Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1003
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. Gallardo

Eski Çeviri

Özellikle Master Keaton için sevindim iyi çalışmalar :)
  2. Gallardo

Özlü Sözler

Hayat beladır. Sadece ölüm belasızdır. Yaşamak, uçkurunu çözüp belanı aramaktır. -Alexis Zorba-
  3. İlk animem Basilisk, çizimleri ve çarpıcı içeriğiyle bana animelerin bildiğimiz çizgi film algısının ne kadar dışına çıkabileceğini sert bir şekilde göstermişti. Bu sahnede ne aşırı duygulandım ne de ağladım (aslında böyle olsa daha iyi olurdu belki) ama bir şeyler oturdu böyle. İçimde git gide kabaran bir hınç hissettim. Ağlamayı tercih ederim.
  4. Gallardo

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Hızlı bir temponun ardından The Breaker New Waves bitti. 3. sezonu dört gözle bekliyorum. Skill of Lure ilk 10 bölüm.
  5. Müzik eşliğinde hikaye okumak gibisi var mı. Bazen müzik çok sarıyor bazen hikaye. Denge bir sağ bir sol gidiyoruz :)
  6. Gallardo

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Mari Tamaki (Sora yori mo Tooi Basho) & Ena Komiya (Just Because)
  7. Baklava diye bir kız ismi duydunuz mu hiç?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rakuncuk

Rakuncuk

Hımm bende de Şiir ve Nimide vardı böyle ilk kez duyduklarımdan.

3. Gallardo

Gallardo

@Leffwn Olur olur :D senin yazdıkların da en az baklava kadar ilginç (Şişe özellikle)

Merhaba ve Şiir güzelmiş ama beğendim

@Rakuncuk Onun Nemide olmadığına eminsin di mi :)

4. Rakuncuk

Rakuncuk

@Gallardo Eminim arkadaşımın annesinin ismiydi. Anlamı ne ise random gibi bir isim. :58f2813f6853a_CupOfCoffeeWithFoot:

8. http://www.turkanime.tv/video/macross-plus-movie Seçenekler çalışmıyor ilgilenirseniz süper olacak :)
  9. Gallardo

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Otaku no Video https://myanimelist.net/anime/785/Otaku_no_Video Nanatsu no Umi no Tico https://myanimelist.net/anime/3199/Nanatsu_no_Umi_no_Tico
  10. Just Because - Ena Komiya (siyah mont giydiği zaman)
  11. Eğer yapımcılar benim anime sevgimi kullanıp saçma salak bölümler çıkarırlarsa çatır çatır atlarım.
  12. Gallardo

( 15 / 15 ) Battle Programmer Shirase

Şu an ağzım açık anime sayfasına bakıyorum. Sizi seviyorum bee :D Bütün bölümler gelmiş! Gerçekten ellerinize sağlık :)
  13. Gallardo

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Ressamlar bir yerin enerjisiyle büyülendiğinde, eserleri o enerjiyi yansıtmaya başlar. (Fujita Reiji - Gallery Fake - Ep.36 - 04:03)
  14. Gallardo

Özlü Sözler

Özlü söz sayılmaz ama ekşide gördüğüm bir yorum hoşuma gitmişti onu paylaşacağım: ''Sanırsam insanlar hakkındaki en mantıklı/doğru değerlendirmeleri onlar hayatımızdan çıktığında yapabiliyoruz. Zira onlar hayatımızdayken çeşitli faktörler sebebiyle yaptığımız değerlendirmeler isabetli olmuyor. O insan hayatını kaybedince veya başka bir şekilde hayatımızdan çıkıp gidince asıl gerçek değerlendirmeyi yapabiliyoruz. Sevdiğimiz bir insanı onu kaybettiğimizde de hala seviyorsak, onu gerçekten seviyoruz demektir. Tersi de olabilir tabi... Geçmişteki davranışlarıma bakıyorum, nasıl geri zekalıca hareket ettiğimi olaylar bitince, sonuçlarını görünce anlıyorum. Keşke her şeyi en başından kestirebilsek...''
  15. Gallardo

İtiraf Köşesi

Forumdaki bazı başlıkları arşiv niyetine kullanıyorum. Eğer forum bomlarsa veya banlanırsam yandık :D
  16. Gallardo

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Fate Stay Nigh'da olsam Rider ile güzel bir efendi - hizmetkar ilişkimiz olurdu :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.