Jump to content

Tsubaki-Chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

41
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Tsubaki-Chan got a reaction from Dj-Morphosis in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A : 10 :D
    İ : 10 :D 
  2. Beğen
    Tsubaki-Chan reacted to Strix. in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A : 9
    İ  : 10  
    :D
    Güncellemen iyi olmuş :)

A : 6
    İ  : 7
  3. Beğen
    Tsubaki-Chan got a reaction from Strix. in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza-10
  4. Beğen
    Tsubaki-Chan reacted to Ririchiyo_sama in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A:9
    İ:8
    S1:10
    S2:10
  5. Beğen
    Tsubaki-Chan reacted to Cao Cao in Bir Hayaliniz   
    animelerin içine girmek :D
  6. Beğen
    Tsubaki-Chan got a reaction from Witch in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A: 7
    İ : 10
  7. Beğen
    Tsubaki-Chan got a reaction from kucuk_bir_kiz_cocugu_2 in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza 10
  8. Beğen
    Tsubaki-Chan reacted to Dowdy in Nickinizin anlamı?   
    dowdy pasaklı demek :D
  9. Beğen
    Tsubaki-Chan reacted to OneAutmnLeaf in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   

İmza : 10    Yüzümde yersiz bi tebessüm bıraktı ^^
  10. Beğen
    Tsubaki-Chan reacted to Berker51 in ( 01 / 01 ) The Last: Naruto the Movie   
    hayırlı çeviriler :).
  11. Beğen
  12. Beğen
    Tsubaki-Chan got a reaction from Witch in Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)   
    Nardoyla Susky çiziyorum 
  13. Beğen
    Tsubaki-Chan reacted to sage in (Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?   
    komedi seinen shounen aksiyon dövüş
  14. Beğen
    Tsubaki-Chan got a reaction from sage in (Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?   
    Okul, Spor, Doğaüstü Güçler, Müzik
  15. Beğen
    Tsubaki-Chan reacted to MiranamiTsuki in Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?   
    Bianchi'yi istiyorsun demek...İşte ölümüne aşk.
  16. Beğen
    Tsubaki-Chan reacted to Amygirl in Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?   
    Dango dışında hiçbir Japon yemeğini tatmak istemezdim.. Ramen daha doğrusu suyu bol makarna bana göre değil  :mellow: Dolayısı ile yemeğini yemek istediğim bir karakter yok.. Avrupa tarzı aşçı olan Sebastian hımmmm bak ona hayır demem  :D

Ama benim yemek pişirmek istediğim karakterler var :D Yesinler de Türkish lezzet görsünler garibanlar :D

İlerde Japonyaya tatile gidersem yanımda gizliden tuz ve şeker artı ekmek götürecem :D
  17. Beğen
    Tsubaki-Chan got a reaction from Witch in Bu Animeyi İzledin mi?   
    İzledim :D 
    Alttaki Karneval izlemiş midir ?  :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.