Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Singularity kullanıcısının paylaşımları

1. Randy Blythe (Lamb of god gitarı böyle parçalayan bir grup olamaz.) Alissa White Gluz.(Arch Enemy > The Agonist ten beri takip ediyorum Agonist in zirvede tavan yaptığı dönemler.) Adele.(Hello Remix efsanedir uzun süre aramıştım nette) Amy Lee (Evanescence). Jonathan Davis (KoRn) Angela Gossow (Arch Enemy Eski Solisti.) Lacey Sturm (Eski Flyleaf solisti dehşet sesi vardır şuan kendi başına gene efsaneler yaratmaktadır.)
  2. Singularity

( 10 / 10 ) Isuca

tam bir hayal kırıklığı Sakuya Shimazu nun bu animenin karakteri olması yazık olmuş çevirenin eline sağlık
  3. Google playden E-Reader Prestigio uygulamasına göz at birçok formatı açıyor ayrıca sesli anlatım zımbırtısıda vardı sanırım
  4. Ekitap okuyucu derken tablet tarzı diyorsan 400-500 tl arası eğer pcde program olarak soruyorsan "icecream ebook reader" programını incele.
  5. Pasta olmadan yersen tabiki hoş olmaz çiğmi yiyon yoksa :D
  6. yeni yıl gelirken :

Spoiler

7. @Toprakezgi nice mutlu güzel yıllara canım kardeşim :) reklam işi bozdu ama idare et :
  8. @Sine Güneş (Sinsine)eline sağlık sinmine
  9. Visual novel önerilerine açığım kahvemi alıp okumak/oynamak istiyorum.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Singularity

Singularity

aman zaten 196 oyun var buda pirate olsun bari :D çok mersi 

3. Singularity

Singularity

netten indirip oynuyordum müco steam den de satın alasım var fiyatlar genelde pahalı yanılmıyorsam sadece 2 tane satın aldım ama devamı gelecek

10. Singularity

'Back Street Girls' Mangası Anime Oluyor

Bu tür serilere hemen önyargı oluşuyor yalnız patronda olaya damardan girmiş
  11. Singularity

Merhaba aranızda yeniyim.

cevap verenlerden bir barış admini tanıyoruz iyimi :D hangi ara bu kadar üyemiz oldu hoş geldiniz
  12. @aliunlu48 nice mutlu yıllara kanki
  13. Sitede 21 . bölümde burda 2 de kalmış ne şanssızım gerçi daha 6. bölümdeyim umarım ben tosbağa hızında izleyene kadar bölümler gelir elinize sağlık
  14. Ayin saati 2. :

Spoiler

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rakuncuk

Rakuncuk

Gece gece açtım yav._. 

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Bir de mad world dinliyordum sakinliğim tamamen ortadan kalktı ;w;

4. LeornKayn

LeornKayn

party hard :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

15. Singularity

( 26 / 26 ) Winter Sonata

Oh be sonunda buldum uzun süre adı aklıma gelmemişti elinize sağlık
  16. Singularity

( 12 / 12 ) Tales of Zestiria the X

Tam bilgisayar oyununu satın alıp şuan başlamışken bunada başlamaya karar verdim elinize sağlık
  17. Singularity

( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin

bunu çok eskiden izlemiştim ilk bölümleri güzeldi sonradan uzun süre çevrilmedi bende gidip mecbur başka yerden izledim ama sonraki bölümlerde felaket saçmaladılar bütün güzel dediğim düşünceler arabaya domuzun kafa atması gibi oldu.
  18. Singularity

Anime Eşyaları Alınabilecek Yerler

Aliexpress üstüne site tanımam fakat pahalı herşey bir arada emel kankimin attığı adresinize teslim den de kendime jinx resimli bardak yaptırmıştım fakat o baskı sitesi tabi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.