Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Perfectum kullanıcısının paylaşımları

1. Perfectum

Birkaç çizik

Çizimler bir harika :P övgüyü hak ediyorsunuz. Son çiziminize nazaran sürekli gelişmiş sanki çizim yeteneğiniz. Bence göz, burun ve ağzı önceki resimlerinize göre daha yerlerinde ve güzel çizmişsiniz. Bende çiziyorum ama bu kadar sabırlı değilim :D Emeğinize sağlık, çizmeye devam :)
  2. Perfectum

Herkese selamlar

Hoş geldin :) Veteriner hekimliği zor iş valla ya yakın arkadaşlarımdan bu sene başlayanlar var hayırlısı :D Keyifli Forumlar!
  3. Forumdaki sohbetten duyduğum Aoi Bungaku... Sen nasıl bir animesin. Bunları gerçekten bir insanın yaşadığını düşünürsek benim için gerçekten bir başka başyapıt oldu bu anime ve sanırım ilk işimde Osamu Dazai'nin Ningen Shikkaku' sunu okumak olacak. Animenin şu güzel ost'unuda şuraya kondurayım. 

4. Perfectum

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

Anlam veremeyenlerden biri de benim. Victor ne yapıyorsun sen öyle jshkjd Fujoshileri coşturmuş :D
  5. Perfectum

Anime Sever Yetişkin Kitle

Hoş geldin. Burada üye sıkıntısı çok ama sohbeti güzel üyeler hala var. Umarım aradıklarını bulur , keyif alırsın forumdan :)
  6. İspanyolca şarkıları seviyorum yahu :D
  7. Hepsini okuyamadım (zaman bulduğumda artık ) ama kurgu başarılı gerçekten :P Konusu da konuşmalar da bir o kadar ilgi çekici ve sürükleyici :P. Yazmaya devamm
  8. Perfectum

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

Çok eğlenceliydi yahu. Diyaloglarımıdır, karakterlerinin tepkilerimidir bilmiyorum izlerken hiç sıkılmadım. Yorumları okuyunca daha da bir güldüm. Viktor, fangirl lerin kalbini fethetmiş :D Hafiften bir Shonen-ai havası hissettim inşallah olmaz o.o Bir de şöyle spor animeleri izleyince hevesleniyor insan :D Neyse animeyi takibe aldım. Animeyi çevirenlere, yükleyenlere bu seride bilimum görev almış herkese teşekkürler kolay gelsin :D
  9. Perfectum

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Chequita diyorum. Peki alttaki cevaplasın Guts(Berserk) vs Clair (Claymore) sizce kim kazanır?
  10. Perfectum

Herkese Merhaba

Hoşgelmişin Hamza. Keyifli forumlar :)
  11. Berserk ne güzel bir manga ya beni hem üzerken arada da salak salak güldürüyor :P :whistling-onion-head-emoticon:

1. Red-King

Red-King

Berserk bu yani, miura adamdır, daha azını bekleyemezdin :D

12. Perfectum

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır izlemedim. Ecchi' yle aram pek yoktur. O nedenle fazla izlemem daha çok seinen serilere talibim :D Alttaki Monster izlemiş mi acep :P
  13. Perfectum

Manga Okurken Dinlenecek Müzik

Ben daha çok fantastik müzikler dinlerim manga okurken ve elbetteki bazı ost lar vazgeçilmezimdir. Misal Berserk okurken arkada Guts' ın karakter parçası çalar genelde ve zaten trajik olan mangayı daha da hüzünlendirir. Bu yönden müzikle birlikte okumakta denenesi güzel bir şey :) Hemen örnek bir parça atayım:
  14. Perfectum

Bir Hayaliniz

Maceracı ruhlu olmak isterdim be :D Hayat geçici ve sadece bir yere tıkılı kalıp o monotonluğu yaşamakta sıkıcı. Sanırım çalışıp diğer ülkelere seyahata çıkacağım emmaa önce ingiliççe .
  15. Perfectum

Merhabalar Ben New.

Hoş geldin leberke123. Keyifli forumlar, bol animeler :)
  16. Sanırım saç ve tip bakımından Spike Spiegel'e benzetiyorum kendimi saçlar kesinlikle benziyor :D Tipten ise tam emin değilim :D Kişiliğe gelirsek Nana animesinde Naoki' nin eğlenceli tavırları bana benziyor gibi ama işin doğrusu Spike'ın saçları dışında kendimi " Aha! Bu benim!" dediğim bir karakter yok. Hepsinden parça parça özellikleri kendimde bulurum :P
  17. Perfectum

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu
  18. Perfectum

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Ben 5 yıllık kadrolu anime izleyicisiyim. :D Animelere ise küçükken Nickelodeon' da yayınlanan Avatar: Son Hava Bükücü' yü Vikipedia' dan araştırmamla başlamıştım. Evet araştırdım çünkü deli gibi izliyordum :D Sabahları yayınlandığı için erkenden kalkıyordum falan :D.. bunun anime-animasyon türü olduğunu öğrenince de animeleri araştırmaya başladım ve bu sırada Naruto' yu bulunca animelere de başlamış oldum :) . Animeleri neden izlediğime gelirsek bence animelerin normal dizilerden pek bir farkı yok. Ancak karakter bazında verilmek istenen duygu ve mesajı animelerden daha çok alıyor gibiyim.
  19. Perfectum

30 Ağustos Zafer Bayramı

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun :)
  20. Berserk 2016' nın 3D çizimleri çoğu kişinin gözüne batıyor ama bence o kadar da kötü değil be :l Hele şu yayınlanan son bölüm beni bir çok animeden daha çok heyecanlandırdı diyebilirim . Kiseijuu, DB, FA.. valla bunların neresini beğenmemişler anlamadım.Onun dışında bu Japonlar çok zevksiz hocam.
  21. Perfectum

Gözü Bandajlı Karakterler

1. Takımın gözü dışarda kaptanı Shunsui Tayço gelsin benden de :D Edit: Paylaşılmış
  22. Perfectum

Herkese merhaba arkadaşlar Xb

Tekrardan hoşgeldin o zaman :)
  23. Vay be canım çekti :^) Acaba şu marketlerde satılan çakma ramenlerin tadı da Kore dekiler gibi midir bir değişik .
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.