Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. -Yahari Ore no Seishun Love Come-wa Machigatteiru 3. Sezon -Re Zero-kara Hajimeru İsekai Seikatsu 2. Sezon -Kaguya-sama wa Kokorasetai 2. sezon -Shokugeki no Souma Gou no Sara -Strike the Blood IV -Violet Evergarden Movie -Omoi Omoware Furi Furare (Movie) Bir tanesi bile o sezon için heyecan uyandırabilecek iken, hepsi bir sezona denk gelmiş. İlkbahar sezonu heyecanlı olacak.
  2. Bir an 3. sezon openingi zannettim :) Umarım 3. sezonun da böyle bass ağırlıklı bir openingi olur.

Spoiler

3. Gallardo

Cehennemlik anime karakterleri

Gray Fullbuster: Soyunmak, edep yerlerini ulu orta sergilemek ve göz zinasına sebebiyet vermek.
  4. Gallardo

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Prince of Silk and Thorn 14-23. Yorumlarda gidişatın yavaşlığından şikayet eden sabırsız yorumlar azımsanmayacak sayıda olsa da bence harika bir seri. Karakter, çizim, romantizm ve diyalog kalitesi tatmin edici.
  5. Çinlilerin anime listeleri gerçekten ilginç.

1. Anireact

Anireact

Çinliler bilim kurguyu baya seviyorlar galiba ?

2. Gallardo

Gallardo

Cowboy Bebop, Evangelion ve Ghost in the Shell. Şampiyonlar ligi ekipleri zirveyi tutmuş :D

6. Gallardo

Animeye yeni başladım öneriler lütfen

Veya bu liste de iş görebilir: http://anidb.net/anime/?do.update=1&noalias=1&orderby.name=1.1&orderby.rating=0.2 Yalnız 110 bölümlük Ginga Eiyuu Densetsu edebi eser kıvamındadır ilk etapta önermem.
  7. Gallardo

( 18 / 12+ ) Freezing Vibration

İlk sezonu arşive ekledim sıra geldi buna. Elinize sağlık.
  8. Gallardo

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ore no İmouto ilk 5 bölüm. Kirino ve Ayase beğenmedim, Ruri ve Manami fena değil, Saori'yi beğendim. Sinirlerinizin sağlamlığını test edecek karakterlerle başa çıkabilirim diyorsanız animeden zevk almak mümkün. Hatta anime muhabbetleri, comiket ortamı falan eğlenceli.
  9. Gallardo

2019 NewType Anime Ödülleri Sonuçları

1. olan seiyuular da Tanjirou ve Nezuko'nun seiyuusu. Hadi Tanjirou'yu anlarım da Nezuko...
  10. Az önce fark ettiğim ost benzerliği. Başlangıçları birbirlerini çağrıştırıyor.
  11. 11 yıldır zirvede olan One Piece'i geçmek Kimetsu no Yaiba'ya nasip oldu ha :)
  12. Gallardo

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Shokugeki no Souma'da herhangi bir shokugekiye jüri olabilirim :) (Souma ve Jouichirou'nun yeni tarif denemeleri hariç)
  13. Gallardo

En gereksiz anime karakterleri ?

Accel World'de şu karakter feci gereksizmiş gibi geliyor bana.
  14. Gallardo

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Vinland Saga'dan Ylva. Hipnoz etti beni. Kore dizilerine atladım zor kurtardım kendimi :D
  15. Gallardo

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Şeytan bol bol dürterdi ''yazacak isim bol doldur doldurabildiğin kadar'' diye.
  16. Gallardo

Selamlar

Mizah anlayışı olan ecchileri de ayriyeten izleriz :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.