Jump to content

Anonymmy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1179
  • Son ziyareti

Anonymmy kullanıcısının paylaşımları

1. Anonymmy

Herkese merhaba!

Hahahahah :D Hoşbuldum teşekkürlerr:33 Hoşbuldumm teşekkürler:3
  2. Anonymmy

Herkese merhaba!

Evet imzamı düzeltmek için çok büyük bir çaba harcadım sonunda başardım sanırım, anime önerisi konusu gözümden kaçmış kuralları okumuştum, hemen düzenledim daha fazla karışıklık olmasın diye :( Bu arada teşekkür ederim hoşbuldum :wub: Teşekkürler hoşbuldum :ahaaah-onion-head-emoticon: Heheheh öyleyim birazcık, hoşbuldum :ahaaah-onion-head-emoticon:
  3. Teşekkürler :whistling: Spoiler 2 deki Gif de tatlış bence :LTkJN9u: :LTkJN9u:
  4. Anonymmy

Herkese merhaba!

Teşekkürler hoşbuldum:3
  5. Anonymmy

Herkese merhaba!

İzleyeceklerim listemde bu üçü de var, bu gece Shingeki no Kyojin ve Death Note başlayacaktım zaten, teşekkürler hoşbuldum:3
  6. Flood yapmamamı söyleyen arkadaşa cevap vereyim derken internet gitti yanlışlıkla flood yaptım...Üzücü bir durum fakat garip bir şekilde komiğime gitti ._.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Anonymmy

Anonymmy

Sonumu da Barış Admin getirir, herhalde öyledir di mi..

3. Kafuariku ^-^

Kafuariku ^-^

Bilemem adminlerin zevkini isterlerse kapanışı o yapar

4. Anonymmy

Anonymmy

*Ve aleyna derin bir nefes alıp 'ALLAH BUNA DA ŞÜKÜR YARABBİ' der..*

7. Anonymmy

Herkese merhaba!

Canım internetim yine yaptı yapacağını,gözümden yaş geliyor şuan :smile_oleyo:
  8. Anonymmy

Herkese merhaba!

Hehehehehe hoş buldum teşekkür ederim :3 Hoş buldum, bu tavsiyeni göz ardı etmeyeceğim teşekkürler :3
  9. Anonymmy

Herkese merhaba!

Whatsapp kullanmıyorum ailevi şeyler falan falan, gelmeyi çok isterdim ama :smile_bilmem: Teşekkür ederim hoşbuldum, evet dün gece kayıt oldum görmüş olabilirsin tanıtmak daha yeni geliyor aklıma :D
  10. Anonymmy

Herkese merhaba!

Teşekkürler:3
  11. Anonymmy

Herkese merhaba!

Hemen düzenledim hahaha teşekkürler hoşbuldum :LTkJN9u:
  12. Öhöm öhöm, utandım şimdi.. Neyse hepinize merhaba arkadaşlar :D Anime izlemeyi çok istiyordum son 1 senedir etrafımdaki insanlar hep muhabbet ediyordu animeler hakkında falan, dedim kesin bu yaz başlayacağım yoksa çatlarım herkes bu kadar beğene beğene anlattığına göre :whistling: Ve dün gece bir anda kafama esti, x sohbet sitesinde anonim birinden anime tavsiyesi alarak başlamış bulunuyorum:3 İsmim Aleyna ve 16 yaşındayım yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum hehehe :LTkJN9u: Buraya başka ne yazılır bilmiyorum heyecan yaptım şu an... Neyse böyle işte :rolleyes: :ahaaah-onion-head-emoticon:
  13. Aynı anda 5-6 animeyi izleyen var mı? Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadım ama izlenecekler listesi baya birikti, bir kaç tanesini bir arada mı izlesem napsam ._.

2. Witch

Witch

Ehü ehü :DD Düzenleme seçeneği <-< geşke olaydı bak... '-' Eyi olardı.

3. Barış

Barış

overlord fena sardı be :D

4. Anonymmy

Anonymmy

Ben de mi baksam napsam u.u

14. Anonymmy

Kaichou wa Maid-sama!

Yeni başladım ve 5. bölümdeyim, gerçekten bayıldım umarım sıkılmam. (Ki sıkılacağımı sanmıyorum :whistling: )
  15. İnsanları gözlemlerken dik dik bakmayı severim.

2. Kai

Kai

demek ki sen dik dik bakma görmemişsin :)

3. Anonymmy

Anonymmy

Öyle mii u.u

4. Kai

Kai

kesinlikle ^^

16. Anonymmy

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Heheheheh aynen ya bu da iyiydi :evil-smile-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon:
  17. Anonymmy

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Ya bence bu kişiden kişiye değişiyor. Mesela biz kızlar (genel olarak) alışverişi severiz ve alışveriş yaptığımız an tüm derdimizi tasamızı bir kenara bırakır cici cici kıyafetlere, takılara, kozmetik ürünlerine odaklanırız. Ne bileyim kuaföre gideriz saçımızın rengini değiştiririz falan falan bildiğiniz şeyler işte. Severiz yani harcamayı. Erkeklerde bu iş nasıl oluyor bilmiyorum ama illaki paranın da mutlu ettiği zamanlar oluyor. Öyle yani :ahaaah-onion-head-emoticon:
  18. Anonymmy

İtiraf Köşesi

Küçükken (5-6 yaşlarındayken) her gece ablamın uyumasını beklerdim, uyuduktan sonra da yastığımı alıp üstüne fırlar boğmaya çalışırdım. Pişman değilim :ahaaah-onion-head-emoticon: :ahaaah-onion-head-emoticon:
  19. Geçmiş geçmiş doğum günün kutlu olsuunn! :cheer2-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon:
  20. Bu sıcakta dışarı mı çıkılır be anne. Madem çıkıyorsun beni neden yanında sürüklüyorsun,ağlayacağım

2. Anonymmy

Anonymmy

Sanırım yanlış yere yazdı hehe

3. Witch

Witch

Merak icindeyim euyh

4. Anonymmy

Anonymmy

Ben de bir miktar öyleyim animeyi bıraktım arkadaştan bildirim gelmesini bekliyorum ._.

21. Es mi yor.

2. Anonymmy

Anonymmy

Ayayayayy en sevdiğim ya:3

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:3 bu şarkısı harika

4. Anonymmy

Anonymmy

Evet diğerlerini de seviyorum ama dinlemeye ilk olarak bundan başlıyorum :3

22. Anonymmy

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Daha izleyemedim çılgınlar gibi temizlik yapıyorum şimdi anime önerilerini sıralamak için bilgisayar başına geçtim... Hayat çok zor..... :(
  23. Paramore-Ignorance favorilerim arasındadır, gerçi Paramore'un tüm şarkıları favorilerim arasında ama bu şarkıyı bir ayrı seviyorum :LTkJN9u:
  24. Anonymmy

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Heheheh teşekkür ederiim u.u
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.