Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

Pseudohomophylus kullanıcısının paylaşımları

1. Saiunkoku monogatari
  2. Eromanga sensei
  3. One piece
  4. Saiki kusuo no psi-nan
  5. Acchi kocchi
  6. Shingeki no kyojin
  7. Anohi mita hana no namae wo bokutachi wa masa shiranai
  8. Paprika
  9. Aoi bungaku
  10. Yine mi yaa
  11. Ansatsu kyoushitsu
  12. Arkadaşlar geçtiğimiz yıllarda(2016) Türkiye yapımı olarak çok dikkat çeken bir animasyon olacağı söyleniyordu Allah'ım nasıl mutlu olmuştum kendi sitesi vardı yapım sürecini falan anlatıyorlardı yine onların sitesinde kalkan ok maske falan filan satışa sunmuşlardı https://images.app.goo.gl/qL5KLwSpDUS3cviN8 https://tr.pinterest.com/pin/445293481891251502/ Projenin adı Börü'ydü gerçekten kickstarter dan paraları kaldırıp kaçtılar mı yoksa bu proje tamamlanacak mı bilgisi olanlar benimle bu konuyu açıklığa kavuşturursa memnun olurum saygılar Son olarak manevi duygularımızın sömürülmesinden bıktım ?
  13. Webtoon deniliyor internette yayınlandığı için ama Kore yapımı olduğu için de manhwa olarak geçiyor #gereksizbilgilernobilmemkaç ?
  14. Pseudohomophylus

İtiraf Köşesi

Ben unutmaktan çok korkuyorum yani amnezifobili bir insanım
  15. Bungou Stray Dogs'taki karakterlerin tamamı gerçekte yaşamış olan yazarların isimlerine sahip, bu yazarların eserlerinin isimleri ise karakterlerin yeteneklerinin esin kaynağı konumunda. Sengoku Basara ve diğer Sengoku dönemini anlatan tarihi animelerde adı geçen komutanlar gerçekte yaşamış Japon tarihine önemli ölçüde yön vermiş kişiler, bu kişilerin isimlerinde ufak oynamalarla Gintama'da da görebiliyoruz. Oda Nobunaga'yı bile tek başına ele alan pek çok anime var.(Bknz. İçinde "nobuna" geçen neredeyse tüm animeler) Yuri on ice animesindeki Otabek, Katsuki Yuri, Yuri Plisetsky, Viktor Nikiforov ve diğer pek çok karakter gerçekte var olan kişiler baz alınarak kurgulanmış. Hatta söylentilere göre sadece görünüm değil kişilik özellikleri ve davranış biçimleri de animeye yansıtılmış. Sore ga seiyuu animesindeki seslendirme sanatçılarının çok kendi rolünü üstleniyor. "Bakuman" ve "NHK ni youkoso" animeleri de gerçekte mangaka ve NEET olan insanlar baz alınarak ortaya koyulmuş animeler. Captain Tsubasa animesindeki karakterler de 2002 Dünya kupasında yer alan futbolculardan esinlenerek oluşturulmuş. Ateşböceklerinin Mezarı filmindeki iki kardeş yine gerçekte de yaşamış olan insanlar. Kawakami Gensai adındaki bir samuray Rurouni Kenshin animesindeki Himura Kenshin'e ilham kaynağı olmuş. Gintama'daki Kawakami Bansai de bu şahıstan ilham alınarak kurgulanmış. Bu kaçıncı düzenleme olacak Allah bilir Daha sonra yukarıdakilere de resim ekleyip bu iletiyi sonlandıracağım. Yani inşaallah:') Rüzgar Yükseliyor filmindeki Jiro Horikoshi George Clooney>>>Whitney Matsumoto Spike Spiegel >>>Yusaku Matsuda Asimov - Katerina >>>Antonio Banderas - Salma Hayek
  16. Pseudohomophylus

Favori yiyecek kombolarınız.

kahve+çikolata simit+çay simit+çay+peynir reçel+peynir karpuz+peynir karpuz+peynir+ekmek(aaaah şimdi olsa da yesem )
  17. Pseudohomophylus

Selam

Hoş geldin Duygu umarım formdan keyif alırsın
  18. Pseudohomophylus

Selam!

Hoş geldin Deniz, Ani ni tsukeru kusuri wa nai Bakemono no ko Hal Hotarubi no mori e Kimi no na wa Koe no katachi Mirai no watashi Toki wo kakeru shoujo Tenkuu no shiro laputa Bunlar benden sana kısa izlenilesi anime önerileri
  19. Pseudohomophylus

Selamlarr :)

hoş geldin
  20. durarara
  21. romeo ve juliet
  22. inaka isha
  23. Kadim cadılık öğretisi
  24. nanbaka
  25. Death billiards
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.