Jump to content

okanbas_

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

• Days Won

1

okanbas_ last won the day on January 12 2018

okanbas_ had the most liked content!

About okanbas_

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. sayımızın 100.000 olmasının bı onemı yok 2 kısı olsa dahıl yaparım o zaman ben bı neler yapacagımı nasıl bı anlatım ypaacagımı netlestıreyım bı program yapayım sızde burdan saatı fılan bildireyim simdilik o zaman kendınıze ıyı bakın en yakın zamanda dönüş yapacagım
  2. photoshop ögrenmek artık bı ıhtıyac oldu !!! ögrenmek ısteyen var ise ..... dıyorum kı programı skyp ıdı bellı ekran paylasımlı platformdan twitch.tv ıdı oralardan soru cevap seklınde ders nıtelıklı ogretmek ısteyen olursa ogretebılırım bellı bı en az 5 kısı fılan ısteyen cıkar ıse duruma gore 1 kısıde olur artık onu ayarlıyacaz ogrenmek ısteyen olursa ogretmek ıstıyorum ucretsız dıyeceksınız bu photoshop ne ısıme yaracak afıs yaparsın logo yaparsın web tasarım yaparsın ıllustrator yaparsın olmadı kendı ınstrgrama fotomu atacaksın onlar oynama ypaarsın guzel oynamalar yaparsın :D sınırsız
  3. Merhaba songena Sadece illüstrasyona(özellikle çocuk kitapları için), ve kitap kapak tasarımı ıcın ıllustrasyon yapman ıcın grafık okumana gerek yok öncelıkle bunu belırtmek ıstıyorum senın yasadıgın sorunu yasayan zamanında ama bunu aldırış etmeyen cok ıyı ıllustrator yapan bırısın tanıyorum lınkını yapıstırıyorum senın gıbı resım bolumunden mezun https://www.facebook.com/murat.gul.587/about?lst=1462200576%3A100000453293738%3A1517174631 bu kısı ıle konusmanı mesajlasmanı ısterım ıllakı grafık okuyacaksın dıye bısey yok anlayacagın, okuldakı hocaların pek senı suna bunu yonlendırmemesı dert
  4. daha önce açmış oldugum postta sohbetımızın yönü japonyaya gıtmek ıle ılgılı oldu eger sizde gitmek istiyorsunuz benım kullancagım 2 secenek var onlardan bahsettım az cok dahada bahsedecegım gıbı gelın burda benım kacırdıgım bısey olur bır sey eklersınız yada japonyaya gıtmek ıle ılgılı bıseyler ogrenırsınız buyrun gelın herkez yer var
  5. sorun değil geç olsun ama güç olmasın ne gibi bi çalışmalar konusunda ise bu göreceli özgün bi işler çıkartman gerekiyor seni diyeler tasarımcılardan bi tık ön plana çıkaracak işler olması gerek örneğin yaşamış bi konudan yola çıkalım çalışmaları benimde hoşuma gitmişti sanatçının ismi murat pala araştır istersen adam star wars karakterlerini Osmanlı minyatür sanatına başarı ıle uygulamıştı farklı özgün bi iş çıkmıstı ve cok fazla beyeni toplamıstı sanatcının röpartajlarını okudugun zaman kadısının bıle çalışmasının bu kadar tutulacağını ummuyormuş ama dedigim gibi aşırı ilgi çekti bu tarz işl
  6. İş imkanlarıdan bahsetmem gerekirse öncelikle global bi meslek eger işini iyi yapıyor isen dünyanın pek çok yerinde iş bulma imkanın var, reklam ajanslarında veya tasarım ajanslarında çalışıyoruz gerekli bölümden okulunu bitiriğin taktirde güzel bi protfolio ile çalışmak istedigin ajansa başvuruyorsun kabul edilğin taktirde junior - grafiker- -art director - creative director gibi ünvanlar alıyorsun gelelim maaşlara türkiye piyasasıda ortalama bulundugun şehre de bağlı 2000/3000 arası başlıyorsun üst limit yok tamamen çalıstı gın ajansa baglı ama ortalama bi art director 4000 ile 7000 ar
  7. Öncelikle merhaba ben güzel sanatlar fakültesi grafik tasarım son sınıf ögrecisiyim, forumda grafik tasarıma ilgi duyan azımsanmayacak kadar kişilerin olduğunu gördüm forumda benimde bi tuzum olsun diyerekten grafik tasarım ile ilgili sorularınız varsa bı post altında beyan edin bende elimden geldigince yardımcı olup sorularınızı cevaplayacağım :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.