Jump to content

murayd9

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

murayd9 üyemizin başarıları

1. İnanamıyorum çok teşekkürler :happy-milk-bottle-emoticon:

1. Amygirl

Amygirl

Teşekkürünü asıl bulan kişiye iletirim ben sadece aracı oldum :)

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Neden bahsediliyor lütfen

3. Amygirl

Amygirl

Aradığı bir animeyi bulmasına aracı oldum :D

2. Merhaba , uzun zamandır aradığım fakat bulamadığım eski bir anime var yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Hatırladığım kadarıyla size hikayeyi aktarayım; Kızının yaramazlıklarından ve erkeksi davranışlarından şikayetçi olan anne , kızının eve elinde iki kurbağayla gelmesine çok sinirleniyor ve büyücüye gidiyor büyücü ona bir kitap veriyor ve bunu kızına okumasını söylüyor kadın o gece kızına kitabı okuyor ve kızı birden hikayenin içine giriyor,kızın hikayede kırmızı ayakkabıları var hızlı koşmasına yardımcı oluyor .Bir diyara ulaşmaya çalışıyor yolda karşısına iki kurbağa çıkıyor kızı oğullarıyla evlendirmek istiyorlar kız onların elinden kaçıyor hatta otların arasında koşarken bir fare tarafından kovalanıyor sonra kız kendini kumların pembe şekerden olduğu bir diyarda buluyor bu diyarda ağaçların içinde yaşayan küçük yaratıklar var sürekli çalışıyorlar ve bazıları zamanı geldiğinde kafasının üzerindeki pervaneye benzer şeyle uçarak uzaklaşıyor. işte böyle bir hikaye umarım yardımcı olursunuz gerçekten çok uzun zamandır araştırıyorum . Sevgiler..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.