Jump to content

1456ha

Üyeler
  • İçerik sayısı

286
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

32

1456ha kullanıcısının paylaşımları

1. 1456ha

Bu Animeyi İzledin mi?

Yarım bıraktım ? Alttaki 91 Days izlemiştir
  2. 1456ha

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Servamp
  3. 1456ha

En Son Bitirdiğiniz Anime?

91 Days.. Uzun zamandır bu kadar kaliteli bir seri izlememiştim, etkisinden çıkamadım hala
  4. 1456ha

Soruyorum o zaman ?
  5. 1456ha

Yaoi Fc (+15)

Ten Count'u bekliyorum ben de ? Onun tarihi daha belli olmadı ama.. ?
  6. 1456ha

Hahah evet, animesi öyle olunca cosplayer'ları da böyle çılgın oluyor ? Koutetsujou no Kabaneri
  7. 1456ha

Akatsuki no Yona
  8. 1456ha

En Sevmediğiniz Türler Anketi

Ecchi, mecha ve aşırı romantizm içeren animeleri fazla sevmiyorum.
  9. 1456ha

Bul Getir!

Böyle bir şey istemiştim, teşekkürler ? Buyrunuz :) Devam ettirecek olan herhangi bir şey isteyebilir, sıramı devrettim ben
  10. 1456ha

Bul Getir!

Değişik renkte saçlara sahip kadın anime karakteri alabilir miyim?
  11. Kono Oto Tomare'ye anime geliyormuş :happy-milk-bottle-emoticon:Merakla bekliyorum ?

12. 1456ha

Bul Getir!

Güçlü kadın karakter alabilir miyim?
  13. 1456ha

Bul Getir!

Samurai Champloo - Gin :) Kötü biri görünse de aslında iyi olan bir erkek karakter alabilir miyim?
  14. 1456ha

Bul Getir!

Gözlüklü, kendi halinde erkek karakter alabilir miyim ben de
  15. Bilirim ama biz alışmadık ki bu çeşit sevince. Bilemeyiz ki bu çeşit sevincin tadını tatmadık ki. Düşünmeye başlayalı beri bir gün sarhoş olmadan gülmedik ki. - Bir Sonbahar Akşamı, Sait Faik Abasıyanık Yaşamı boyunca pek çok kez fark etmişti Veronika, tanıdığı bir sürü insan başkalarının başına gelen korkunç olaylardan sanki gerçekten üzgünmüş ve yardım etmek istiyorlarmış gibi söz ederlerdi ama işin gerçeği başkalarının acılarımdan zevk aldıklarıydı; çünkü böylece kendilerinin mutlu ve şanlı olduklarına inanabiliyorlardı. - Veronika Ölmek İstiyor, Paulo Coelho Nedense hepimiz yalnızca sevmek, kabullenmek, işlerin kolayını bulmak, çatışmadan kaçınmak üzere yetiştiriliriz. Veronika her şeyden nefret ediyordu ya, en çok da yaşamını sürdürmüş olduğu biçimden, içinde barındırdığı yüzlerce Veronika'yı keşfetmeye zahmet etmeyişinden tiksiniyordu. Oysa orada kim bilir ne ilginç, ne meraklı, ne cesur, ne küstah, ne deli kızlar duruyordu. - Veronika Ölmek İstiyor, Paulo Coelho Toplumun ahlaka aykırı saydığı kitaplar topluma kendi ayıbını gösteren kitaplardır. - Dorian Gray'in Portresi, Oscar Wilde Saçma, bilinmeyen ada kalmadı artık, Bilinmeyen ada kalmadığını nereden biliyorsun, kral efendi, Haritalarda bütün adalar var, Haritalarda sadece bilinen adalar var, Peki bulmak istediğin bu bilinmeyen ada neyin nesi, Bunun cevabını bilseydim ada zaten bilinmeyen olmaktan çıkardı, Bu adayı kimden duydun, diye sormuş kral biraz ciddileşerek, Kimseden, Öyleyse niçin var diye tutturuyorsun, Çok basit, bilinmeyen bir adanın var olmaması imkansız olduğu için, Buraya benden bir tekne istemeye geldin demek, Evet buraya senden bir tekne istemeye geldim, Sen kim oluyorsun ki sana bir tekne vereyim, Sen kim oluyorsun ki bana bir tekne vermeyeceksin, Ben bu krallığın kralıyım ve krallıktaki tüm tekneler bana aittir, Bu gidişle onlar sana değil sen onlara ait olacaksın, Ne demek istiyorsun, diye sormuş kral, huzursuzca, Tekneler olmasa sen bir hiçsin, oysa tekneler sen olmasan da rahatlıkla denize açılabilirler. - Bilinmeyen Adanın Öyküsü, Jose Saramago Beni çileden çıkaran çelişkilerden biri de Japonların sessiz iletişim kavramı olmuştu. Uzun yıllar evli olan bir Japon çiftinin veya uzun yıllardır tanışan iki arkadaşın iletişim kurmak için konuşmaya, sözcüklere ihtiyaç duymayacağı gerektiği iddia edilir. Bir bakış, duruş, yüz ifadesi, hatta telepati ile çok yakın iki insanın anlaşabilmesi sessiz iletişimin temel prensibidir. Bunu yapamayanların da yeteri kadar yakınlaşamadığı varsayılır . Japonya'da bir süre kaldıktan sonra sessiz iletişim benim de aklıma yatmaya başladı. Gerçekten de metrolarda, lokantalarda sadece bakışlarla "konuşan" ve anlaşan yaşlı çiftlere rastladım. Aslında iletişimin en ilkel ve hatalara en açık şeklinin konuşmak olduğunu düşündüm. Fazla iletişim iletişimsizliğe yol açıyor, anlaşılmaya çalıştıkça yanlış anlaşılıyoruz. Belki de sustukça insanlar arasındaki iletişim gelişecek. - Japon Yapmış, Onur Ataoğlu
  16. 1456ha

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Görmek - Jose Saramago İlk kitabı Körlük'ü kaç sene önce lisede okumuştum, onun üstüne birçok kitabını okudum Jose Saramago'nun ama Görmek hep bir kenarda duruyordu.. Çok güzel kitaptı.. Ah ah ama sonu bitirdi beni.. ? Yazarın üslübuna alışık olmayanlara değişik gelebilir belki ama okumanızı öneririm yine de ?
  17. 1456ha

( 11 / 10+ ) Love Stage!!

Çok eğlenceliymiş bu ya, keşke daha önceden başlasaymışım izlemeye ? Emeğiniz için teşekkürler ❤️
  18. 1456ha

One Piece *-*
  19. 1456ha

Elindeki karttan çıkarttım Yugioh sanırım? :)
  20. 1456ha

Konu için teşekkürler @Amygirl Hunter x Hunter Bu cosplay hangi animeden?
  21. Bayadır bir şey yazan olmamış ama.. Forumda "Bu Cosplay Hangi Anime/Mangadan?" başlıklı bir konu göremedim... O tür oyunlar güzel oluyor genelde
  22. 1456ha

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Horimiya ile Kono Oto Tomare ?
  23. 1456ha

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Fune wo Amu
  24. 1456ha

LegionSubs

Hayırlı olsun ? Hataraku Saibou'yu şimdiden merakla bekliyorum ?
  25. 1456ha

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Chihayafuru
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.