Jump to content

noazewiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

noazewiz kullanıcısının paylaşımları

1. noazewiz

Anime İstek ve Önerileri

Bende yeni bir anime projesine başlamayı düşünüyordum, eğer TAÇE başlamazsa ben başlarım.
  2. Güzel konu emeğinize sağlık, Re:zero ve Hundredin opeingi çok güzel
  3. noazewiz

Locodol OVA

Teşekkürler
  4. noazewiz

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Hotarubi no Mori e Takegawa Hotaru galiba
  5. noazewiz

( 12 / 12 ) Koutetsujou no Kabaneri

Başlamayı düşünmüyordum ama sanırım Locodol ve Yu Yu Hakusho projesi bittikten sonra başlıya bilirim, elinize sağlık
  6. Anime Adı:Locodol Diğer Adları: Futsuu no Joshikousei ga Yatte Mita - 普通の女子校生が【ろこどる】やってみた。 Bölüm: OVA Yapım YIlı: 2014 Tür: Komedi, Seinen Özet; İki lise öğrencisi Nanako ve senpaisi Yukari’nin, amcasının isteği üzerine kasabanın yerel idolleri olma yolundaki günlük hayatının anlatıldığı hikayedir. İndirme Linki; [Hidden Content] [Hidden Content]
  7. noazewiz

Bu Animeyi İzledin mi?

Tabii ki de izlemedim, şimdi bir bakacağım merak ettim Altta ki üye Guilty Crown izledin mi?
  8. noazewiz

Selamlar herkese

Hoş geldin Buğra
  9. noazewiz

Gelin tanışalım :)

Hoş bulduk ama cs6 da kullanıyorum
  10. noazewiz

Bul Getir!

Undressed void. Bana mirai nikikinin yandere ile normal olduğu anı yakalayan fotoğrafını atın >.<
  11. noazewiz

Hoş bulduk, öyle mi sizinde profiliniz çok güzel :) Evet tam bir dram severim
  12. noazewiz

Hoşbulduk :).
  13. noazewiz

Hoşbulduk
  14. noazewiz

Hoş bulduk
  15. noazewiz

Hoş bulduk :) kalıcı olmaya düşünüyorum.
  16. Merhaba, benim adım Alperen, Eskiçeviri fansub çevirmeniyim, 19 yaşındayım cinsiyetim erkek Samsun da yaşıyorum ve yaklaşık 8 aydır Animeleri çok fazla takip ediyorum, bugüne kadar en sevdiğim Animeler ise Guilty Crown Akame Ga Kill Sword Art Online Mirai Nikiki Zank you no terror Charlotte Steins;gate Plastic Memories Bunların dışında ise Photoscape ve Programlamayı severim, şimdiden memnun oldum :).
  17. noazewiz

Merhaba :)

Welcome :P
  18. Anime adı: Bishoujo Yuugi Unit Crane Game Girl Diğer Adları: Crane Game Girls - 美少女遊戯ユニットクレーンゲール Yapım Yılı: 2016 Fansub: EskiÇeviri / Translator: noazewiz - Encoder: eskiçeviri Özet: Dizi bir Arcade salonunda Part-time yapan kızlardan oluşmaktadır, kızlar baş idol olmak için elinden geldiğince çalışmaktadır ancak arka planda ise bir organizasyon tarafından büyük bir göktaşının tespit edildiği ve dünyayı sadece bu kızların kurtarabileceği söylenir. [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
  19. noazewiz

( 11 / 10+ ) Big Order (TV)

Teşekkürler, ama Mirai Nikiki gibi başarılı olmamış.
  20. noazewiz

( 11 / 10+ ) Big Order (TV)

Teşekkürler, ama Mirai Nikiki gibi başarılı olmamış.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.