Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Beytize kullanıcısının paylaşımları

1. Sınav dönemi normal ya insanlar stresli falan uğrayamıyordur :D
  2. mesajlara yetişemiyorum ne çok konuşma var :D
  3. heee çok yanlış anlamışız :D dangonun her şeyi çok iyi aşk meşk zura bir şey yok aslında o öyle bişi :D bu repliği söyleyen karakter Uzura >-<
  4. dangonun tadını mı dango ailesini mi seven az nasıl ya dangolar sevilmez mi :0 lisede defterim kenarları dangolarla dolardı sıkıldıkça yuvarlak ve iki çizgi dango yapardım güzel günlerdi >-< büyük ihtimalle düşündüğün gibidir :D çoğu kişi büyük koyabiliyor onu da anlamıyorum nasıl o boyuta sığıyor _-_
  5. aynen o elimdeki gifleri ayarlayamadığımdan boyutu uyan sevdiğim bir şey koymak istedim öyle kaldı daha da uğraşmadım :D yok ya cidden o genç ruhumu özlüyorum bazen içim yaşlı ve buruşmuş _-_
  6. bu gün şok üstüne şok yaşıyoruz :D 25, 26 fln bekliyordun sanırım :P küçüğüm sanırım cidden senden asjkdjklsjdkljsljd şaka gibi bir durumun içindeyiz :D yaşlandım 4 senede üni ruhumu emdi -,-
  7. yaşıtız ama beybim kendisi :D (ne kadarda emin konuştum değiliz yani bilmiyorum her şey bir teori kanıtlanmamış o zaman teori olmuyorda neyse işte aman :D )
  8. gizem işin içinde ve sende bırakın yahu başka bir şey konuşalım demediğin müddetçe uzar :D ben bu durumdan emin değilim küçük bile olabilirim .d 99luyum ben ruhum 65 :D
  9. Küçük olmuyor da aynı yaşta oluyoruz o aralığın üst sınırındaysa :D ve dediği bizi şaşırtmak için ortaya atmadıysa :D
  10. 30 35 olmadığına göre 30 altısın -,- aman neyse ben san beybim deidim beybimsin istersen 30 yaşında ol :D tahmin oyununu bilemeuyince sevmiyorum <_< bence burada da sevecende onu anlayacak donuklukta olmak lazım ^-^
  11. o zaman hesaba büyük oğlu giriyor yoksa 50 yaşında biriyle konuşsam anlarım -,- afiyet olsun -,-
  12. 19 ile 22 sıcak mı 0.0
  13. hadi sıcak soğuk oynayalım :D yaşın 20 ile 25 arasında mı
  14. forumda yaşı çok büyük olan kişiler vardı :D hatta o dönem forumun en küçük yaş grubundandım heyt be yaşlandık alın size taze ninee :D
  15. öyle kötü bir anlamı yok ya ^~^ ben emojileri olduğu ya da genel kullanımı dışında anlamlar yükleyerek kullanırım seviyorum böyle yapmayı :D benden küçüksün (öyle düşünüyorum) diye ben sana beybi diyorum da yaşın 30- 35 çıkarsa çok gülerim :D
  16. :ı bundan atmışımdır telefondaysam o :i bu şekilde olmuş olabilir :D ooo sana ne yaptım be asıl başkasına yaptıklarımı sana yapsam 2 dk durman yanımda sjfkljsdjf unutuluyorum gidiyorum kayboluyoorummm (bu gün bu emojiyi kullanmayı çok sevdim :D ) aaaa bak hele ne hesap sorması orda düzgünce selam verilmiş onca sayfa demiş burda nerede hesap sorma beybime sırf gelmiyor diye yüklencek yer aramışsınız yalnız mı sandınız siz onu terliğimi fırlattırmayın bana -,- ayrıca siizn çağırmanızı bekliyor olamaz mı
  17. hangi konulara çalıştın 0.0 kolay gelsin inan kendine yaparsın o zaman ben üniversite sınavına hazırlandığım dönem en çok çalışmayı sevdiğim ders kimyaydı :D organik kimya, çözeltiler fln anlamasam da zevkli oluyordu çalışmak ayyy bir an o zamana gittim
  18. durgun tepki vercek ama ne vereceğini bilememiş sevimli minnoş tepkisizliği bu :ı ama :| bu bildiğin cvp vermiyorum tepkisizim gıcığın tekiyim keyfim tepkisiz olmak istedi emojisi :D o çocuk 2 yaşında desek sen 14 oluyorsun ve benim tahmin doğru oluyor :D yaşını söyleme nedenin var mı 0.0 yoksa keyfin, kahyası ve sen öyle mi karar verdiniz sajdkljsakldş @pegasusejder bak bir de diyordun murat unutmaz diye oda unutuyor beni iyice ;:.( ve bu konuşma 440. sayfada gerçekleşmiş yazdığında da bişi yok yani siz niye bu kadar ciddi ve sinirli bir şekilde beybime yüklendiniz ki asabım bozuldu yazılanları okuyunca
  19. @Mutaika beybiii napıyorsun cevap vermedin öldüğünü düşünüyordum
  20. Beytize

Üye Albümü

şimdi tam kereste olmuşsun
  21. ay burda görmedim varsada almam kötü çıkar kesin :D
  22. kavunu çok sevmemde çilek olsada yesek çikillatayla *.*
  23. ayy karpuz zmnıda geçti olsada yesek
  24. tamam burdayım hadi hadi çok ısrar ettiniz D:D
  25. takip etmeyi ıraktım arkidişler ben gidem mekandan
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.