Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

278
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Singularity kullanıcısının paylaşımları

1. Singularity

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Umineko no Naku Koro ni
  2. Singularity

En Beğendiğiniz Oyun ...

Tabiki Shadow of the Colossus Kendisi playstation 2 nin en iyi oyunu olarak kayıtlara geçmiştir ( evet god of war varken) ve ps4 de özel olarak çıkacaktır. Kelimelerin kifayetsizlik derecesinde çaresiz kaldığı duyguları ekran başında yaşatan efsanevi oyun bana göre oyun değil film. Bugüne kadar oynadığım oyunlar içerinde en çok kendimi olayların içinde hissettiğim ve etkilendiğim tek kelimeyle mükemmel olan efsane oyun muhteşem atmosferinin yanında çok güzel, hüzünlü, heyecanlı ve farklı bir konusu var. özellikle oyunun o harikulade, insanı sarsan sonu çok etkilemişti beni Kısaca hikaye nasıl dersek : Oyunda, yasak topraklara girdiği için lanetlenerek ruhu çalınan sevdiği kız mono'yu tekrar diriltebilmek için kadim bir ruh ile pazarlık edip 16 colossus'u öldürmeyi kabul eden wander adlı karakteri oynuyoruz.
  3. ablam nerelerdesin bir ara konuşalım (: 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Singularity

Singularity

Oraya kücet koyup icine girip laptopı elime alcaktım ya :P

3. Singularity
    4. Mileydi

Mileydi

Sonra o laptop elinden kayıp küvetin derin evreninde kaybolacak :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

4. Singularity

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Uzun zamanın ardından arkadaşla Resident Evil 6 da buluştuk birlikte bayadır oyun oynamıyorduk bakalım zombilere ne kadar dayanabileceğiz :
  5. Singularity

Naruto Shippuuden Original Soundtrack Listesi

Guren adlı efsane parçayı aradı gözlerim ama sonra onun Shippuden de olduğunu fark ettim
  6. şunu bulmak için 3 haftadır bütün remixleri gezdim :

Spoiler

burnumuzun ucundaymış :D

7. Bu resmi konumlandırma gelmicekmi geri ya hangi resmi koysam karakterin saçını izliyoruz ? 

1. Fumi

Fumi

Aynen bendede öyle oluyordu onun için koymadım.Yakın bir zamanda güncellenir bence.

2. Pryda

Pryda

Aynen saç dışında bir şey gözükmüyor bir anlamı kalmadı.Profile özgünlük katıyordu :/

8. Ve yıllık izin başlar. :super-onion-head-emoticon:

9. Mobilde chat durum gönderme va yok tek bendemi bu olay ? 

1. Heimatlos

Heimatlos

Sıkıntı sende beybisi :D

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Mobile masaüstü versiyonunu seç

10. @sShoguNn Nice mutlu yıllara kardeşim
  11. Singularity

Persona 5

Eyy persona sen kimsin yaa niye yıllardır pcye çıkmıyorsun :P diğer tüm oyunları emulatorde deneme fırsatım oldu kaçırmayın derim
  12. Ne kusuru ablam lafımı olur teşekkür ederim ♡
  13. @Black Angel çok teşekkür ederim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.