Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Beytize kullanıcısının paylaşımları

1. Borçlarım derslerim ve eğlence arasındaki seçimlerle boğulmak üzereyim 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Beytize

Beytize

kültür sama olma ihtimalin şu saatten sonra yok git git onar sen :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

3. sadece okan
    4. Beytize

Beytize

Çıvdırıyorumfjfjfjgjfjfnfnjcjfjvnvnc

2. işte o tahminin sadece %5lik bir kısmı canlandırıyor
  3. sen sevgilinle bir soruın yaşa sonra gelip bize anlatırsın bak ne tepkiler vercem
  4. bunlar benim hızımı kesiyor sadece :D oyun tarzında dünyası olan olgun olmayan karakterleri olan animeler dsfjkdjfkdjfl
  5. evladım böyle şeyler yapıp önümü kapıyon yapma kdfjkfjkfklf ben o tür animeler sevmiyorum ya sarmıyor
  6. boşuna bebişim diğilsin dsfhljksdhjfkhsdfhsf
  7. neresi aynı be çoğu insnala aynı şzlmeiş oluyoruz ya hani ima etme <_< neye başlıcan banada süle -,-
  8. ya ulan dsfjdfjklfjlfdjl o aklından yanlış şeyler geçmesin -,- varda sarmıyor 3 tane animeyi 1 aydır bitiremedim :D bide yoğun olunca o güncel takibi hoş oluyor
  9. ya aşırı kötü diyemem ama bizde mangası okuyan arkadaş baya iyi diye gazlamıştı tabi o ayrıtıları fln bildiğinden tatmin edici gelmişti ona mangası okumadan olayların içine çok girilebildiğini düşünmüyorum yoksa aşırı kötü izlenmicek gibi değil ne beklediğinle alakalı azcık burası ama son kısımlar aşırı doldurma gibi geldi 12 bölüm çok değil daha da az tutsalar olurmuş yani :D iyi beğenmeler size :D biz batuhanla baya hayal kırıklığı yaşadık hala nasıl böyle biter diye üzülüyorum elimde izlicek animede kalmadı zaten <_< sjdlfjfdsf (güncel anime takip etmeye karşıydım ya hoşuma gitmeye başladı aklıma gelmişken diyeyim :D
  10. boşuna izlemeyin ya cidden sona doğru baya sinir oldum son 3 bölüm birikip peş peşe izleyince üstüne finalin berbatlığı bitirdi o kadar beğenilen spy x family nasıl kötü uyarlarıza dönderdiler 2. sezon daha iyi olur diyorlar ama sanmıyorum. İlk 5 bölümü nasıl heycanla izlemiştim oysaki neyse 2 gündür her yerde anime hakkında dert yanıyorum bi sen kalmıştın tek kalma didim -_-
  11. alsan kaç yazar meh
  12. kimse yanımda değil diye sorun yapmam şekerim kimse yanımda olmasın diye uğraşırım sen benden intikam almak için yanımdasın yalanalrı at ben inanıyormuş gibi yaparım ..... ne korkusu be iğrenç bir nefes alan varlık gibi muamele gördüm o gün
  13. yani yine yenmezdi üni muhabbeti yapıyordun burda dfşgjkfgjfk gören kişileri hayatımdan çıkarıyorum sen ne anlarsın beni sevmek nasıl bişi hıh -i,- he he dicem ama markette yanlışlıkla temas oldu diye beni dövcek gibi bakıyordun djfkdgjdfgj
  14. bana denileni taksaydım o hooooo :D ayrıca bacak kada r çocuk taklidi yapıyorusn diye sana iyiki bişi demiyorlar dsfklşsfklşs asıl pega ile tartışılır eski eğitimi olmasa tekme tokat girişesim var da yere fena yapışmaktan korkuyorum
  15. yav bebişim iste senlede tartışalım heycan olsun :D @Muratika
  16. görmek isteyen görüyor sen beceriksizsin
  17. sen beni hep en kötü halimle görüdn minnoş -,-
  18. sen beni bide bu havamla görsen var yaaaa skjhfjsfhjsfdhklhk
  19. yanımda durmak senin tercihindi, başkalarına ağır geliyorsa ve bunu sana vurguluyorlarsa onların sorunu dolduruşa gelmekte senin sorunun ben izleirm kenardan azcık eğlence çıkar banada
  20. ben snei her gıcıklığınla sevmişim bu hallerim sana hiç bişi sfjkldjklsdjfklj
  21. senle neyi kapışayım hadi kapıştık diyelim elime ne geçicek eski mesajları oku oku olayları tazele kinlen saldırıya geçersin sonrada kazandım diye havalanırsın
  22. mekan benim -,- seni naparım biliyorsun dimi hemen vur zaten yaralarımdan için rahat etmez dost bildiklerimiz hep sırtımızdan vuruyor -____-
  23. yav diyorum uzun zmndur konuşamadık bi uğrayım önce deseydin gelirdim .d püüüü sana kız seni çok bozdu çpok değerim gitti ayaklar altında eridi aktı sulara boklu sulara karıştı
  24. ben sadece @pegasusejder kralıyım -,-
  25. bir süredir yoktum demişler öldü şimdi yazsınlar KRAL geri döndüüüüü
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.