Jump to content

Kana-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

Kana-chan kullanıcısının paylaşımları

1. Acaba benimle birlikte manga ekibi kurmak isteyenler var mı? :)

2. Fairy Tail, bana dostluk bağlarını öğreten, aile sevgisini öğreten en önemli animelerdendir
  3. Kana-chan

Bu Animeyi İzledin mi?

No izlemedim. Alttaki Shigatsu wa Kimi no Uso'yu izlemiştir.
  4. Owayi no Seyaphı demeyi çok seviyorum şu animeye... XD

5. Fairy Tail, bana arkadaşlık değerlerini öğretti...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kai

Kai

genelde naruto öğretirdi :D

3. Kana-chan

Kana-chan

Naruto'yu ilk 50 bölüme kadar izledim. Sıktı ve bıraktım. Benim için sıkıcıydı, belki başkasına güzel gelebilir ama şahsen Fairy Tail'den etkilendim. Gomennasai :D

6. Kız Tsundere açamaz kolay kolay duygularını. Animelerde sarışın kız kazanır faktörü de var gerçi...
  7. Noragami hak etmiş :wub: :embarrassed4-onion-head-emotico :hi-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon: :full-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon:
  8. Açılış Yaoi etkisi bırakıyor, ama yok bizim Yu Shinoa ile olur. Böyle animeler ters köşe yapar genelde :D
  9. Noragami ve Owari no Seraph Nagoya Kessen Hen sezonu geldi :) :head2: Eşofmanlı Kami-sama sezonuu
  10. Noragami Aragoto and Nisekoi =^^=

11. Kana-chan

Sims 1,2,3

Hile yapmadan olmaz tabii... Ama çok zengin olunca da hoşlanmıyorum. Mevcut bütçemle yaşatıyorum karakterlerimi. Ben biraz psikopatım desem yeridir. Sims 4 manyağı değilim öyle çok ama Yandere Simulator olunca iş kafayı yiyorum. İnsanları senpaim için öldürmek niye bu kadar güzel geliyo ki :3 :D
  12. Kana-chan

Sims 1,2,3

Sims 4 oynuyorum tabii crackleyince bir b*k olmuyor. Admin-chan kusura bakma. İlk oynayışım fenaydı. 5 kişilik bir aile yarattım. Çocukları olacaktı. 3 fert gebermesin mi? Altı üstü yarım saat aç kaldılar. Ben yokken kendilerine de bakabiliyorlardı. Ne haltsa. O zaman soğudum ilk olarak işte...
  13. Kana-chan

Noragami Aragoto Haberleri

Bishamon kaybolmuştu, işte... Kendine yeni kutsal silah yaptı. Batman gibi oldu. Maske+Mini zırh. İngilizce'den çok anlamıyorum ama minna Bishamon'u arıyor şu anda. Sonbahar mevsimi iyi animeler meyve verir :D Owari no Seraph, Noragami... Last Game adlı mangayı da okuyorum. Gidişatı güzel :3
  14. Kana-chan

Noragami Aragoto Haberleri

Noragami Aragoto'nun ilk iki bölümü mangaya oldukça sadıktı.Sadece küçük kısımlarda değişiklik yapılmış. Ama umarım abartıp tamamen sapmazlar mangasından Çok güzel bir anime :) Yato-sama'ya ölürüm, Kawaiii Eşofmanlı Kami-sama <3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.