Jump to content
  • Create New...

kanekihangetsu

Kayıtlı Üye
  • Content Count

51
  • Last visited

1 Follower

About kanekihangetsu

• Rank
    Level 1

Recent Profile Visitors

290 profile views
  1. Bütün fanları bir şehirde toplamak samanlıkta iğne aramaktan daha zor.Bende grimmjow cosplay yaparım.
  2. Cosplaya bak yaaaaaaaaa :desperate1-onion-head-emoticon: Ulqiiiiiiiiiiiiiiii :admire2-onion-head-emoticon: ( photoshop manyağı olduğu gerçeğini görmezden gelirsek :P) Şu da çok iyi :admire-onion-head-emoticon: Gerçekten çok güzeller bizdemi yapsak [emoji16] [emoji16]
  3. Kime dedin pek anlayamadım da [emoji4]
  4. Ben seni yeni tanıdım tanıştığımıza memnun oldum.Bende telefon ve bilgisayar oynamayı seven ve bırakamayan biriyim [emoji16]
  5. Teşekkürler bu arada tapatalk kullanılarak gönderildi yi ben den imzadan kapatabilirsin. Bide arkadaşlar bursa grubumuz var gelmek isteyen benimle iletişim kurabilir [emoji4] [emoji4]
  6. Hoş geldin bide nerede oturuyorsun
  7. Bu da bir yeni çalışmam Ellerine sağlık çok güzel olmuş... [emoji4] [emoji4]
  8. Aynen ama ben kızları çok takmıyorum artık çok sıkıntı çıkarıyorlar hiç çıkmadım pisman mıyım belki biraz [emoji4]
  9. Bana da çok oluyor aynı ben [emoji23] [emoji23]
  10. Bende yapmayı çok isterdim ama sınav haftam ne yazıkki bilgisayara dokunamıyorum
  11. Düşünce tarzım benim biraz farklıdır nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Ama insanlara bakış açım daha çok iyidir insanlarla tanışmak isterim ama ben çok utangaç olduğum için bu daha çok gerçekleşmez. [emoji4] [emoji4]
  12. Ne yazıkki telefondan girdiğimden dolayı DNS ayarları değiştirilmiyor. Bir grimmjow hayranı olarak bayıldım eline sağlık [emoji4]

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.