Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

Pseudohomophylus kullanıcısının paylaşımları

1. Şimdi dershaneler konusunda ben Tusem'e kayıt yaptırdım ama iki yıldır düzenli gitmiyorum sınavımın olmadığı haftalarda giderdim şu an intörn oldum bu sene ne olur bilinmez ama tus çalışmak için sabır ve sebat gerekiyor ? tustime 'ı ben kayıt yaptırdıktan sonra öğrenmiştim mantık olarak çok güzel geliyordu ama şu karantina döneminde öğrendim ki çalışmak için mekan değişikligi yapmak şart Data çok pahalı olduğu için onu tercih etmedim söyleyeceklerim bu kadar Hangisine gidersen git sonuç senin azmine bağlı
  2. Pseudohomophylus

Anime izleyemediğiniz...???

Benim de anime izleyemediğim dönemler oluyor bir kere 2 yıllığına ara verdim lisedeydim o süreçte ağırlıklı olarak yabancı dizi izlerdim. Sonra üniversitesi de haftalık ve aylık olarak zaman zaman ara vermişliğim de oldu ama nedeni anime izlemek istememek değil de daha çok sevdiğim animenin tüm bölümlerinin yüklenmesini beklemek içindi. Şu aralar bir iki günde hepsini izleyip bitirebileceğim şekilde animeler izliyorum.
  3. GTO ve FMA olabilir ikisi de güzel animelerdir. Hunter & hunter izlemedim ama kardeşim de dahil izleyenler beğeniyor ona da bakabilirsin
  4. Pseudohomophylus

Bir Hayaliniz

İyi konuştun
  5. Pseudohomophylus

TAÇE 2020 Yaz Projeleri

Elinize sağlık
  6. Nana maru san batsu
  7. Ghost in the Shell
  8. İnitial d
  9. En musubi youko chan
  10. One punch man
  11. Uraboku
  12. Emma
  13. Un go
  14. Pseudohomophylus

Özlü Sözler

Kör tarifle görmez, sağır feryatla duymaz Herkese anladığı dilden konuşmak gerekir En iyi köle, özgür olduğunu zanneden köledir. Müziği duymayanlar, dans edenlerin deli olduğunu düşünürler.
  15. Pseudohomophylus

Dünya aslında çok net imiş...

Başlığa bakınca dedim ki işte hayatında bir dönüm noktası tecrübesi yaşamış olan biri, kim bilir hangi görmezden geldiğimiz konuyu aydınlatacak şimdi diye içimden geçiriyordum. Sonra ciddi ciddi görme ile ilgili bir konuymuş. Neyse arkadaşlar göz için maalesef söyleyecek fazla bir şeyim yok göz küremizin şeklinden ötürü siz yakın nesnelere gözlerinizi odakladıkça o numaralar da büyüyecek göz hareket egzersizleri ve uzağa-yakına bakma şeklinde günlük egzersizler yaparak numara büyümesini yavaşlatabilir hatta durdurabilirsiniz hepinize geçmiş olsun
  16. Pseudohomophylus

Bir Hayaliniz

Kendimi sevmek bir birey olarak sevildiğimi hissetmek Yardım edebileceğim sınırlar içinde bana ihtiyaç duyan canlılara yardım etmek Hayal etmeyi beceremem ben sadece durum analizi yapar ve bir sonraki adımımı atarım bu durum beni şaşırtıcı sonuçlarla karşılaştırmaz o yüzden şaşırtılmak istiyorum. Şimdilik bu kadar.
  17. Ben ne izledim Allah'ım sen sonumuzu hayreyle ?
  18. Pseudohomophylus

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Bu gözler sırf onu aldatamasın diye kel ve göbekli erkek sevdiğini söyleyen kız gördü. Kısacası aldatmasın yeter
  19. Ajin Bungou stray dogs Danna ga Nani wo itteirunoka wakaranai ken Himouto umaru chan Hoozuki no reitetsu Keppeki danshi Aoyama kun Oushitsu kyoushi heine Sakamoto desu ga Sakasama no patema Tokyo ghoul Tono go issho gantai no yabou/ippunkan gekijou Bunlar seinen etiketi taşıyan daha önce izlediğim ve izlenilmesini tavsiye edebileceğim seninkilere ek animeler
  20. Ben izlerken çok keyif aldım dram konusu filmde biraz daha ağırdı duygusal destek olarak yardıma ihtiyacın olursa gel muhabbet mekanına orada kafanı dağıtabiliriz
  21. Kontrol edeyim ? düzenledim Fark ettiğin için teşekkürler ben de diyorum 2 yıldır ne kadar az oylanmış diye önceki special bölümlerin puanıymış
  22. Pseudohomophylus

Herkese Merhaba

Aramıza hoş geldin ? umarım forumda geçirdiğin vakitlerde bol bol eğlenirsin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.