment deyip geçmeli
  21. Giysileri de gerçek kumaştan olsaymış bari :P Oranları gerçek boyutlardan farklı olmuş, sadece bir insan boyutunda demek daha doğru olur. Ama epey kaliteli bir çalışma olmuş, bizde de çok sanatsal çalışmalar var mesela.. :P Ankara'nın Gundam'ı aheey aheey
  22. Eveeeeeeettt: black gold saw ın kostümünü karizmatik buluyorum Girugamesh in zırhı da çok havalı duruyor soi fong!! sesshoumaru :3 claymore ablaları accel world deki black lotus kostümü EDİT: balalaika ablayı unutmuşum! :D Yani kostüm olarak çok fazla var, normal giyimlere geçersek de: Elbette Kougami shinya Bir de takım elbiseli erkek karakterler ya da askeri üniformalı :D
  23. Luluna

Herkese Selam

Hoş geldin, keyifli forumlar
  24. Ciddi mi bunlar? Bleach'e LA? :D normal animeye zor yapıyorlar Bleach'i nasıl başaracaklar?:D Ansastsu kyoshin'i batırmışlardı, tam bir fiyaskoydu !!!! ben de çok dandik bir şey bekliyorum doğrusu, umarım yanılırım!! Başrol de eh işte fena değil..
  25. Yine saçma ötesi bir liste ve şokkkk Asusa 1 numara :D Bu çizimler aşırı birbirine yakın çizimler yani göz ve saç renkleri farklı bir tek desem yeridir :D Şu yüzler varken..:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.