Jump to content

Anonymmy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1179
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Anonymmy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Değer verdiğini kişinin senden bu kadar kolay vazgeçmesi insanın çok zoruna gidiyor.

1. Anonymmy

Anonymmy

Dertleşmek anlatmak konuşmak falan falan istersen bir özel mesaj kadar uzağındayım. Severim dinlemeyi tabi anlatmak istersen

2. (See 73 other replies to this status update)

2. Gözündeki 2 gram makyajı çıkarmaya üşenince hiç uyumamayı planlayan çılgın forumdaşınıza kocaman bir alkış. Sanki uyumasam kendisi silinecekmiş gibi..

3. Gözündeki 2 gram makyajı çıkarmaya üşenince hiç uyumamayı planlayan çılgın forumdaşınıza kocaman bir alkış. Sanki uyumasam kendisi silinecekmiş gibi..

4. Bir insan aynaya bakarak esnerse tekrar esnemek ister mi?

5. Uzun zamandır durum güncellemediğimi farkettim. Nasılsınız, neler yapıyorsunuz? Biraz muhabbet döndürsek mi? :p

1. Anonymmy

Anonymmy

Yaa deme öyle niye kıza şey ediyorsun cık cık cık..

Aynen ders dedin de benim de bu aralar biraz derslerimi şey etmem lazım off vicdanım sızladı şimdi. :(

2. (See 23 other replies to this status update)

6. Bir insan aynaya bakarak esnerse tekrar esnemek ister mi?

7. Uzun zamandır durum güncellemediğimi farkettim. Nasılsınız, neler yapıyorsunuz? Biraz muhabbet döndürsek mi? :p

1. Anonymmy

Anonymmy

Hadi ya yalnızlık kötü aslında. :( Bir hafta ara ver istersen sabahlamaya hem kötü hissetmezsin. :p

8. Uzun zamandır durum güncellemediğimi farkettim. Nasılsınız, neler yapıyorsunuz? Biraz muhabbet döndürsek mi? :p

1. Anonymmy

Anonymmy

Heheheh tam da tahmin ettiğim gibii kesin Sora hanımcığım hemen yorum atar didim. :D Nasılsın?

9. Uzun zamandır durum güncellemediğimi farkettim. Nasılsınız, neler yapıyorsunuz? Biraz muhabbet döndürsek mi? :p

1. Anonymmy

Anonymmy

Yaaa ne güzel herkes toplanmış ben o sırada dışardaydım, tüh o kadar forumdaşı bir arada toplamışken kaçırdım. :( Sorry...... İyi geceler,var mı gececi forumdaş? :p

10. Dün aralıksız 5 sezon izledim *-*

11. Adam 2. sezonun bitmesine 4 bölüm kala yorum bölümüne 7. sezona kadar olan tüm önemli olayları yazmış spoiler içerisine bile almadan. Gece gece sinir küpüyüm

12. Sevgili forumdaşlar askerliğim sebebiyle bir süreliğine aranızdan ayrılıyorum. İstemeden kalbinizi kırdıysam affola :) Hakkınızı helal edin benden yana hakkım hepinize helaldir. Hoşça kalın.. ;)

1. Anonymmy

Anonymmy

Hesaplarıma göre 80 gün kaldı bugünle birlikte...

2. (See 44 other replies to this status update)

13. Adam 2. sezonun bitmesine 4 bölüm kala yorum bölümüne 7. sezona kadar olan tüm önemli olayları yazmış spoiler içerisine bile almadan. Gece gece sinir küpüyüm

14. Çözecek kaynağım kalmadı abi derde bakar mısın

15. Windows 8.1 :P

16. Şu hakkında bölümümü düzenleyesim var fakat üşeniyorum ve ne yazılır bilemiyorum :(

17. Ne zamandır yokum buralarda,ee napıyorsunuz:)

18. Ne zamandır yokum buralarda,ee napıyorsunuz:)

19. Şu hakkında bölümümü düzenleyesim var fakat üşeniyorum ve ne yazılır bilemiyorum :(

20. Şu hakkında bölümümü düzenleyesim var fakat üşeniyorum ve ne yazılır bilemiyorum :(

21. Bir saçlarımın kurumasını beklerken bir de dizi izlerken çürümekten korkuyorum :P

22. Bir saçlarımın kurumasını beklerken bir de dizi izlerken çürümekten korkuyorum :P

23. Bir saçlarımın kurumasını beklerken bir de dizi izlerken çürümekten korkuyorum :P

1. Anonymmy

Anonymmy

Ben olsam kıskanır trip atardım babama :D

2. (See 38 other replies to this status update)

24. Bir saçlarımın kurumasını beklerken bir de dizi izlerken çürümekten korkuyorum :P

1. Anonymmy

Anonymmy

Sevindim sizin açınızdan, biraz da kıskandım gibi. :P

2. (See 38 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.