Jump to content

Anonymmy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1179
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Anonymmy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Birinin ben sinirliyken bana sorular yöneltmesinden, söylediğim şeyi ısrarla anlamamasından, benim sessizlik istediğimi bildiği halde saçma sapan konuşmasından nefret ederim. Ve insanlar sinir olduğum şeylerin üzerine gitmeye bayılır çünkü insanlar çok tatlı:nonono-onion-head-emoticon:

1. Anonymmy

Anonymmy

Yok benim etrafımdakilerin trol anlayışı bu olamaz çünkü böylesine tehlikeli bir şeyi bir trol uğruna yapmaya cesaret edemezler. Kediden kaplana evrim geçiririm de ayıptır söylemesi:cute1-onion-head-emoticon:

2. (See 6 other replies to this status update)

2. AdventureQuest World isimli çocukluğumu çalan nalet oyuna bir gireyim dedim. Küçükken kendimi ezberlemeye zorladığım tek şey kullanıcı adım ve şifremmiş sanırım. Bir 10 sene falan  geçti hala unutmamışım. :wow2-onion-head-emoticon:

3. AdventureQuest World isimli çocukluğumu çalan nalet oyuna bir gireyim dedim. Küçükken kendimi ezberlemeye zorladığım tek şey kullanıcı adım ve şifremmiş sanırım. Bir 10 sene falan  geçti hala unutmamışım. :wow2-onion-head-emoticon:

1. Anonymmy

Anonymmy

Okul sınavları başlıyor evet o konuda haklısın fakat büyük sınava seneye giriyorum ben:embarrassed1-onion-head-emoticon::embarrassed1-onion-head-emoticon::embarrassed1-onion-head-emoticon:

2. (See 10 other replies to this status update)

4. Doğum gününüz kutlu olsun sadece okan bey nice bol LoL oynamalı senelere..:dancing-crazy-rabbit-emoticon:

5. AdventureQuest World isimli çocukluğumu çalan nalet oyuna bir gireyim dedim. Küçükken kendimi ezberlemeye zorladığım tek şey kullanıcı adım ve şifremmiş sanırım. Bir 10 sene falan  geçti hala unutmamışım. :wow2-onion-head-emoticon:

1. Anonymmy

Anonymmy

Ya aklıma geliyor hep ama giremiyoruuum giremiyoruuuum:nonono-onion-head-emoticon:

6. AdventureQuest World isimli çocukluğumu çalan nalet oyuna bir gireyim dedim. Küçükken kendimi ezberlemeye zorladığım tek şey kullanıcı adım ve şifremmiş sanırım. Bir 10 sene falan  geçti hala unutmamışım. :wow2-onion-head-emoticon:

1. Anonymmy

Anonymmy

Ya ya liseli olmak zor. Ders çalışıyorum işte geceleri. Gündüz de okuldan dönünce yatıyorum gece 12-1 gibi kalkıyorum, sonra yine ders. Arada bir planlarım olursa dengem bozuluyor ama olsun yapıcak bişiy yık.

7. AdventureQuest World isimli çocukluğumu çalan nalet oyuna bir gireyim dedim. Küçükken kendimi ezberlemeye zorladığım tek şey kullanıcı adım ve şifremmiş sanırım. Bir 10 sene falan  geçti hala unutmamışım. :wow2-onion-head-emoticon:

1. Anonymmy

Anonymmy

Haftaiçi foruma sık sık giremiyorum, günde bi 2-3 dakika belki. Ya da 2-3 günde bir. Haftasonu genelde açığım ama.

8. Son iletiler kısmı iyiydi keşke kaldırılmasaydı. Kenarda boş yer çok, cimrilik etmeyin =_='

1. Anonymmy

Anonymmy

Bu saatte bir şeyler yersen kilo alırsın.:ahaaah-onion-head-emoticon:

2. (See 35 other replies to this status update)

9. Son iletiler kısmı iyiydi keşke kaldırılmasaydı. Kenarda boş yer çok, cimrilik etmeyin =_='

10. Son iletiler kısmı iyiydi keşke kaldırılmasaydı. Kenarda boş yer çok, cimrilik etmeyin =_='

11. Son iletiler kısmı iyiydi keşke kaldırılmasaydı. Kenarda boş yer çok, cimrilik etmeyin =_='

1. Anonymmy

Anonymmy

Hmm o zaman spoiler kutusuna alınan şeyleri şakkadanak diye açılmaması için minicik ufacık bir düzeltme gelebilirdi. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 35 other replies to this status update)

12. Son iletiler kısmı iyiydi keşke kaldırılmasaydı. Kenarda boş yer çok, cimrilik etmeyin =_='

13. Ya durum güncellemelerini bulamıyom. Mal gibi kaldım açıkcası kdkdkdkdkd

14. Artık arkadaşlarımın DU RUN espirisinden bıktım, bir daha biri yaparsa tekme tokat dalacam :D

15. Ahahaha Çağla profilindeki müziğe bayıldım kız, daha 15 dakika önce depresyona giriş yaptım oyun havası falan dinliyordum. Bir sırıtma geldi profiline gelince bunu yazarken bile gülüyorum. Sskdljskhdskhsd

16. Artık arkadaşlarımın DU RUN espirisinden bıktım, bir daha biri yaparsa tekme tokat dalacam :D

17. Ahahaha Çağla profilindeki müziğe bayıldım kız, daha 15 dakika önce depresyona giriş yaptım oyun havası falan dinliyordum. Bir sırıtma geldi profiline gelince bunu yazarken bile gülüyorum. Sskdljskhdskhsd

1. Anonymmy

Anonymmy

Profilinden çıkmayacağım tüm gün, sakın sapık sanma beni sdhskjhdsk

2. (See 3 other replies to this status update)

18. Yahu benim 600 küsür iletim vardı, ne ara 1,149 oldu? İstemiyorum ben bu iletileri ya alın bunları ben atmadım bu iletileri.  :'( 

neeeeee.png

19. Yahu benim 600 küsür iletim vardı, ne ara 1,149 oldu? İstemiyorum ben bu iletileri ya alın bunları ben atmadım bu iletileri.  :'( 

neeeeee.png

1. Anonymmy

Anonymmy

Hadi ya ben şimdi senin aklında hep Hasan olarak mı kalacağım? :((

2. (See 22 other replies to this status update)

20. Yahu benim 600 küsür iletim vardı, ne ara 1,149 oldu? İstemiyorum ben bu iletileri ya alın bunları ben atmadım bu iletileri.  :'( 

neeeeee.png

1. Anonymmy

Anonymmy

Hasan Aliş o arkadaşlar lütfen düzgün söyleyelim. :D Doğru hatırlamışsın aferim aferim hafızan güçlüymüş. :p

21. Yahu benim 600 küsür iletim vardı, ne ara 1,149 oldu? İstemiyorum ben bu iletileri ya alın bunları ben atmadım bu iletileri.  :'( 

neeeeee.png

1. Anonymmy

Anonymmy

Seen foruma yaklaşık 1 ay önce gelen, 355 iletisi olan yarı gececi forumdaşsın. :D (Gececi diyemeyeceğim çünkü pek hatırlamıyorum seni geceleri burada dolaşırken görmedim. :D)

22. Yahu benim 600 küsür iletim vardı, ne ara 1,149 oldu? İstemiyorum ben bu iletileri ya alın bunları ben atmadım bu iletileri.  :'( 

neeeeee.png

1. Anonymmy

Anonymmy

Bana da oluyor öyle. :) Genelde kullanıcı adına değil avatarına bakarak tanırım çünkü kimin kim olduğunu. :D 

23. Yahu benim 600 küsür iletim vardı, ne ara 1,149 oldu? İstemiyorum ben bu iletileri ya alın bunları ben atmadım bu iletileri.  :'( 

neeeeee.png

1. Anonymmy

Anonymmy

Teşekkür ederim :) Fakat ben bunu da beğendim ya, sen beğenmedin mi? 

24. Yahu benim 600 küsür iletim vardı, ne ara 1,149 oldu? İstemiyorum ben bu iletileri ya alın bunları ben atmadım bu iletileri.  :'( 

neeeeee.png

25. Yahu benim 600 küsür iletim vardı, ne ara 1,149 oldu? İstemiyorum ben bu iletileri ya alın bunları ben atmadım bu iletileri.  :'( 

neeeeee.png

1. Anonymmy

Anonymmy

Özel mesajlar sayılıyorsa doğaldır çenem durmuyor hiç. Oh neyse baya bi rahatladım yalnız olmadığımı görünce ya.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.