Jump to content

AnimeciAdam

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

AnimeciAdam kullanıcısının paylaşımları

1. AnimeciAdam

Fairy Tail

Genelde Cuma gecesi gibi ama Cumartesi sabahı kesin diyebilirim dün 257. bölüm verildi...
  2. AnimeciAdam

Fairy Tail

Bu ne arkadaş 257.bölümde İgneel Natsu'nun içinden çıktı :D :D
  3. İlk izlediğim anime Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) :) :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kadir-

Kadir-

Çok değişik bir başlangıç yapmışsın :D

3. Siesta

Siesta

Snk'den sonra anime izlemeyi bırakanı duydum ama ilk anime snk olanı ilk defa görüyorum :d

4. kennet

kennet

Ah be :( GTO ile başlatırdık :)

Kiss x sis ile devam etirirdik :(

Kaçırdık bir Ecchici olabilecek bir animeciyi :(

4. Güzel grafikleri ve belirgin aksiyon sahneleri olan "bilim kurgu-büyü-doğa üstü-süper güç" türünden anime tavsiyesi alınır.

5. Animelerin türkçe düblajını arayanlar size sesleniyorum yumurtanın kabuğunu yiyorsunuz.

6. AnimeciAdam

One Piece Neden Sevilmez?

Herkes çizimin kötülüğünden söyleniyor ve 100 bölümden sonra güzelleşiyor felan diyor ama bence 100 bölüm izledikten sonra insanın kalite seviyesi kendisi farketmeden düşüyor ve animeyi sevdiğini sanıyor ama dışarıda ilk bölümden itibaren güzel olan ve senin beklentini düşürmeyen bir sürü anime var
  7. Birden bire 200'ü geçkin bölümü izledikten sonra haftada bir fairy tail'i beklemek... :( :(

1. AnimeciAdam

AnimeciAdam

Bu aralar başlamayı düşünüyorum ama önce bi başka animede test etmem lazım. 4 bölümün mangasını okuyup animesi için 1 ay beklemiyim :)

2. xemerius

xemerius

Manga okuyunca cok cabuk geciyo bolumler yoksa tabikide mangasi daha guzel :D

3. AnimeciAdam

AnimeciAdam

Manga farklı bi dünya gibi duruyor meraklandım iyice :)

8. cevap için sağol ama 150 bölüm izleyemem güzelleşmesi için :D
  9. AnimeciAdam

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Rias Gramory
  10. Ben başlamak için fragman felan bakıyorum ama grafiklerinden ve efektlerinden hoşlanmadığım için bi türlü başlayamıyorum bu animeyi güzel yapan nedir ki bu kadar çok tutuluyor söyler misiniz?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.