Jump to content

Anonymmy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1179
  • Son ziyareti

Anonymmy kullanıcısının paylaşımları

1. Gözündeki 2 gram makyajı çıkarmaya üşenince hiç uyumamayı planlayan çılgın forumdaşınıza kocaman bir alkış. Sanki uyumasam kendisi silinecekmiş gibi..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Anonymmy

Anonymmy

Makyajlı uyudum malesef, napayım üşendim. Sabah kalktığımda hafif bir panda yavruluğu sezdim gözlerimde. Sonra kendimden korkup koşa koşa gittim temizledim yapıcak birşey yok.. :(

Aynen rimel çok fena yahu bir de kirpik diplerin acıyor o daha kötü. :(

Üşengeçlikte rakibim yok diye düşünüyorum. :p

2. Uzun zamandır durum güncellemediğimi farkettim. Nasılsınız, neler yapıyorsunuz? Biraz muhabbet döndürsek mi? :p

3. A:6 İ:8 S: Hepsine toplaam en kocamanından 9 veriyorum. ",
  4. Seviyorum... :hell-yes-onion-head-emoticon:
  5. Adam 2. sezonun bitmesine 4 bölüm kala yorum bölümüne 7. sezona kadar olan tüm önemli olayları yazmış spoiler içerisine bile almadan. Gece gece sinir küpüyüm

2. sadece okan

sadece okan

yorumları okuma dizi izlerken çok yersin öyle :D

3. Kadir-

Kadir-

Vampir günlükleri 5. sezona kadar dayandım, sonradan saçmaladı bence.

6. Anonymmy

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır üşendim izlemeye. :smile_bilmem: Akikan?
  7. Uzun zamandır dinlememiştim, üzledim :crying2-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon:
  8. Anonymmy

Üye Albümü

Böyle de utanırım ben ya. :blush: Uzun iş olsun, utandırmasın. Canıma minnet :smile_oleyo:
  9. Anonymmy

Üye Albümü

Yok ya atmadım neden bilmiyorum u.u Skype adresimde resmim var zaten merak eden ekler görür. :smoking2-onion-head-emoticon: :smoking2-onion-head-emoticon:
  10. Anonymmy

Üye Albümü

Şurdan bildirim geldikçe heyecanlanıyorum :( elimde ne varsa gözüm nerdeyse bırakıp buraya odaklanıyorum ya. :D
  11. En sevdiklerimden.. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  12. Şu hakkında bölümümü düzenleyesim var fakat üşeniyorum ve ne yazılır bilemiyorum :(

2. Anonymmy

Anonymmy

Biraz göz atacağım profiline hazır ol. :D

3. HolySpirit
  13. Bugün Anime Manyağı ve Pain-sama adlı kullanıcıların doğumgünüsüymüş. :whistling: Kendilerini tanımıyorum fakat foruma en son bir kaç gün önce giriş yaptıkları için kutlamak istedim belki bu bölüme göz atarlar falan :LTkJN9u: İyi ki doğmuşsunuz, nice bol animeli senelere. :happy-birthday-crazy-rabbit-emo
  14. İyi geceler şarkısı şeysi. :wub: :wub: Heheh olur öyle şeyler ya. ^_^
  15. Bir saçlarımın kurumasını beklerken bir de dizi izlerken çürümekten korkuyorum :P

2. Rofh
    3. Rofh

Rofh

Seninde anne-kız ilişkin yok mu ?

Genelde o ilişkiler daha sağlam olur. :D

4. Anonymmy

Anonymmy

Yok malesef. :D

16. Yaaa arada sırada dinliyorum demiştim sana, iyi hatırla. :blush: :blush:
  17. Günaydın herkese. :')

18. https://www.youtube.com/watch?v=jx_CtX2tS3k
  19. Anonymmy

Favori Anime Müzigin ?

Nedense son zamanlarda çok çok çok hoşuma gidiyor, dinlerken böyle oluyorum: :admire2-onion-head-emoticon: https://www.youtube.com/watch?v=jx_CtX2tS3k
  20. Dizinin forumunda yanlışlıkla bir başlığa gözüm kaydı ve ağır spoiler yedim...............

2. Anonymmy

Anonymmy

Tek spoilerda tüm sezonları öğrendin mi yoksa, direkt son sezonu izlemendeki amaç nidir

3. aizen-

aizen-

hikayenin sonunu söyledi direkt aha bitti her şey :D

4. Anonymmy

Anonymmy

Off bende 7. sezondan spoiler yedim fakat yılmadım izlemeye devam ediciğim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.