Jump to content

Hikki

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

Hikki kullanıcısının paylaşımları

1. Hikki

( 13 / 13 ) The God of High School

Değerli zamanınızı ayırıp gönüllü olarak yaptığınız bu iş için teşekkür ederim.
  2. Hikki

( 24 / 24 ) Dororo

Teşekkürler emeğinize sağlık.
  3. Hikki

( 67 / ?? ) Black Clover (TV)

Yardımların için sağ ol.
  4. Bakalım nasıl bir anime, kapak fotosunu görüp geldim. Teşekkürler.
  5. Hikki

( 25 / 25 ) Fate/Apocrypha

Teşekkürler verdiğiniz emek için
  6. Hikki

( 12 / 12 ) Seikaisuru Kado

teşekkürler
  7. Hikki

( 12 / 12 ) Gin no Guardian

Teşekkürler...
  8. Hikki

( 12 / 12 ) Renai Boukun

Teşekkürler
  9. Hikki

( 24 / 24 ) Sakurada Reset

Teşekkürler
  10. Hikki

( 13 / 13 ) Onihei

Çevirmen arkadaşlara teşekkürler, ellerinize sağlık.
  11. Hikki

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs 2nd Season

Çevirmen arkadaşlar, değerli zamanlarınızı harcayıp bize bu tadına doyamadığım anime serisini çevirdiğiniz için çok teşekkürler. Elleriniz dert görmesin.
  12. Hikki

( 01 / 01 ) Drifters: Special Edition

Çeviren arkadaşlara teşekkürler, ellerinize sağlık.
  13. Hikki

( 12 / 12 ) Berserk

O kadar sabırsızlıkla beklememe rağmen çizimleri yüzünden keşke hiç gelmeseydi dediğim anime serisi. Neden keşke gelmeseydi diyorum çünkü güzelim hikayeyi çizimlerle heba ettiler. Şu anime serisinin movie lerdeki çizimlerlerle geldiğini düşünüyorumda favori serilerimi ezip geçerdi herhalde. Şaka şaka o kadar da değil ya da bilmiyorum geçebilirdi belkide. Neden? Çünkü bu BERSERK napıcağı belli olmaz çoluk çocuk doğruyo bizim kasap Guts. Adama favori serilerimi geçemedin dersem ne eder beni?
  14. Hikki

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

Abi bu ne kadar muhteşem bir anime serisidir ya. Çizimleri ve seneryo bir kenera koyalım adamlar öyle bir seiyuu kadrosu hazırlamışlar ki insanı mest ediyor. Seiyuuların hepsi çok iyi ama Osamu Dazai adlı karakterin seslerdirmeni Mamoru Miyano beni çıldırtıyor. Bu herif bu sesi nasıl ve neresinden çıkartıyor deyip kafayı yiyorum arkadaşlar. En iyi performanslarından biri de Tokyo Ghoul daki Tsukiyama adlı manyağı seslendirişidir. Bu herif hüzünden aynı sahleneri 10 ar defa dinlemişliğim var hala da anlam veremiyorum bu herif o sesleri neresinden çıkartıyor.
  15. Hikki

( 11 / 10+ ) Big Order (TV)

Ellerinize sağlık sayın çevirmen ekibi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.