Jump to content

Roronoa D. Kenpachi

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

About Roronoa D. Kenpachi

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  Samanyolu , İzci Kolu , Güneş Sistemi , Dünya , Avrupa , Türkiye , Iğdır , Baharlı Caddesi
 1. Ace [one piece] :hell-yes-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon:
 2. Kazanmak İçin Öldürmek Gerekir

  1. Lucifèr

   Lucifèr

   Öldürmek için de kazanmak mı gerekiyor :x

  2. Roronoa D. Kenpachi
 3. Shingeki No Kyojin :crying1-onion-head-emoticon:
 4. One pieceden ZORO en başta bir yerleri kalkmış bir karakter sanmıştım ama şuan favori karakterim ''O'' B)
 5. Animelere kuzenim @Jezebel sayesinde başladım :wub: İlk izlediğim anime [one piece]
 6. [one piece] Usopp hiç sevmiyorum ve nefret ediyorum çok korkak çok yalancı ve çok güçsüz bir keresinde bu m*l yüzünden one pieceyi 1 hafta bırakmıştım :bled2-onion-head-emoticon: :hate-onion-head-emoticon: :depressed1-onion-head-emoticon: :expulsion-onion-head-emoticon: :bsod-onion-head-emoticon: :punch-onion-head-emoticon:
 7. Fotoğraf Atmayacağım Çünkü Spoiler Alert Vermeyi Bilmiyorum :dying-onion-head-emoticon: Ama Her Halde En Psikopatı Yuno :hate-onion-head-emoticon:
 8. Böyle Sorumu Olurmuş :confused-onion-head-emoticon: Tabii ki de Sanji-San :cheer2-onion-head-emoticon: :ahaaah-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon:
 9. Büyük ihtimal maskeli kan rengi olan bir saça sahip önüne geleni kesen ve bir o kadarda dostluğa önem veren bir psikopat olurdum :hell-yes-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon: :cool-onion-head-emoticon:
 10. Eren Jaeger [shingeki no kyojin] aslında o kadar psikopat deil ama titanlara karşı baya psikopatça davranıyor :hate-onion-head-emoticon: :bled2-onion-head-emoticon:
 11. Gençler nasıl spoiler verşyoruz ya resim atacam nasıl spoiler verecmi bilmiyorum biri anlatsın lütfen :dying-onion-head-emoticon:
 12. bence Tokyo Ghoulda ana karakter KANEKİ olmak yerine HİDE olabilirdi adamda bir karizma var sonuçta :relax1-onion-head-emoticon:
 13. 2 kişiyle evlenirdim :ahaaah-onion-head-emoticon: 1-Mikasa [shingeki no kyojin] 2-Robin-Chan [one piece] Keşke ikiside benim ellerimde olsa :hell-yes-onion-head-emoticon:
 14. One piece , Bleach , Tokyo Ghoul , Shingeki No Kyojin Ve Son Olarak Naruto Shippuden bu arada sakın siz benim gibi yapmayın beynim yandı bugün ama baya izledim Sonuçta Anime Candır :cheer2-onion-head-emoticon:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.