Jump to content

Angriel

Üyeler
  • İçerik sayısı

255
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Angriel kullanıcısının paylaşımları

1. Angriel

Angriel Gelmiş Hoşgelmiş ツ

Sana şöyle birşey göstereyim o zaman bilgisayarımda ki özel film arşivimden ufak bir kare :P Klasör resmini bu şekilde yapmak istersen ico dosyalarını yollayabilirim ^_^ Hoşbulduk arkadaşlar :)
  2. Angriel

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

benide gruba eklerseniz sevinirim :)
  3. Angriel

Angriel Gelmiş Hoşgelmiş ツ

Hoşbulduk, evet tamamı olmasada bazı kitapları elimde mevcut :) @xpector teşekkürler ^_^
  4. Uzun yıllar boyunca hem LoL hem Dota oynadım ikisininde kendince güzel yönleri var bence. Oyun dünyasına baya hakimim Warframe hakkında bilgim var :) Hatta son zamanlarda ufak çaplı bir youtube kanalı bile açtım eğlencesine videolar yüklüyorum belki foruma da eklerim insanlar gülüp eğlensin diye. Ama Warframe e gelirsek şu an için oynamayı düşündüğüm bir oyun değil malesef eğer başlarsam pm atarım o konuda ^_^
  5. Merhaba arkadaşlar ben Fatih, yaşım 23 üniversite öğrencisiyim. İstanbul'luyum. Kitap okumayı, oyun oynamayı, müzik dinlemeyi, dizi ve anime izlemeyi severim. Ruh halime göre hemen hemen her tür müziği dinlerim. Favori animelerim arasında en başta One Piece olmak üzere, Swort Art Online serisi, Bleach, Death Note, Code Geass,Nanatsu no Taizai, Akame Ga Kill, Senyuu, Another, Accel World, K Project, Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka (nasıl isim arkadaş okuyana kadar yaşlanıcaz) ve bu tarz animeler bulunuyor. Bi kaç tane daha vardır ama şu an aklıma gelmedi :) Özellikle sevdiğim veya eskiden oynayıp unutamadığım oyunlar arasında Dota, LoL, Archeage, Call of Duty: Modern Warfare serisi, Need for Speed Most Wanted, Dayz (mod hali, standaloneda oynuyorum ama henüz gitmesi gereken çok yol var), Battlefield 3, Crysis serisi, Max Payne, ARK ve şu an yazmaya devam edersem 2-3 satır daha uzayacak olan oyun listesi alıp başını gidiyor :D Sevdiğim filmler arasında Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter, Matrix, The Godfather, Wall-E, Leon The Professionel, Karayip Korsanları, Çılgın Hırsız, Sherlock Holmes gibi filmler bulunuyor. İzlemekte olduğum veya izleyip çok beğendiğim dizilerim ise en başta Doctor Who olmak üzere Game of Thrones, Chuck, How i met your mother, The Big Bang Theory, Sherlock Holmes, The Flash, Arrow, Gotham gibi diziler bulunuyor. Evet arkadaşlar şimdilik aklıma gelenler bunlar okuduğunuz için :rolleyes:
  6. Angriel

Anime mi, Manga mı?

aslında biraz değişkenlik gösterebilecek bir soru bu. Genelde animeyi daha çok sevsemde bazı seriler için manga daha iyi. Mesela One Piece animesi o kadar yavaşladı ki artık dayanamayıp mangasına daldım hala da mangadan devam ediyorum.
  7. Angriel

İlk İzlediğiniz Anime?

Lise yıllarımda biraz Naruto fln bakmıs olsamda asıl anime izlemeye baslamam ünide oldu. üniversitenin ilk yılında oda arkadaşım One Piece izliyordu cp9 ile dövüşü sırasında ekranı görmüştüm. Demiştim ki bu ne böyle zürafayla fln dövüşüyor insan saçma. Arkadaşta sana 10 bölüm vereyim bi bak dedi. Bi verdi izleyiş o izleyiş sonra 2 gün aralıksız izlediğim oldu :D İlk animem one piece diyebilirim sanırım :)
  8. oyun 1-2 hafta oyalasada insan dota2 , LoL gibi farklı item buildleri vs yapmayı özlüyor. Eninde sonunda dönüp geleceğimiz yer yine dota =)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.