Jump to content

Angriel

Üyeler
  • İçerik sayısı

255
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Angriel kullanıcısının paylaşımları

1. Angriel

Beyin yakan şarkılar

İlk koyduğumda değildi spoilerda :) Ama 1 dk bile geçmeden diğer şarkı konusu geldi aklıma orda hepsi spoilerda diye bende spoilera aldım :) Ben aldıktan sonra yazmışsın hıh :P Tamam peki madem kapatalım konuyu :( Sahibinden devir sana devretsem konuyu olmuyor mu ki :P
  2. Angriel

Anime İstek ve Önerileri

Evet ne yazık ki orada mevcut değil hatta oraya üye olup yöneticiler ile iletişime geçtim fakat yinede çare olmadı :/ Bende son çare buraya yazmıştım.
  3. Angriel

Beyin yakan şarkılar

Video spoiler içinde zaten ama :huh: Bazı bölümlerde "konu aç" butonu yok bazılarında ise var. Bende olanlarda konu açabileceğimiz kanısına varmıştım :huh:
  4. Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi burada beyin yakan şarkıları paylaşalım :D Aslında konunun başına +16, hamileler izlemesin fln diye uyarı mı yapsaydık bilemedim ama neyse artık :P İlk ben başlayayım :D
  5. Angriel

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

dediğin şey archeage oluyor işte :D
  6. Angriel

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar elinde Senyuu nun 2. sezonu olan var mı acaba upload edebilecek ? Sitede var fakat forumda indirme linkini bulamadım. İnternette bi çok yerde baktım onlarda pek düzgün değildi açıkcası 2-3 alt yazı üst üste binmiş durumda vs. İlk sezonu çok hoşuma gitmişti 2. sezonuda indirmek istiyorum
  7. Angriel

Dolar düşerse inş :D gtx 970 istiyorum ekran kartı :P Dolar yükselmeden önce 1200 lira civarıydı şu an 1500 e yaklaştı
  8. Angriel

hiç şikayet etmeyin ben gt 540m ile idare ediyorum :(
  9. Angriel

Selamlar ^^

hoşgeldin :) Bende yaklaşık 5 yıldır anime izlememe rağmen foruma yeni üye oldum sayılır :)
  10. Angriel

Öyle çok aşırı kötü değil sistemim Nvidia çalıştığında bir çok oyunu max ayarlarda olmasa bile ortada vs açıyorum ama uzun zamandır yayın & kayıt işlerine hevesim vardı. Ünininde son senesi olunca bu yıl biraz rahatım. Öyle oluncada hem kayıt hem oyunlar her şeyi açamıyorum :) O yüzden sistem değişmek şart oldu :) Hemde yiter artık medium fln birazda ultrada takılayım dedim :D :D Yani hem kişisel zevklerden hemde ihtiyaçtan dolayı değiştiricem :)
  11. Angriel

Teşekkürler :) Şu an laptoptayım, masaüstüne geçicem. Ekran kartını yaptırsam şu an 150 ye fln yapılır sanırım ama masaüstü sistemin ortalama fiyatı şu an 5000 TL civarına ulaştı malum dolarda yükseldi. Ne kurtarsak kârdır diyorum o yüzden :D :D
  12. https://www.youtube.com/watch?v=9J4k0FL9b_g
  13. Angriel

Şu anda yaklaşık 1 ay için herhangi bir büyük oyuna başlamayı düşünmüyorum. Ekran kartımda bir arıza var o yüzden yedek kartımı kullanıyorum o da çok performans verdiği söylenemez sadece YouTube a video çekip atarken öyle kapasitesi dahilinde takılıyorum. Kartıda tamir ettirmek istemiyorum çünkü 1 aya baya sağlam bir sistem değişimi yapıcam o yüzden 1 ay için para vermek istemiyorum karta :)
  14. Angriel

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemeyi düşündüm aslında fakat yarım kaldığını öğrendigimde hevesim kırıldı vazgeçtim :) Altta ki Noragami izlemiştir
  15. Angriel

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır okumadım :) Altta ki Gun Gale Online kesin izlemiştir.
  16. Angriel

Arkadaşlar şu an için bilgisayarımda bulunan bazı sebeplerden dolayı ben Archeage oynayamıyorum fakat oynayan bazı arkadaşlarım var isterseniz bilgilerini size verebilirim yanılmıyorsam Kyprosa serverındaydılar
  17. Angriel

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim :D alttaki üyee K Project izlemiştir
  18. Angriel

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Angel Beast! başladım ve bitti :D duygulanmadım ama çok :huh: ya benim odunluğuma denk geldi yada cidden çocuğun en sonda böğürerek ağlaması yüzünden duygusallık dağıldı :D
  19. Angriel

"D" neyin kısaltması teori - Spoiler İçerebilir...

Pek "Devil" olabileceğini düşünmüyorum açıkcası. Çünkü sonuçta farklı şeytan meyvesi kullanıcılarıda mevcut. Hepsinde D. olmalıydı o zaman ama öyle değil. Sadece belli insanlarda mevcut ve farkettiysen tüm D. ler tarihte sağlam yer etmiş insanlar. D. bir nevi güçlü bir soy gibime geliyor ama öğrenicez zamanla işin aslını bakalım
  20. beklediğim bir çok anime geliyor AKK gene erken bitecek :D
  21. Jessica Lange - Gods and Monsters
  22. Angriel

Angriel Gelmiş Hoşgelmiş ツ

teşekkürler hoşbulduk :)
  23. Düz mantık olacak ama "ne bulursak yirdik" diyorum :D Mangal kültürünü yayardım hoş olabilirdi :huh:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.