Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1003
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. James Bond serisinin ilk filmi Dr. No. Eskilerin gözünü seveyim :)
  2. Gallardo

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Sonuncuyu ben de açamadım.
  3. Ruh halinin yükselip düşmesi de bir imtihan mı? Mesela yüksek bir ruh halinde iken hep o halde kalmayı arzu etmek, o hal gidince kendini kötü hissetmek imtihanın (sorunun) bir parçası mı? "Sabır" cevabın bir parçası mı?

4. Gallardo

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Bu günlerde: Onegai Teacher Paros no Ken cilt 1 bitti.
  5. Gallardo

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Tokyo Tarareba Musume.
  6. Gallardo

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

Ai to Makoto, Yoshidake no Chisuji ama İngilizceleri bile yok.
  7. Gallardo

( 13 / 13 ) Lodoss-tou Senki

Bildiğim kadarıyla enfes çizimleri ve müzikleri olan bir seri. Teşekkürler :)
  8. Gallardo

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

En gizemli karakter market poşeti.
  9. Gallardo

Favori Anime Müzigin ?

Evveeet.. kısaca iz bırakan müzikler. Başlayalım; Cowboy Bebop - Blue. Final bölümü şarkısı. Sonraları Breaking Bad ile alakalandırdığım oldu ? Samurai Champloo - San Francisco. Bu da final şarkısı. Nispeten hareketli olduğuna bakma. Aslında feci melankoliktir. Ergo Proxy - Centzontototchin. Final bölümünde çalan bir ost. Hey gidi.. Zankyou no Terror - Birden. Final ending. Bu iletiyi gören birçok arkadaşın gözleri parladı. Biliyorum. Trigun - Rakuen. Bu konuda konuşmak istemiyorum. Jojo's Bizarre Adventure - Roundabout. Efsane ending, efsane bölüm bitişleri.. Gun x Sword - A Rising Tide. Dinlediğim en hüzünlü ending parçalarından. Berserk - Guts Theme. NHK ni Youkoso - Hitori no Tame no Lullaby Bakemonogatari - Kimi no Shiranai Monogatari. Arka planını öğrenince değerlenen bir şarkı. Mushishi - Midori no Za (on air version) Gintama'nın ismi meçhul ost'si. Pozlar efsane.
  10. Foruma böyle bir konu olmadığını fark ettim, kişilerin tanınması açısından faydalı bir konu olacağını düşünüyorum. Evet arkadaşlar, anime-manga sektörüyle alakalı çizimlerini beğendiğimiz isimleri paylaşıyoruz. Ünlülere fazla girmeyeceğim size bırakıyorum ? Benim beğendiklerim; Ryoichi İkegami Tsukasa Hojo Jiro Taniguchi Kaoru Fujiwara Kaori Yuki
  11. Gallardo

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Oniisama-e. Sonradan sonradan öyle bir vurdu ki, üzerinden haftalar geçmesine rağmen hala doğru düzgün kelimelere dökmekte zorlanıyorum. Özellikle son bölümlerdeki duygusal açılımlarıyla insanın içine oturan, aşkı da, dostluğu da uç noktalarda yaşayan tarifi zor başyapıt. Yine bir Riyoko İkeda şaheseri. Not: Son bitirdiğim anime değildi ama bunu yazmak istedim. Eski animelerin bir olayı var ki, bitirdikten sonra yeni animelerden birini izleyecek olursanız, genellikle tuhaf bir yavanlık hissiyle karşılaşırsınız. Bunda eski animelerin daha doğal-hayatın içinden ve yani animelerin genel olarak daha ''ayarlanmış'' olmasının etkisi büyük. Bunu Henmi Takehiko'nun ''Bana ihtiyacın olduğunu söyle!'' diye bağırırken detone oluşundan hissedebilirsiniz. Eski animelere bol bol şans verin.
  12. Gallardo

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

Kaoru Orihara & Rei Asaka: Keyif almaktan fazlasıdır. Kelimelere pek dökülmek istenmeyendir. Özel durumlarının da etkisiyle, aralarında özel bir bağ olduğunu hissettiren ve derin etkiler bırakan ikilidir. Böylesi kolay kolay denk gelmez. Sırf bu ikili bile başlı başına bir Oniisama-e izleme nedenidir.
  13. Gallardo

( 126 / 124+ ) Yawara!

Yine ansızın çok merak ettiğim serilerden birinin yeni bölümleri gelmiş. Harikasınız. Elinize sağlık :)
  14. Anime bir çizgi filmdir ama sadece bir çizgi film değildir. Bir çizgi filmden çok daha fazlasıdır.
  15. Gallardo

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki de kesin Death Note izleMEmiştir
  16. Bir gladyatörün dövüşten sonraki tükenmiş yorgunluğuna benziyor yorgunluğu. Yaptığı iş bir memur odasının bir duvarını beyaz badanayla boyamaktı. Franz Kafka - Aforizmalar
  17. One Piece'de ki önemli bir sahnenin ilham kaynağı Yeşilçam sahnesi

Spoiler

1. Rofh

Rofh

Beyazsakalın kemirleri sızlıyor ?

2. Gallardo

Gallardo

:D Neden sızlasın ki?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.