Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Singularity kullanıcısının paylaşımları

1. Ohoo ilk 2 sezon kafamdan silindi yahu.. buda 20 yıl sonra gelen Half life oyunu gibi herşeyi unuttuk.
  2. Singularity

Selamlar Min'na!

Hoş geldiniz.
  3. @Darktower İmzanızın boyutu 550 x 250 geçtiği için hata veriyordur. İstediğiniz imzayı boyutundan dolayı kullanamıyorsanız ezgifi öneririm size gif resim vb boyutunu düzeltip kullanılabilir hale getirebilirsiniz.
  4. bu tarz tembellik bendede oldu 2011 den beri takıldığım turkanimeye anca 2016 da üye oldum belkide benimki tembelliktir.
  5. Saygı ve Özlemle..

Spoiler

6. Ölebilirim yar ölebilirimKendimden çok sevebilirimKimseye sormadan çat kapı çıkagelip Hırsızın olup da çalabilirim seni senden.
  7. Canım ablam çok özledim seni kendine cici bak. 

8. Tek bir soruyu 150 kişiye yazmışsın bir sakin ol arkadaş spam yapıyorsun sadece gereksiz görüntü kirliliği oluyor. Herkesin duvarına yazmadan önce bu konuyu bulsaydın keşke elbet bilen çıkar çıkmaz isede yapacak birşey yok..
  9. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun ❤️ ❤️
  10. Dr. Stone fanlarına gelsin.

Spoiler

73482641_10162466166985394_3787910092758

11. Lolcü tayfaya altın haberler Sonunda League of legendsin mobili ve hala yapım aşamasındaki dövüş oyunu ve kart oyunu  ortaya çıktı. :loveloveplz:

Spoiler

Bunlarda dövüş  oyunundan ve kart oyunundan ufak video :

Spoiler

Spoiler

12. Bugünde hala oynadığım efsane oyunlardan TM3 ün müziğini atıyorum(Müzik ozamanların ve şimdinin Heavy Metal efsanesi Rob Zombie den 90-2000 li yıllarda çoğu pc oyununda Rob Zombie nin efsane müzikleri mevcuttur. 1999 yılında çıkan oyunun müziğindeki kaliteye bak hayret verici. )
  13. @Ancaks Nice mutlu güzel yıllara
  14. Benim gibi adcde mfcilere gelsin.

Spoiler

15. Koe No Katachi.. Claymore. Hellsing. Black Lagoon. Sakurasou Pet Na Kanojo. D-Frag. Fullmetal Alchemist. Gosick. Gungrave. Jormungand. Kaichou Wa Maid-sama. Kyoukai No Kanata. Lovely Complex. Mononoke Hime. Persona. Senjou no Valkyria. Shiki. Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai.
  16. 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.. 

Spoiler

17. Hepsine tek tek baktım büyük ihtimal sorun var sende mail, odloknasniki hepsi çalışıyor birde ss atayım :
  18. @Barış D. Baryshx nice mutlu güzel yıllara my hemşo
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.