Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Leffwn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Dragon Age Origins ve Mass Effect 1-2-3, The witcherı ayrı tutarak söylüyorum oynadığım en iyi karakterlere sahip 2 RPG oyun.

Dragon age'in başlangıçta bize sunduğu hikayelerin çeşitliliği çok az bulunan paha biçilemez bir oyun. Elf, İnsan, Cüce her birinin alt karakter seçiminde Soylusu-Köylüsü-Avcısı-Büyücüsü her birinin farklı bir hikayesi olan başka bir oyun oynamadım.

Mass Effect,dostlarımızın bolluğu bile başlı başına bir olay. Her birinin ayrı bir hikayesi ayrı diyalogları, ilk oyundan son oyuna kadar yaptığımız her bir seçimin karşımıza çıkması, kimi zaman esprili kimi zaman acıklı olsa da her biri iyi diyaloglara sahip olması hala daha aklıma geldikçe sevindirip üzer. Ayrıca 2 ve 3. oyunu toplam 10 defa bitirmiş olabilirim. 

Spoiler

248376.jpg

Benim biricik Liaram ve Taliam. Sevgili dostum Garrus. 

The Witcher 1-2-3(özellikle 3), aldığı her ödülü, yorumu sonuna kadar hak eden yegane oyunlardan. İyi bir bilgisayar aldığımda ilk işim 100+ saat üstünü bu oyuna harcamak olacak. 

Star Wars: Knights of the Old Republic 1-2, Star Wars sevip bu iki oyunu oynamamak kesinlikle bir utanç. Ayrıca en iyi sith/jedi Darth Revandır! 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.