Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

469
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Red-King kullanıcısının paylaşımları

1. Evet, bu konuyu bende baya araştırmıştım, bende AMV işiyle ilgililendiğim için. Telif hakkı geçerli animeyi effect yoluyla hallediyorsun zaten ama, müzik olayı kesme ve sesi kısma gibi yöntemlerle geçiliyor benim bildiğim kadarı ile en azından ben yapmıştım bunu sony vegas yoluyla. Hatta zamanında benimde 1-2 hesabım telif kurbanı olmuştur.
  2. İyice Zoro 'ya bağladım, yolumu kaybettim şehrin ortasında arkadaş :D Neyseki bir sahil yolu var :P

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

Telefonsuz çıktım, toplumu gözlemlemek açısından geziyordum ama sonra işler karıştı :P

3. Heimatlos

Heimatlos

toplum öyle gözlenmez :D semt pazarına gideceksin :D

4. Red-King

Red-King

Semt pazarı beni paklamadı bende işi ilerlettim :D Mahalleler arası kısa bir gezintiden sonra, pazarlar arası bir geçiş yaşadım zaten :P

3. Red-King

Özlü Sözler

Yaşam ve ölüm ile yürümeye devam ettiğin her yolda tek başınasın, gördüğün karanlık içindeki şey aslında, ruhun bağırıyor işte, ağlıyor işte! Umursamıyor musun? İçindeki seni, ruhundaki benliği, dışardaki kendini... Delip geçiyorsun kalbimi, sensizliği ve yine bensizliği.
  4. Huzur dediğimiz şeyin kaynak OST olarak karşılık bulmuş hali; Si deus me relinquit
  5. Pixelleştim iyice, 5 gündür kapalı hava =_= 

1. Luluna

Luluna

İstanbul oh mis güneşli ve hafif esintili, beğenmiyorsun buraları ama.. U_U

2. Singularity

Singularity

5 gündür kafama kafama yağmur yağıyor hasta olmak üzereyim artık şansa daha olmadım ama olursam bittim ben aylarca geçmiyor bir kere yakalanınca 

6. Kingsglaive: Final Fantasy XV Filmi İnanılmaz Görünüyor Mart ayının sonunda hatırlarsanız Square Enix devasa bir duyuru yapmış ve Final Fantasy XV ile ilgili bilgiler ve çıkış tarihini paylaştıktan sonra Brotherhood Final Fantasy XV anime serisinin yanında bir de anime filmi duyurmuştu. Spin-off GCI anime filmi Kingsglaive: Final Fantasy XV ile ilgili bu haftaki Famitsu ve 4Gamer yeni görüntüler ve karakterler ile ilgili bilgiler paylaştı, bizlerin de dibi düştü yine. Nyx Ulric Filmin ana kahramanı olan Nyx Ulric, Kingsglaive ekibinin bir üyesi. Küçükken savaşta Kral Regis tarafından kurtarılan Nyx, kendini bir bakıma krala olan borcunu ödemek zorunda hisseden birisi. Ayrıca kraliyet ailesinin büyü güçleriyle de bağı bulunuyor. Lunafrena Nox Fleuret Lunafrena Nox Fleuret, tanrılarla iletişim kurabilen bir kahin, Noctis’in çocukluk arkadaşı. Drautos Drautos, Kingsglaive’in komutanı ve Nyx’in bildiği her şeyi öğreten adam. Libertus Ostium Libertus Ostium, Nyx’in hemşerisi ve yakın arkadaşı. Luche Lazarus Luche, ekibin lideri, güvenilir ve zeki biri olarak tanımlanıyor. Crowe Altius Büyü kullanabilen biri olan Crowe, yetim olarak büyümüş ve Kingsglaive’i ailesi olarak görüyor. Karakterlerden başka filme ait diğer görseller de paylaşıldı. Film Japonya’da 9 Temmuz 2016’da gösterime girecek, bizim buralara ise Blu-ray ve dijital formatta gelecek. STemmuza az kaldı, hadi neyse de eylül nasıl gelecek. Kaynak: AnimeFantastica
  7. Tom Patrich, kumbarbaz bir o kadar da dedektif... Önemli olan şey işi mi ? yoksa geride bıraktıkları mı? Tabiki işi bu adam işten başka bir şey bilmez :D

8. Doğum günün kutlu olsun singcim. Nice mutlu yıllara...
  9. Red-King

Yo!

Hoş geldin, iyi forumlar...
  10. Hayranların Sabırsızlıkla Beklediği Shingeki no Kyojin 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2013 yılına damga vuran Shingeki no Kyojin animesinin 2. sezonunun bu yıl çıkacağı daha önce ifade edilmişti ancak bir süredir güvenilir hiçbir kaynakta yer almasa da animenin ertelenmiş olduğunun söylentileri dolaşıyordu. Şimdi ise, daha önce çeşitli anime haberlerini sızdıran İspanyol anime manga sitesi Mision Tokyo’nun yayımladığı bir ses kaydına göre yeni sezon 2016’da değil, 2017’de çıkacak. Shingeki no Kyojin’in İspanya dağıtımcısı olan Selecta Visión ile yapıldığı iddia edilen röportajda konuyla ilgili geçen röportaj şu şekilde: MT: Shingeki no Kyojin’in de ikinci sezonu… SV: Eh, Kondansha… Kondansha’nın bize verdiği bilgiye göre anime 2016’da değil, 2017’de başlayacak. MT: Ahhh… SV: Umarız başlar… Shingeki no Kyojin’i sabırsızlıkla bekleyenler, animenin Ocak 2017’de başlayacağını umuyoruz. 2017’nin yeni anime sezonuyla birlikte başlayacağını umuyoruz. MT: Herkes bu yıl ekim ayında başlar diye düşünüyordu… SV: Çoğu kişi ekim ayında başlar diyordu ama bildiğiniz gibi yeni sezon duyuruları çoktan yapıldı bile. Hatta yeni sezon duyurularından önce karakter tasarımları da yayımlanır. Sonra reklamlar ve fragmanlar gibi şeyler de yayımlanırdı. Eğer bu noktada bunlardan hiçbiri yoksa anime önümüzdeki sonbahar sezonunda yayımlanmayacak demektir. Henüz resmi bir duyuru yapılmadı ancak Mision Tokyo’nun haberi ve röportajı bu şekilde. Erteleme için belirtilen bir sebep yok ancak animenin yapımcısı olan WIT firması bu sıralar Koutetsujou no Kabaneri animesi ile meşgul ve Shingeki no Kyojin’de çalışan personelin çoğu bu animede de çalışıyor. Bu sebeple programda bir gecikme olmuş olabilir, bu da ikinci sezonun ertelenmesine yol açmış olabilir. Kaynak; AnimeFantastica
  11. Amy abla, doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara :)
  12. Red-King

Özlü Sözler

Ben ışığın içinde karanlık ilan edilmiş bir lanetim. Öfke' nin vücud bulmuş hali, yer yüzünün kana bürünmüş silüeti ve nefretin dişleri. Komik olan ne biliyor musun? Işığın içinde doğmuş olmam. "Khin"
  13. " Sadece insanlar kendi türleri ' nin öldürülmesinden zevk duyuyor. " Bitiriyor ya bu bitiriyor.

1. Heimatlos

Heimatlos

evet ama bazıları insan sıfatında canlılar olduklarından bence ölmelerinde bir sıkıntı yok :D

14. Bir bakmışsın var, bir bakmışsın yok.

15. Kendine has yorumlarınla daha iyi bir hale getirmişsin incelemeyi :D Buda okuması zevkli bir hal almasına sebep olmuş benim de favorim tabiki Hisoka' dır. *-*
  16. Red-King

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Dungeon ni deai 48-49
  17. Red-King

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tanaka-kun wa Kyou mo Kedaruge 1-4 Benim favoriler arasına girdi. .p
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.