Jump to content

Anonymmy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1179
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Anonymmy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Animesi ne zaman gelir belirsiz.Daha belirlenmesi gereken çok şey var başla derim.Ama ingilzicesini okumucaksan biraz zor olabilir ingilizcede 16e kdr var türkçe geriden geliyor   rawlar 23 lerde

Art olarak bu posterden daha iyi tasarlanmış çalışmalarda var 

Sınav haftası yarın sonlandığına göre, bu manga haftasonu yapılacaklar listesine ekleniiir.  :LTkJN9u:  Teşekkür ederim bu arada.  :D 

2. bence yanılıyorsun... türkler yaşlılarına en çok hürmet gösteren milletlerden biri...

gerçi şimdiki gençlik bu konuda yerersizleşmeye başladı ama yinede açık ara öndeyiz...

Direkt özen göstermiyoruz demedim ki, pek özen gösterilmiyor dedim. Yerine, zamanına göre değişen bir şey bu. Çok fazla toplu taşıma aracı tercih ettiğim söylenemez ama ayakta yolculuk yapan, yaşı büyük amca ve teyzelere şahit olduğumu söyleyebilirim. Bu saygı göstermeyen, dikkat etmeyen kesimin oranı gün geçtikçe artıyor. Bizim yaşlandığımız dönem geldiğinde yaşlılara olan saygının tamamen biteceğini düşünüyorum ben. Herkesin fikrine de saygı duyarım tabi, önemli bir şey bu. ;) 

3. Bu sefer çok çok severek izlediğim bir yabancı diziyi önericiğim. (ki çoğu kişi izlemiştir ya da biliyordur konusunu falan.)   ^_^ 

Evvvet en çok sevdiğim yabancı dizilerden olan

Shameless'ı  önermeye karar verdüm. Şimdii, bir aile var. 6 kardeş + alkolik babadan oluşan saçma sapan bir aile. Anneleri zaten çocukları terketmiş, normalde bu tarz konusu olan bir dizinin aşırı dram içermesi gerekir. Ama bu dizide işler birazcık karışık. Shameless, bu tablodan trajikomik bir hikaye çıkarmayı başarmış, bize de tebrik etmek ve ayıla bayıla, izlemeye kıyamayarak, ekranda çıkan karakterlerin yüzünü saçlarını işaret parmağıyla okşaya okşaya izlemek düşer. Ben öyle yapıyorum yani. :D Ömm neyse konuyu dağıttım baya, bu 6  kardeşin en büyükleri olan Fiona, çok büyük çabalarla ve alkolik, işe yaramaz babasına rağmen ailesini dik tutmaya çalışıyor. Bence başarıyor da. Neyse spoilera giriyor azcık bu. Ve dizide azcık +18 detaylar var, azcık ya.. Hani olur da sevmeyen, rahatsız olan, 'ay yok benim yaşım tutmuyor izlemem' diyen olursa falan belirteyim dedim.  :P  

4. 1 ay boyunca izlememiştim en son. Ya şöyle bir huyum var, iki şeyi aynı anda yürütemiyorum. Yani anime izliyorsam yabancı diziyi aynı anda takip edemiyorum, neden böyleyim bilmiyorum açıkçası. Sanırım anime izlerken aldığım tadı diğerinde bulamıyorum, ya da yabancı dizi izlerken ondan aldığım tadı 'sadece o an' animede bulamıyorum. Ama aynı anda 2-3 animeyi takip edebilirim, yabancı dizi için de aynı şey geçerli. Huy edindim bunu sanırım :D

Çok saçma biliyorum...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.