Jump to content

Hitsugaya

Üyeler
  • İçerik sayısı

893
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Hitsugaya kullanıcısının eklediği dosyalar

1. bunlara Claymore'da eklenebilir ^_^

http://forum.animeke...ub.html?page=19 = Kingdom 2'yi çeviren eleman bırakmış çeviriyi, artık kim el atarsa yoksa aaatıl <_< romantik komei türünü sevmediğim için öneri veremeyeceğim -_-

Anladım inşallah başkası alırda çevirir :(

Evet arkadaşlar romantik- komedi anime önericek biri yok mu ya :( Çok izleyesim geldi ama bulamıyorum adam akıllı bir şey :(

2. Kelebek etkisi hep kötü bitiyordu yanlız :rolleyes:

Arkadaşın dediği gibi steins gate çok ünlü bir anime ama bizim ülkemizde anime yaşı düşüktür. Zekalarının anlayabileceği serileri izlerler naruto, dxd gibi....

Ahaha :D Çok doğru demişsin :D dxd ne ya :D Afedersiniz ama tam bi abaza animesi :D

Kelebek etkisi kadar güzel film yok ama şimdi aklıam geldi yine izlicem :D

3. Ehemm. Tabikide sevgilimin doğum gününü ilk ben kutlayacağım B) :* Başlıyorum o zaman :) :* Betigül aşkım, sevgilim :* Seni seviyorum birtanem benim :* Sen olmasaydın hayatım şuanda çok farklı olurdu ve sen yanımda olduğun sürecede hep böyle güzel olacağına inanıyorum :):* O yüzden yanımda olmaya devam et :( Asla yanlız bırakma beni :( :* İyiki doğmuşsun,iyiki varsın, iyiki hayatımdasın :) :* Sevi seviyorum :* Doğum günü kutlu olsun, beraber nice mutlu senelere :* :') Seni seviyorum :* :) Bu demekten asla bıkmam B) Seni seviyorum... :* ore no onna B)

Bundan sonraki arkadaşlar lütfen sevgilimin doğum gününü sapık sapık kutlamayın. Özellikle Seher,Nurcan ve Ezgi. Döverim valla :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.