Jump to content

Fumi

Üyeler
  • İçerik sayısı

204
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

12

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Fumi got a reaction from Can for bir durum güncellemesi, Hiç gerçekleşmeyecek bir aşka yelken açıyorum...   
    Hiç gerçekleşmeyecek bir aşka yelken açıyorum...
  2. Harika
    Fumi got a reaction from LieWish for bir durum güncellemesi, Hiç gerçekleşmeyecek bir aşka yelken açıyorum...   
  3. Harika
    Fumi got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Hiç gerçekleşmeyecek bir aşka yelken açıyorum...   
  4. Karmaşık
    Fumi got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Miss diye sınav ismi mi olur?   
    Miss diye sınav ismi mi olur?
  5. Beğen
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Vay be yolda kedi gördüm iki yıldır falan tanıdığım, elimdeki poğaçadan verdim yedi g   
    Vay be yolda kedi gördüm iki yıldır falan tanıdığım, elimdeki poğaçadan verdim yedi güzel güzel. Seveyim dedim kedilerin sevilmeyi sevdiğim yerden, ısırdı. 
    Çok ciddiye de almamıştım hocanın ısrarıyla hastaneye gittik ve iğne vuruldum. 
    Daha sekiz tane daha olacağım bu olay Kasım ayının on dördüncü gününde bitecek hayırlısı. 
    Siz siz olun gördüğünüz kediyi sevmeyin. Kediler de ne nankörlermiş vay be iki yıllık sevdiğim kedi ilk poğaça verişimde ısırdı. 

6. Karmaşık
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Bir adam varmış Muz yemiş   
    Bir adam varmış
    Muz yemiş
  7. Beğen
    Fumi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemlili   
    "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemliliği seviyorsanız. Sadece 2017'de çıkan değil, son yılların en kaliteli animelerinden biri bence. Myanimelist puanı da her şeyi anlatıyor zaten. Ben çok zor 10/10 veririm ve bu animeye 10 puanı direkt yapıştırdım düşünün artık ne kadar etkilediyse beni
  8. Üzgün
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Benim doğumum bir hataydı diye düşünen insanları anlamıyorum... Eğer bu dünyaya geldi   
    Benim doğumum bir hataydı diye düşünen insanları anlamıyorum... Eğer bu dünyaya geldiyseniz ve bu süre kısıtlıysa, neden bunu daha da kısaltmak isterler ki? Ölüm bir kurtuluşsa eğer, güzel bir hayat için geçerlidir. Eğer hayatından memnunsan ve gülümseyerek son nefesini verdiysen, bence o Zaman kurtulmuşsundur. Fakat kendisinin hiçbir zaman bu hayatta bir yeri edilmeyeceğini düşünen insanları düşününce yumruklarımı sıkıyor ve onlara adeta şöyle diyesim geliyor: İstersen bu hayattaki yerini kaldırmana yardımcı olayım.
    Biz bu dünyaya bir sebep için geldik. Belirli bir süremiz var. Tıpkı bir sınav gibi. Bu düşünceler aynı sınavda hiçbir soruyu yanıtlamamak gibidir. Düşününce oldukça saçma geliyor. Oysaki artık çoğunluk insanda bu düşünce hakim.
    Uçmayan kuşlara şunu sormak gibi: Madem kanatlarınız var, neden uçmuyorsunuz?..
  9. Karmaşık
    Fumi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Dün gece böyle bi kanal buldum bu nasıl bi kanal kafam allak bullak oldu https://www.   
    Dün gece böyle bi kanal buldum bu nasıl bi kanal kafam allak bullak oldu
    https://www.youtube.com/channel/UC4YaOt1yT-ZeyB0OmxHgolA/videos
  10. Beğen
    Fumi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - User Combat (Fight the LandLord)   
    CiciKedi - User Combat (Fight the LandLord)

11. Harika
    Fumi reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, ne güzel soğuk soğuk   
    ne güzel soğuk soğuk 
  12. Beğen
    Fumi reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için,   
    Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için, durdu sɑnırız ɑslındɑ o ɑrɑdɑ zɑmɑn ɑncɑk bu ɑvutur bizi değil mi yɑşɑnɑn oncɑ şeyden sonrɑ.
  13. Beğen
    Fumi reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Everyday6   
    Everyday6 
  14. Teşekkür
    Fumi reacted to Can for bir durum güncellemesi, hepinize iyi geceler keyifler nasıl neler yapıyorsunuz ?   
    hepinize iyi geceler keyifler nasıl neler yapıyorsunuz ?

15. Beğen
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Ben Dirty Dan'im.   
    Ben Dirty Dan'im.
  16. Beğen
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Aksiyon büyük   
    Aksiyon büyük
  17. Beğen
    Fumi reacted to LieWish for bir durum güncellemesi, Sana başkalarını anlatan birine güvenme; seni de başkalarına anlatıyor olabilir. "Bah   
    Sana başkalarını anlatan birine güvenme; seni de başkalarına anlatıyor olabilir.

"Bahsettiğim Özdeyişler" serisini farklı zamanlarda atacağımı söylemiştim değil mi :D 3 oldu bu yanlış saymadıysam
  18. Beğen
    Fumi reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Yağmurda yürürken söylediğim iki kelime eve ulaştığımda dörtlük. Aylardır gelmeyen il   
    Yağmurda  yürürken söylediğim iki kelime eve ulaştığımda dörtlük. Aylardır gelmeyen ilham sonunda beni buldu. 
  19. Beğen
    Fumi reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, Göğe bakalım   
    Göğe bakalım

20. Harika
    Fumi reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, uykumda esnediğim doğrudur   
    uykumda esnediğim doğrudur
  21. Beğen
    Fumi reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Belirli bir yaşa gelmiş insanların "saygı" kavramından bihaber olması.... Şu sıra ken   
    Belirli bir yaşa gelmiş insanların "saygı" kavramından bihaber olması.... Şu sıra kendime bile tahammül edemiyor iken birde bu insanlarla uğraşmak can sıkıcı.
  22. Üzgün
    Fumi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Bugün, geçen yılın Ağustos ayında aldığım ve o zamandan beri beslemekte olduğum Maviş   
    Bugün, geçen yılın Ağustos ayında aldığım ve o zamandan beri beslemekte olduğum Maviş adlı betta cinsi balığım hayatını kaybetti
  23. Üzgün
    Fumi got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Bazı insanlara ne "anlatsak" boş -_-   
    Bazı insanlara ne "anlatsak" boş -_-
  24. Beğen
    Fumi got a reaction from Zombie for bir durum güncellemesi, Bazı insanlara ne "anlatsak" boş -_-   
    Bazı insanlara ne "anlatsak" boş -_-
  25. Harika
    Fumi reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, üye doğum günleri 2004 kadar çekilmiş hahahaa giderek forumun abisi oluşumuna yol alı   
    üye doğum günleri 2004 kadar çekilmiş hahahaa giderek forumun abisi oluşumuna yol alıyorum 2-3 sene sonra leorn ni-san diyecekler bana
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.