Jump to content

Anonymmy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1179
  • Son ziyareti

Anonymmy kullanıcısının paylaşımları

1. Youtube linkini spoiler içerisine alınız.. Bilmiyorsan yani şu şekilde: [ spoiler ] ..Youtube Linki.. [ /spoiler ] Köşeli parantezlerin içerisindeki boşlukları silersen spoiler içerisine almış olursun. Ayrıca dinlediğim şarkı:
  2. Gözlerim Misaki'ciğimi aradı. :desperate1-onion-head-emoticon:
  3. Anonymmy

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlememiş, konusuna hemencecik bakıyormuş. Alttaki Kaichou Wa Maid Sama izlemiş mi? Daha önceden sormuştum bunu sanırım ama merak ettim bir daha soruyorum. :P
  4. Anonymmy

Bu Animeyi İzledin mi?

Bir kaç bölüm sonrasını izlemedim neden bilmiyorum, aklımda bulunsun devam ederim. :D Alttaki Prison School izlemiş mi? *.*
  5. Çok tatlış tatlış resimler buldum,avatar yapmak için boyutlarını ayarladım fakat değişsem mi değişmesem mi diye kararsız kaldım..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Anonymmy

Anonymmy

Tişikkir idirim.

3. HolySpirit

HolySpirit

hmm tek değiş diyen ben olmuşum ^^

4. Anonymmy

Anonymmy

Beğenmedin mi ki ...

6. Anonymmy

Itsuwaribito Utsuho

Başladımm hoşuma gitti baya. :embarrassed4-onion-head-emotico Devam ediyorum şimdi. :happy-onion-head-emoticon:
  7. Severim. ----------------------------------------------------------------- Bunu kim önermişti hatırlamıyorum ama (%90 buradan birisiydi :blink:) favorilerim arasında ilk 3'e girdiğini söyleyebilirim.
  8. Anonymmy

İtiraf Köşesi

Bugün bahçede otururken futbol oynayan bir çocuğun kalçası gözüme takıldı ve yaklaşık 15 dakika boyunca kalçasını dikizledim.. Pişman mıyım? Hayır. Ama utanıyorum....... :depressed1-onion-head-emoticon:
  9. Anonymmy

Merhaba

Hoşgeldin takma ismini çok sevdim, demesi çok zevkli :P
  10. Hiç izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum, belki bir gün depresyona girip çılgınca şeyler yapmak istersem izlerim... Baya ilginç bir anket olmuş :huh:
  11. Türkler her yerde kendini gösteriyor.. Bir miktar utandım :(
  12. Anonymmy

Merhabalar

Yaaaaa :rolleyes: Niden öyle didin ki şimdi falan :P Maksat şımarma çabaları B)
  13. Bayıldım ya aşırı başarılı :cheer2-onion-head-emoticon:
  14. İyi ki doğmuşsun! Nice nice mutlu şeker gibi yıllaraaa Papillon admine/admineciğim/admineciğimiz :wub: :wub: Hangisini yazsam bilemedim seçenekleri sunuyorum siz seçiniz:D
  15. Anonymmy

Merhabalar

Hoşgeldin keyifli forumlar. Ayrıca, biraz daha detay girsen süper olur.:D Mesela yaşın, kaç yıldır anime izliyorsun, favori animen, nerde yaşıyorsun falan falan.. Kural gereği diyorum :D
  16. Bu şarkıya ayrı bir aşığım.. ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ . ~ Tanımadığım insanları stalklarken bir bayanın profilinden çaldım x.x :P
  17. Nice mutlu mutlu senelere Quincy iyi ki doğmuşsun :embarrassed4-onion-head-emotico
  18. Anonymmy

merhaba

Hoşgeldin keyifli forumlar :whistling:
  19. Bunu dinleyince aklıma salıncakta sallanmak geliyor,hep sallanırken dinlediğim için sanırım :huh: Bir dee bu. :lol:
  20. Ama ben senin suratını ısırırım kiii:3 Bu soğukta dayanamadım diğer 3 kardeşi + anneciklerini kaptım eve getirdim. İyi mi ettim bilmiyorum ama geldiklerinden beri odamda mırr mırrrr sesler varr:3 http://hizliresim.com/PBnNyb

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. FrailSym.

FrailSym.

Tamam o zaman bir problem yok :D

3. Anonymmy
    4. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Yok böyle bir tatlılık... O.O

21. Anonymmy

Bu Animeyi İzledin mi?

I ıh izlememiş :P Alttaki Toradora izlemiş mi? :huh:
  22. Anonymmy

Bul Getir!

Karizmatik mi karizmatik, yakışıklı mı yakışıklı bir karakter alayım lütfen :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.