Jump to content

Zangetsu-

Kayıtlı Üye
  • Content Count

31
  • Last visited

About Zangetsu-

• Rank
    Level 1
  • Birthday 01/28/1994

İletişim Yöntemi

• Website URL
    http://myanimelist.net/animelist/Zangetsu-

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Fantasy MMO Game ANIME ALL

Recent Profile Visitors

466 profile views
  1. Sankyu ( japonca kullanılabilir deniyordu kurallarda) O yüzden, Japonca teşekkür ederim.
  2. Bu sene biter herhalde fakat gidisat hic finale gidiyormus havasinda degil.Aceleye gelirse cok uzulurum.Bana suan biraz oyle geliyor artik....
  3. Bi tarafi cikti artik bitsin Bleach. Gerçekten de bitiyormuş ya full power up gorecegız yada Ichıgo ölecek
  4. Bu takimlari rank ve online da mi kullaniyorsun ?
  5. Valla şu anki hali çok ilginç.Hollow güçlerini daha fazla kullansaydı tam hollow moduna girip cıkamıyacaktı ona bakarsak.Bir daha da shinigami olmıcaktı.Yeni güçler elde etti eyvallahta artık Bleach çok aceleye geliyor.Eskiden böyle değildi.Tam shonen oldu....İlk combatta bankai kırılması ne yani ? Utanmasa hollow güçleriyle yenisini cıkarır.Gel gelelim iki kılıcı yok muydu bu adamın yahu
  6. Vay canına.İchigo ne hallere düştü.Evet bende bir Aizen bekliyorum.Çok ters köşe oldu...
  7. Anormal olaylar yasanır ıllakı.Bende bıraz gecmıse gıdeceklerı falan dusunmustum ama herşeyı gectım ben Mavıs ten cok suphelenıyorum.Kesın bır el atacak o duruma.Suan dumura ugradım sahsen.Fakat bu buyu kımseye orda tek atamaz.Bır suru sey dusunuyorum bende o yuzden yenı bolumu sabırsızlıkla beklıyorum.FT takıp ettıgım en ıyı mangalardan ya kesınlıkle.
  8. Evet izledim. Hai to Gensou no Grimgar ?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.