Jump to content

Olrich

Üyeler
  • İçerik sayısı

213
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Olrich kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yeni üyelerimize bir sorum olacak: Durum güncelemesi yapabiliyorlar mı yeni temada?

1. Olrich

Olrich

Merhabalar, yeni tema hangisi oluyor bilmiyorum ama dark temasında paylaştığım resimdeki gibi bir sorun var, bilginize. 

http://prntscr.com/g3h2yb

İyi  Forumlar, günler...

2. (See 1 other reply to this status update)

2. ..Yaşasın Çin!

3. ..Yaşasın Çin!

1. Olrich

Olrich

Ha o Allen Walker, D Grayman animesinden.

2. (See 5 other replies to this status update)

4. ..Yaşasın Çin!

1. Olrich

Olrich

Yeni dönemlerde japonların animelerinde düşüş olduğu olduğunu düşünüyorum. Ne bileyim sapkınlık ve ecchi vs. vs. Oysa çin novellerinden olan yeni yeni animeler bu yüzden daha etkili keyif alabiliyorum. Ama maalesef japon animeleri ise beni uzaklaştırıyor gibiydi :(

2. (See 5 other replies to this status update)

5. Yine boşlukta kaldım. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Anime izlemek istiyorum, Beni içine içine çeken :(

1. Olrich

Olrich

Teşekkür ederim. Elimden geldiğince düzenli görünsün istiyorum yazım. :) Bu arada okul dediniz de tabi ben şuan öğrenci değilim. Öğrenci olduğum zamanlarda yabancı dizi izliyordum. Özellikle Game Of Thrones'i izledim. Tabi son iki sezonu izlemedim. Baştan çok güzeldi ve kesinlikle güzeldir:) Şuan takip ettiğim yabancı diziler de sezon arasında bir Lucifer var onu izliyordum. İzlerim bir ara:)  O değil de hep yardımcı olmaya çalıştınız ben de hep reddettim gibi oldu :(:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 8 other replies to this status update)

6. Yine boşlukta kaldım. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Anime izlemek istiyorum, Beni içine içine çeken :(

1. Olrich

Olrich

Ya biliyor musunuz? Normal film izleyememeye başladım. Keyif alamıyorum, Değişiklik olsun diye izleyim diyorum o da olmuyor :D Çok anime izlemekten, anime dışında bir şeyler yabancı geliyor artık :P Konuları ve görselliği güzel olduğundan tabi:) Ben iş dışında hep anime izliyorum ya. Başka bir şey yapamıyorum:D

7. Yine boşlukta kaldım. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Anime izlemek istiyorum, Beni içine içine çeken :(

1. Olrich

Olrich

Öyle demeyin lütfen. Bahar'dan sonra başladım anime izlemeye bir de:) Aslında milyon anime var izlenecek ama birbirimize uyamıyoruz şuan. Ne anime beni ne de ben animeyi sevebiliyorum. Yine de fikir ve önerilerinizi bekliyorum:)

8. Yine boşlukta kaldım. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Anime izlemek istiyorum, Beni içine içine çeken :(

1. Olrich

Olrich

İlginiz ve öneriniz için teşekkür ederim. Ancak maalesef onu izledim. Değişik ve puanı düşük hatta myanimelist'te yüksek puanlara sahip animelere baktım ama sıkıldım. Zorlayarak izleyince animelerden soğuyor insan. :( Ne izlesem bilemedim :( Ara mı versek diyeceğim, veremem ki:D

Bu arada: https://myanimelist.net/animelist/EmozAnny?status=2 izlediklerim, tabi vaktiniz varsa. :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.